کازابلانکا 100×40​

Previous
Next
کازابلانکا فیس 3
کازابلانکا طوسی تخت
کازابلانکا فیس 1
کازابلانکا دکور لاین رستیک
کازابلانکا فیس 2
کازابلانکا دکور کلاسیک رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

کازابلانکا

کاشی کازابلانکا طوسی محصولی جذاب و محبوب از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که با ابعاد ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر به عنوان یک کاشی سایز بزرگ یا اسلب تولید شده و تحت برند «استایل» عرضه شده است. پکیج کازابلانکا شامل ۳ تایل یا قالب کاشی بوده که یکی از آن‌ها تخت و ساده است. دو قالب دیگر دکورهای پکیج این کاشی هستند. دکور لاین و دکور کلاسیک که هر دو حالتی برجسته یا رستیک دارند.

همانطور که اشاره شد کاشی کازابلانکا طوسی محصولی اسلب یا سایز بزرگ است. این مزیت کمک می‌کند که این محصول دو کاربری داشته باشد. در واقع می‌توان از کازابلانکا به عنوان کاشی و روی دیوار استفاده کرد و هم می‌توان آن را به عنوان سرامیک و در کف یک محیط داخلی نصب کرد. در ضمن پوشش دادن فضاهای خارجی نیز از جمله مزیت‌هایی است که این محصول دارد.

برای نصب شدن روی دیوار کاشی باید زیبایی و ظرافت خاصی داشته باشد. همچنین وزن و ضخامت آن هم به گونه‌ای باشد که در طول گذر سال‌ها کاشی لق نشود و نهایتا سقوط نکند. ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری کازابلانکا این امکان را فراهم کرده است که گزینه‌ای مطلوب برای پوشش دیوارهای حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و دیگر فضاهای داخلی باشد.

از طرفی استقامت فوق‌العاده بدنه محصول و نفوذنا‌پذیری و تراکم سطح آن هم باعث شده است که بتوان این کاشی را در کف محیط‌های ذکر شده نصب کرده و مطمئن بود که عواملی مثل فشار، ضربه، خراش، تردد زیاد، مواد شوینده شیمیایی، رطوبت و آب، به کاشی آسیب نمی‌رسانند و محصول در برابر آن‌ها مقاوم است.

لازم به ذکر است که جهت نصب در محیط‌های بیرونی مثل تراس، حیاط، پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان و … هم کازابلانکا کاملا ایده‌ئال بوده و مواردی نظیر یخبندان، اشعه خورشید، برف، باد، باران و … نمی‌توانند به این محصول آسیبی زده و از کیفیت آن بکاهند.

خاک سفید بودن کاشی کازابلانکا دلیل کیفیت و مرغوبیت بالای آن است. کاشی‌های خاک سفید را می‌توان از لحاط کیفیت نزدیکترین محصولات به سرامیک‌های مرغوب پرسلان دانست. در ترکیب مواد اولیه این کاشي‌ها مقدار سیلیس از مقدار خاک رس مخصوص، ماسه دانه‌ریز، گرانیت و فلدسپات بیشتر است. همین عامل موجب سفید رنگ شدن بدنه کاشی و همچنین استحکام بدنه و تراکم بالای سطح محصول شده است.

تک‌پخت بودن این کاشی دیگر ویژگی فنی آن است. بدنه کازابلانکا همراه با لعاب سطح آن در یک مرحله وارد کوره‌ای با میانگین دمای ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد شده و بعد از پخت بدنه و تثبیت لعاب روی سطح کاشی، از کوره خارج شده‌اند.

همانطور که ذکر شد سطح یکی از تایل‌های پکیج کاشی کازابلانکا طوسی تخت و ساده بوده و دو دکور آن هستند که دارای نقش و طرح بوده و حالتی رستیک یا برجسته دارند. دکور لاین که از اسم آن هم پیداست سطحی لاین‌بندی شده دارد. خطوط افقی با فاصله‌های معین از یکدیگر و به موازت هم، از سمتی به سمت دیگر تایل کشیده شده‌اند و به صورت برجسته روی سطح طوسی‌رنگ قالب کازابلانکا نقش شده‌اند.

دکور دیگر این پکیج کلاسیک نام دارد. نقوش گیاهی ظریف، پر کار، پر جزییات و کهنی تمام سطح تایل را پر کرده و ظاهری شبیه به گچبری‌های سنتی دارند. سطح کاشی کازابلانکا شبیه به گچ‌بری‌های پر نقش و نگار شمال آفریقا و به خصوص کشور مراکش است. نقطه عطف و کمال زیبایی این کاشی را می‌توان در دکور کلاسیک آن مشاهده کرد.

در صورتی که شما علاقه‌مند هستید که در مورد کاشی سایز بزرگ کازابلانکا اطلاعات بیشتری داشته باشید کارشناسان پرنیان آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف آماده بازدید شما هستند. کاشی کازابلانکا طوسی و دیگر محصولات ما در دکور زنده درون شوروم‌ها نصب شده‌اند.