کاستلون 120×60​

کاستلون تایل 1
کاستلون تایل 2
کاستلون تایل 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

کاستلون

کاشی کاستلون ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد داشته و جزو محصولات اسلب یا سایز بزرگ به حساب می‌آید. گروه کاشی و سرامیک پرنیان کاستلون را تحت برند «استایل» تولید و عرضه کرده است. این کاشی دارای یک پکیج سه عددی است که قالب‌های درون آن همگی سفید با رگه‌های طبیعی سنگ هستند. این تایل‌ها ظاهری شبیه به سنگ مرمر دارند و فقط در رگه‌ها با یکدیگر تفاوت شکلی دارند و به سه تایل یا قالب تقسیم شده‌اند.

از جمله ویژگی‌های فنی و مزیت‌های کاستلون باید به خاک سفید بودن، رکتیفای بودن، ضخامت ۱۲ میلیمتری، تک‌پخت بودن، دو کاربری بودن، قابلیت استفاده در فضای خارجی و … اشاره کرد.

کاشی‌های اسلب یا سایز بزرگ تولیدی پرنیان این قابلیت و کیفیت را دارند که هم روی دیوار (در ارتفاع) نصب شوند و هم در نقش سرامیک، کف یک محیط را پوشش دهند. برای نصب روی دیوار کاشی کاستلون بسیار ظریف و زیبا بوده و ضخامت ۱۲ میلیمتری آن و وزن مناسبی که دارد باعث می‌شود که در اثر گذشت زمان این محصول لق نشده و سقوط نکند.  برای پوشش دادن فضای کف محیط‌های داخلی نظیر آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی کاشی مورد استفاده، مثل کاشی کاستلون باید قابلیت این را داشته باشد که در عین زیبایی استقامت بالا و نفوذپذیری پایینی داشته باشد. کاستلون در برابر عواملی مثل تردد زیاد، وجود دائمی رطوبت و آب، فشار، حمل‌ونقل وسایل سنگین، مواد شوینده شیمیایی، خراش، ضربه و … مستحکم بوده و آسیبی نمی‌بیند.

کاشی اسلب کاستلون برای نصب در فضاهای خارجی مثل تراس، نمای ساختمان، محوطه و حیاط، پارکینگ و … نیز بسیار مناسب است. خاک سفید بودن این محصول آن را از لحاظ استقامت مشابه سرامیک‌های مرغوب پرسلان کرده است. به همین خاطر می‌تواند در فضاهای باز و خارجی نصب شده و مقابل عوامل جوی و تغییرات دمایی مثل یخبندان، اشعه خورشید، برف، باران، باد و … به بهترین شکل مقاومت نماید.

خاک سفید بودن به معنای این است که رنگ بدنه این کاشی و سرامیک‌ها به دلیل وجود سیلیس زیاد در ترکیب مواد اولیه آن‌ها سفید شده است. سیلیس، گرانیت، ماسه دانه‌ریز، فلدسپات، خاک رس مخصوص و … مواد اولیه تشکیل‌دهنده کاشی و سرامیک هستند. هنگامی که مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد باعث می‌شود که بدنه کاشی بسیار مقاوم و مستحکم شده و سطح آن نیز متراکم و نفود‌ناپذیر شود. تخلخل پایین سطح کاشی‌های خاک سفید از نفود آب و رطوبت به درون تایل و آسیب زدن به آن جلوگیری می‌کند.

دیگر مزیت کاشی کاستلون لیزری یا رکتیفای بودن این محصول است. کاشی‌های رکتیفاید یا کالیبره آن دسته از محصولاتی هستند که در آخرین مرحله تولید با دستگاهی به نام واترجت برش خورده‌اند. این دستگاه برش‌های لیزری بسیار ظریفی روی لبه‌های تایل‌های سرامیک و کاشی ایجاد می‌کند تا نواقص احتمالی مراحل تولید مثل شُره کردن لعاب و … را رفع کند. با این کار لبه‌های قالب‌ها گونیا یا تراز می‌شود.

کاشی‌های تراز شده و کالیبره در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی نداشته و قالب‌های آن‌ها به آسانی کنار هم قرار گرفته وچفت می‌شوند. بندکشی نکردن باعث می‌شود که دیگر نیازی به استفاده از موادی مثل پودر سنگ و سیمان سفید نباشد. عدم وجود این مواد محیط مطلوب آلودگی‌ها برای تجمع را از بین برده در نتیجه فضا در بازه‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهند داشت.

در ضمن با کالیبره و اسلب بودن کاشی، از تعداد خط‌های عمودی و افقی در محیط نیز کاسته شده و در نتیجه فضا زیباتر و یکدست خواهد شد و همچنین وسیع‌تر نیز به نظر خواهد آمد.

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش کاشی سایز بزرگ کاستلون با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان با دکور زنده محصولات ما آماده بازدید شما هستند.