شیکاگو کرم دکور مربع 100×40​

CHICAGO-S40100-MATT-F4 کاشی شیکاگو
شیکاگو کرم فیس 1
CHICAGO-S40100-MATT-F3 کاشی شیکاگو
شیکاگو کرم فیس 2
CHICAGO-PROD-S40100-MATT کاشی شیکاگو
شیکاگو کرم فیس 3
CHICAGO-DECOR-S40100-F2 کاشی شیکاگو دکور
شیکاگو دکور پارمیا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

شیکاگو کرم دکور مربع

کاشی شیکاگو کرم دکور مربع ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر ابعاد دارد پس یک کاشی اسلب یا سایز بزرگ به حساب می‌آید. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «استایل» و در یک پکیج ۴ عددی عرضه کرده است. سه عدد از قالب‌ها یا تایل‌ها فِیس یک تا فیس سه شیکاگو بوده و قالب چهارم آن دکور این پکیج است. دکور پارمیا که حالتی برجسته یا رستیک دارد به عنوان قالب دکور کاشی شیکاگو سطحی شبیه به صفحه شطرنج دارد که برخی از خانه‌های آن به رنگ کرم روشن و برخی دیگر  به رنگ کرم تیره هستند.

۱۶۰ عدد مربع کوچک هم‌اندازه سطح دکور پارمیا را پوشش داده‌اند که تغییر رنگ طیف کرم و برجسته بودن برخی از مربع‌ها نسبت به دیگر مربع‌های کوچک کمک کرده است که زیبایی و جذابیت این محصول بیشتر شود.

از نظر ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی نیز کاشی شیکاگو دکور مربع محصولی منحصربه‌فرد و درجه‌یک است. ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری، تک‌پخت بودن، خاک سفید بودن، رکیتفاید یا لیزری بودن، قابلیت دو کاربری دیوار و کف و کاربری فضاهای خارجی از جمله این مزیت‌ها و ویژگی‌ها هستند.

کاشی‌های کالیبره یا لیزری محصولاتی هستند که در هنگام تولید و در آخرین مرحله به وسیله دستگاهی به نام واترجت برش خورده‌اند. این برش‌ها روی لبه‌های محصولات اعمال می‌شود تا اگر در طی فرایند تولید آسیبی وارد شد یا در مرحله لعاب‌زنی لعاب شُره کرده باشد و ناهمواری یا قناسی ایجاد شده باشد، با این برش‌های ظریف و دقیق رفع شود.

در طی این فرایند لبه‌های تایل‌ها یا قالب‌ها گونیا یا تراز می‌شود و در هنگام نصب به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند. برای نصب کاشی‌های لیزری یا رکتیفای شده نیازی به بندکشی نیست. عدم بندکشی علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمانِ این کار و با توجه به اسلب یا سایز بزرگ بودن کاشی شیکاگو، کمک می‌کند که فضا زیباتر و یکدست شود و همچنین آن محیط وسیع‌تر نیز به نظر برسد. با توجه به عدم بندکشی و بزرگ بودن تایل‌ها تعداد خطوط عمودی وافقی در فضای مدنظر کم شده و این عامل به زیبایی و بزرگتر به نظر رسیدن محیط کمک می‌کند.

بندکشی نکردن موجب حذف موادی مثل سیمان سفید و پودر سنگ می‌شود که جزو مواد اولیه این کار هستند. نبود این مواد محیط مطلوب برای تجمع آلودگی‌ها را از آن‌ها گرفته و در نتیجه محیط کاشی‌ شده با محصولات رکتیفاید در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت.

خاک سفید بودن ویژگی فنی و مزیت دیگر کاشی شیکاگو کرم دکور مربع است. در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی یا سرامیک‌های خاک سفید مثل شیکاگو، گرانیت، خاک رس مخصوص، فلدسپات، ماسه دانه‌ریز و سیلیس وجود دارند. در صورتی که مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد باعث می‌شود که رنگ بدنه کاشی سفیدرنگ شده و به همین دلیل به آن خاک سفید می‌گویند.

افزون بودن میزان سیلیس در مقایسه با دیگر مواد اولیه موجب خواهد شد که استقامت بدنه کاشی بسیار بالا رود و نفوذ‌پذیری سطح آن نیز پایین بیاید. تراکم بالای سطح از نفوذ رطوبت و مایعات جلوگیری کرده و عمر کاشی یا سرامیک را افزایش می‌دهد. این مزیت‌ها باعث شده است که محصولات خاک سفید را شبیه‌ترین سرامیک‌ها به سرامیک مرغوب پرسلان بدانند.

همین استقامت و کیفیت است که باعث می‌شود کاشی شیکاگو کرم دکور مربع هم در فضای بیرونی و در جوار متغیرهایی مثل اشعه خورشید، یخبندان، برف، باد، باران و … به کار رود و هم در کف فضای داخلی و در برخورد مداوم با مواد شوینده شیمیایی، آب، تردد زیاد، فشار و … کارایی مطلوبی داشته باشد.

در صورت تمایل به ثبت سفارش کاشی اسلب شیکاگو با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید و همچنین با حضور در شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف کاشی شیکاگو کرم دکور مربع و دیگر محصولات ما را در دکور زنده ملاحظه بفرمایید.