شیکاگو طوسی 100×40​

Previous
Next
CHICAGO -S40100 -MATT GRAY کاشی شیکاگو
شیکاگو طوسی فیس 1
شیکاگو طوسی فیس 2
CHICAGO-S40100-MATT-F4-GRAY کاشی شیکاگو
شیکاگو طوسی فیس 3
CHICAGO-DECOR-PROD-S40100-LINE-7-F2-GRAY کاشی شیکاگو طوسی
شیکاگو دکور پارمیا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

شیکاگو طوسی

کاشی شیکاگو طوسی ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر ابعاد دارد و جزو دسته کاشی‌های سایز بزرگ یا اسلب به حساب می‌آید. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «استایل» تولید و در یک پکیج با ۴ قالب یا تایل عرضه کرده است. شیکاگو دارای سه تایل ساده و تخت بوده که فِیس یک تا فیس سه نام دارند. وجود فیس‌های مختلف یک کاشی درون پکیج آن نشانه نزدیک بودن آن کاشی به جلوه طبیعی سنگ‌ها است و تلاشی برای منحصربه‌فرد بودن هر تایل یا قالب.

تایل چهارم پکیج این محصول نیز دکور آن است که پارمیا نام دارد. دکور پارمیا حالتی رستیک یا برجسته دارد و سطح آن پوشیده شده از مربع‌های کوچک هم‌اندازه است. صفحه شطرنج فاخر و نفیس اولین تصویری است که با دیدن دکور پارمیا به ذهن می‌رسد. ۱۶۰ مربع کوچک با رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره در سطح این قالب نقش شده‌اند که همین تفاوت رنگِ هر خانه نیز شباهت بیشتری به تصویری از یک صفحه شطرنج کلاسیک ایجاد می‌کند.

اسلب یا سایز بزرگ بودن کاشی شیکاگو طوسی عاملی است که امکان داشتن سه کاربری را به این محصول جذاب داده است. دیوار محیط داخلی، کف محیط داخلی و دیوار و کف محیط خارجی از جمله فضاهایی هستند که می‌توان آن‌ها را با کاشی شیکاگو پوشش داد. برای نصب شدن روی دیوار، ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری و وزن مناسب تایل‌های این محصول بسیار حائز اهمیت است. این موارد در کنار ظرافت و زیبایی که لازمه کاشی است، شیکاگو را به گزینه‌ای ایده‌ئال برای نصب در سرویس بهداشتی، نشیمن، اتاق‌خواب‌ها، حمام، آشپزخانه و … تبدیل کرده است.

استقامت بالای این کاشی و تراکم بالای سطح آن مزیت دیگری است که قابلیت استفاده شدن به عنوان سرامیک و نصب در کف محیط‌های داخلی را برای آن به ارمغان آورده است. موارد آسیب‌رسان در کف یک محیط مثل جابه‌جا کردن وسایل سنگین، خراش، مواد شوینده با خاصیت شیمیایی، وجود دائمی رطوبت و آب، ضربه، تردد زیاد و … نمی‌توانند به کاشی شیکاگو طوسی گزندی برسانند.

قابلیت بعدی و مزیت منحصربه‌فرد دیگر نصب شدن شیکاگو در  فضاهای خارجی مثل تراس، حیاط، نمای ساختمان، محوطه، پارکینگ و … است. در چنین محیط‌هایی هم اشعه خورشید، باد، برف، یخبندان، باران و … می‌توانند به کاشی و سرامیک آسیب برسانند اما پرنیان مقاومت و کارایی شیکاگو طوسی را تضمین می‌کند.

داشتن استحکام و مرغوبیت بالای این کاشی به دلیل خاک سفید بودن این محصول است. کاشی‌های خاک سفید نظیر شیکاگو در ترکیب مواد اولیه خود مقدار مشخصی سیلیس دارند. سیلیس ماده‌ای است که موجب استحکام بدنه و متراکم و صیقلی شدن سطح کاشی و سرامیک می‌شود. در ضمن سیلیس موجب می‌شود رنگ بدنه کاشی و سرامیک نیز سفیدرنگ شود و به همین دلیل است که به این محصولات خاک سفید می‌گویند. افزون بودن مقدار سیلیس از مقدار فلدسپات، ماسه دانه‌ریز، خاک رس مخصوص و گرانیت موجب تاثیرگذاری این ماده در مقاومت و تراکم بالای کاشی شده است.

تک‌پخت بودن مورد دیگری است که جزو ویژگی‌هایی فنی کاشی شیکاگو طوسی است. زمانی که بدنه کاشی همراه با لعاب سطح آن همزمان با هم درون کوره رفته و در دمایی مابین۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد پخته و تثبیت می‌شوند، به کاشی حاصل شده تک‌پخت می‌گویند.

کارشناسان پرنیان در تمامی روزهای کاری آماده هستند تا به سوالات شما در مورد کاشی سایز بزرگ شیکاگو و دیگر محصولات ما پاسخ دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و دیگر تولیدات پرنیان با آن‌ها تماس بگیرید. در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با تاسیس شوروم‌های تخصصی در شهرهای مختلف کشور و حتی خارج از کشور، کاشی شیکاگو طوسی و دیگر محصولات خود را در دکور زنده عرضه کرده و این شوروم‌ها آمادگی میزبانی از شما را دارند.