بالتیکو کرم 120×60​

بالتیکو کرم فیس 1
بالتیکو کرم فیس 2
بالتیکو کرم فیس 3
بالتیکو کرم فیس 4
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1200105X1201251.122.135024360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight50
area2.13
area pallet51.12
thickness12
size of pallet105X120
weight pallet1200

بالتیکو کرم

کاشی بالتیکو کرم سایز بزرگ یا اسلب بوده و ابعاد آن ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان بالتیکو را در زیرمجموعه برند «استایل» عرضه کرده است. پکیج کاشی بالتیکو دارای ۴ تایل یا قالب بوده که آن‌ها فِیس ۱ تا فیس ۴ نام‌گذاری شده‌اند. کاشی‌های پکیج بالتیکو ظاهری ساده دارند ولی رگه‌های طبیعی سنگ روی سطح هر تایل یا قالب قابل مشاهده هستند.

بالتیکو کاشی اسلب یا سایز بزرگ بوده که دو کاربری همزمان کف و دیوار را داشته و از این جهت محصولی منحصربه‌فرد محسوب می‌شود. در ضمن به دلیل خاک سفید بودن و استحکام بالای این محصول، کاشی بالتیکو کرم قابلیت استفاده در فضاهای خارجی را نیز دارد.

ضخامت ۱۲ میلیمتری و استاندارد کاشی بالتیکو و وزن مناسب آن باعث شده است که با نصب روی دیوار (ارتفاع) امکان لق شدن و سقوط کاشی در اثر گذشت زمان وجود نداشته باشد. همچنین ظرافت و زیبایی بالتیکو موجب می‌شود که برای پوشش دیوار مناسب باشد. حال همین محصول را در کف یک محیط داخلی نیز می‌توان استفاده کرد زیرا بالتیکو در برابر عواملی نظیر فشار، خراش، ضربه، تردد زیاد، مواد شوینده شیمیایی، تردد افراد و … مقاوم بوده و آسیب نمی‌بیند.

خاک سفید بودن عامل استقامت بالای بالتیکو است. کاشی‌های خاک سفید از لحاط مقاومت شبیه‌ترین محصول به سرامیک‌های مرغوب پرسلان هستند. هنگامی که در ترکیب مواد اولیه یک محصول کاشی یا سرامیک مقدار سیلیس در مقایسه با مقدار گرانیت، خاک رس مخصوص، فلدسپات، ماسه دانه‌ریز و … بیشتر باشد آن محصول رنگ بدنه سفید پیدا کرده و همچنین بسیار مقاوم خواهد بود. سیلیس موجب بالا رفتن تراکم سطح کاشی و سرامیک و پایین آمدن میزان تخلخل آن می‌شود. در نتیجه نفوذ آب درون این محصولات بسیار اندک خواهد بود و در بیشتر موارد نزدیک به صفر است.

داشتن چنین مزیت‌ها و ویژگی‌هایی عاملی است که قابلیت استفاده در فضای خارجی را به کاشی بالتیکو کرم داده است. فضاهایی مثل نمای ساختمان، محوطه، پارکینگ، حیاط و … از جمله مواردی هستند که می‌توان برای پوشش دادن آن‌ها از کاشی بالتیکو خاک سفید استفاده کرد. عواملی مثل تغییرات دمایی و نوسانات جوی نظیر برف، اشعه خورشید، باد، باران، یخبندان و … نمی‌توانند به کیفیت و کاربرد کاشی بالتیکو آسیب بزنند.

رکتیفاید یا لیزری بودن مزیت مهم دیگر کاشی بالتیکو است. کاشی‌های لیزری یا کالیبره در هنگام تولید توسط دستگاهی به نام واترجت برش می‌خورند. این برش‌ها روی لبه‌های این محصولات ایجاد شده و به اصطلاح آن‌ها را گونیا یا تراز می‌کند. این کار باعث می‌شود که در هنگام نصب کاشی و سرامیک رکتیفای شده، تایل‌ها به آسانی به هم چسبیده و چفت شوند. در نتیجه نیازی به بندکشی برای نصب کاشي‌های کالیبره نیست. عدم بندکشی محیط و پوشش دادن آن با کاشی سایز بزرگ از تعداد خطوط افقی و عمودی در محیط کم کرده و به زیبایی و یکدستی آن بسیار کمک می‌کند. در ضمن استفاده از این کاشی‌ها موجب می‌شود فضا وسیع‌تر جلوه کند.

عدم بندکشی علاوه بر این که صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های این کار است، از به کار بردن موادی مثل پودر سنگ و سیمان‌سفید جلوگیری می‌کند. مکان بندکشی و ترکیب این مواد مکان مناسبی برای تجمع آلودگی‌ها هستند؛ در صورت حذف آن‌ها محیط در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت.

در صورتی که تمایل دارید کاشی سایز بزرگ بالتیکو را ثبت سفارش نمایید یا به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد آن هستید لطفا با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن کاشی بالتیکو کرم و دیگر محصولات گروه کاشی و سرامیک پرنیان در شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف کشور در دکور زنده و نورپردازی حرفه‌ای قابل بازدید هستند. شوروم‌های ما در شهرهای مختلف و خارج از کشور میزبان شما هستند.