سانتیاگو کرم 100×40​

Previous
Next
سانتیاگو کرم فیس 1
سانتیاگو کرم فیس 2
سانتیاگو کرم فیس 3
کاشی سانتیاگو کرم براق ۴۰ در ۱۰۰
سانتیاگو دکور پارمیا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

سانتیاگو کرم

کاشی سانتیاگو کرم از جمله محصولات سایز بزرگ یا اسلب گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که با ابعاد ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر تولید شده است. پرنیان سانتیاگو را در زیرمجموعه برند «استایل» عرضه کرده است. این کاشی دارای یک پکیج ۴ عددی بوده که سه تایل یا قالب آن فِیس‌های ۱ تا ۳ این کاشی‌ هستند. قالب چهارم پکیج سانتیاگو دکور پارمیا نام دارد که حالتی برجسته یا رستیک دارد.

سه فیس مختلف کاشی سانتیاگو ساده و تخت بوده ولی روی آن‌ها خطوط و رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است. فیس‌های مختلف کاشی و سرامیک به این خاطر است که از لحاظ منحصربه‌فرد بودن، محصولات کاشی و سرامیک هر چه بیشتر به سنگ طبیعی نزدیک شوند. دکور پارمیا نیز بکگراند ساده و تخت به رنگ گرم دارد اما روی سطح آن با ۱۶۰ مربع کوچک و هم‌اندازه که به صورت رستیک یا برجسته نقش شده‌اند، پوشش داده شده است. به دلیل تنالیته‌های مختلف رنگ کرم روی کاشی، درون هر مربعِ کوچک طیف رنگی کرم از کم رنگ تا پر رنگ متفاوت است و همین موضوع دکور پارمیا کاشی سانتیاگو کرم را شبیه به یک صفحه شطرنج نفیس کرده است.

از جمله ویژگی‌های فنی سانتیاگو باید به تک‌پخت بودن این محصول اشاره کرد. کاشی‌های تک‌پخت از جمله محصولاتی هستند که بدنه کاشی و لعابی که سطح آن را پوشانده است در یک مرحله وارد یک کوره با دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد شده و بعد از پخت بدنه و تثبیت لعاب، تایل از آن خارج می‌شود.

کاشی سانتیاگو کرم مزیت جذاب دیگری دارد آن هم قابلیت استفاده در سه محیط مختلف است. استفاده روی دیوار فضای داخلی به عنوان کاشی، استفاده در کف فضای داخلی به عنوان سرامیک و پوشش دادن فضاهای بیرونی و نصب در هوای آزاد. چنین مزیتی موجب شده است که سانتیاگو یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی باشد که به کیفیت، زیبایی، استحکام و مرغوبیت کاشی و سرامیک اهمیت می‌دهند.

برای نصب شدن روی دیوار ضخامت ۱۱.۴ میلمیتری این محصول همراه با وزن مناسب آن موجب می‌شود که علاوه بر ظرافت و زیبایی‌ای که کاشی به دیوار می‌بخشد، بر اثر گذشت سالیان از روی دیوار سقوط نکند یا که لق نشود.

جهت نصب در کف فضاهای داخل ساختمان مثل آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و … نیز این کاشی بسیار مناسب است زیرا در مقابل عواملی مثل تردد زیاد در کف، وجود دائمی رطوبت و آب، برخورد مداوم با مواد شوینده شیمیایی، جابه‌جاکردن وسایل سنگین و … مقاوم بوده و همچنین نفوذپذیری اندکی دارد. در ادامه جهت نصب کردن کاشی سانتیاگو کرم در محیط‌های بیرونی از قبیل نمای ساختمان، حیاط، پارکینگ، محوطه و تراس این کاشی گزینه‌ای مطلوب است چون در برابر تغییرات دمایی و عوامل جوی مقاومت بالایی دارد. باد، برف، یخبندان، باران، اشعه خورشید و … نمي‌توانند به کاشی نصب شده در محیط بیرونی آسیب بزنند.

این استقامت، استحکام بدنه و نفوذناپذیری سطح کاشی به دلیل خاک سفید بودن آن است. کاشی‌های خاک سفید به دلیل داشتن مقدار زیادی سیلیس در ترکیب مواد اولیه خود بسیار مستحکم و نفوذناپذیر هستند. بالا  رفتن تراکم سطح این مصحولات موجب پایین آمدن تخلخل آن‌ها شده و همین عامل به کیفیت این محصولات افزوده است. سیلیس در مقایسه با فلدسپات، ماسه دانه‌ریز، گرانیت، خاک رس مخصوص و … مقدار بیشتری دارد. این موضوع علاوه بر کیفیت موجب سفیدرنگ شدن بدنه کاشی نیز شده است که همین عامل دلیل نام‌گذاری خاک سفید روی این مصحولات است.

شما عزیزان می‌توانید برای بازدید از کاشی سایز بزرگ سانتیاگو و دیگر محصولات گروه کاشی و سرامیک پرنیان با مراجعه به شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف کشور و حتی خارج از کشور، کاشی سانتیاگو کرم و دیگر محصولات تولیدی پرنیان را در دکور زنده مشاهده بفرمایید.