مارمور کرم 100×40​

Previous
Next
مارمور کرم براق فیس 1
مارمور کرم فیس 1
مارمور کرم براق فیس 2
مارمور کرم فیس 2
مارمور کرم براق فیس 3
مارمور کرم فیس 3
مارمور کرم براق دکور
مارمور کرم دکور
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

مارمور کرم

کاشی مارمور کرم با ابعاد ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر جزو محصولات مرغوب اسلب یا سایز بزرگ گروه کاشی و سرامیک پرنیان است. این کاشی تحت برند «استایل» تولید و عرضه شده است. مارمور دارای یک پکیج ۴ عددی بوده که سه تایل آن ساده همراه با رگه‌های طبیعی سنگ هستند و از فِیس ۱ تا فیس ۳ نام‌گذاری شده‌اند. تایل چهارم این پکیج دکور آن است که روی این قالب خطوط افقی، موازی با هم و به صورت ظریف کار شده است. سه فیس مختلف این پکیج در رگه‌هایی که روی آن‌ها است با یکدیگر تفاوت دارند. تفاوت محدود فیس‌ها به این دلیل است که محصولات کاشی و سرامیک هر چه بیشتر به سنگ طبیعی نزدیک شده و بتوانند منحصربه‌فرد بودن این محصولات را داشته باشند.

کالیبره یا رکتیفای بودن مزیت و ویژگی مهم کاشی مارمور کرم است. کاشی‌های کالیبره یا لیزری در آخرین مرحله تولید برش‌های ظریفی خورده‌اند. این برش‌ها روی لبه‌های این محصولات اعمال می‌شود تا اگر ناهمواری یا قناسی خاصی وجود دارد یا لعاب در مرحله لعاب‌زنی شُره کرده و ایجاد ناهمواری کرده است، برطرف شود. این کار موجب گونیا یا تراز شدن محصولات می‌شود.

تایل‌های لیزری در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی ندارند و به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند. عدم بندکشی و استفاده از کاشی مارمور کرم اسلب یا سایز بزرگ، تعداد خطوط عمودی و افقی محیط را کاهش داده و موجب وسیع‌تر به نظر رسیدن آن و یکدستی و زیبایی بیشتر محیط می‌شود. علاوه بر این موارد و صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بندکشی، حذف کردن پودر سنگ و سیمان سفید از پروسه نصب کاشی و سرامیک موجب می‌شود محیطِ مطلوب آلودگی‌ها برای تجمع، از بین رفته و در نتیجه فضای کاشی شده در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت پیدا کند.

خاک سفید بودن کاشی مارمور مزیت مهم بعدی این محصول است. خاک سفید‌ها از نظر استقامت و کیفیت نزدیکترین محصولات به سرامیک‌های پرسلان هستند. به همین خاطر می‌توان از مارمور در کف فضای داخلی و دیوار آن و همچنین برای پوشش محیط‌های بیرونی نیز استفاده کرد.

ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری مارمور و وزن مناسب آن سبب می‌شود که در هنگام نصب روی دیوار (در ارتفاع) کاشی به مرور زمان لق نشده یا سقوط نکند. همچنین ظرافت و زیبایی دیوار را نیز تامین کند. برای نصب کردن در کف محیط‌های داخلی مثل حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه هم کاشی مارمور با استقامت در برابر ضربه، تردد زیاد، فشار، جابه‌جایی وسایل، مواد شوینده شیمیایی، آب و رطوبت دائمی بهترین گزینه است.

تخلخل پایین این کاشی از نفوذ آب و رطوبت به درون آن جلوگیری کرده و استقامت بدنه نیز باعث می‌شود که بتوان با خیال راحت از کاشی مارمور کرم ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر در کف محیط استفاده کرد.

برای نصب در فضاهای خارجی نظیر تراس، محوطه، پارکینگ، حیاط، نمای ساختمان و … نیز کاشی مارمور بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و می‌توان با خیال راحت از استقامت آن در برابر تغییرات دمایی و عوامل جوی نظیر باد، اشعه خورشید، برف، یخبندان، باران و … اقدام به پوشش فضا با این محصول کرد.

کاشی‌های خاک سفید به دلیل داشتن مقدار سیلیس اضافه در مقایسه با دیگر مواد اولیه سازنده کاشی و سرامیک مثل خاک رس مخصوص، گرانیت، فلدسپات، ماسه دانه‌ریز و … هم رنگ بدنه سفید دارد و هم استقامت بالا و نفوذ‌پذیری پایین را همزمان داراست.

در صورتی که شما تمایل به ثبت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی اسلب مارمور دارید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس گرفته و از مشاوره آن‌ها استفاده نمایید. در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با تاسیس شوروم‌هایی تخصصی، کاشی مارمور کرم و دیگر محصولات خود را در دکور زنده عرضه کرده است و این شوروم‌ها در شهرهای مختلف آماده بازدید شما هستند.