بوینس آیرس قهوه ای تخت 100×40​

بوینس آیرس قهوه ای تخت فیس 1
بوینس آیرس قهوه ای تخت فیس 2
بوینس آیرس قهوه ای تخت فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

بوینس آیرس قهوه ای تخت

کاشی بوینس آیرس قهوه ای تخت سایز بزرگ یا به اصطلاح اسلب است که ابعاد آن ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «استایل» عرضه کرده است. پکیج بوینس آیرس دارای سه تایل یا قالب کاشی است که فِیس ۱ تا فیس ۳ آن محسوب می‌شوند. فیس‌های مختلف یک کاشی یا سرامیک نشان‌دهنده این است که این محصول در هر تایل خود دارای تفاوت و تنوع است تا جلوه آن هر چه بیشتر شبیه به سنگ‌های طبیعی شود. هر قطعه از سنگ‌ها با رگه‌های طبیعی که روی آن‌ها است از قطعه دیگر مجزا می‌شود. کاشی و سرامیک‌هایی هم که فیس‌های مختلف دارند محصولاتی هستند که در عین شباهت تایل‌ها به یکدیگر و داشتن رنگ یکسان، در نفوش و طرح‌ها و همچنین طیف رنگی، اندکی با یکدیگر متفاوت هستند تا جلوه‌ای نزدیک به سنگ‌های طبیعی داشته باشند.

کاشی بوینس آیرس قهوه ای تخت از جمله محصولات خاک سفید به حساب می‌آید. یعنی این که به دلیل وجود سیلیس فراوان در ترکیب مواد اولیه سازنده آن رنگ بدنه محصول سفید بوده و نام خاک سفید هم به همین دلیل به آن اطلاق شده است.

سیلیس، فلدسپات، خاک رس مخصوص، گرانیت، ماسه دانه‌ریز و … از جمله مواد اولیه تشکیل‌دهنده کاشی و سرامیک هستند. زمانی که مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد علاوه بر این‌که باعث سفیدرنگ شدن بدنه محصول می‌شود، این بدنه را بسیار مستحکم و مقاوم می‌کند. همچنین سطح آن را نیز متراکم کرده و تخلخل آن را پایین می‌آورد تا آب و رطوبت نتواند به درون کاشی یا سرامیک نفوذ کند. کاشی و سرامیک‌های خاک سفید نزدیکترین یا شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های مرغوب پرسلان هستند.

استقامت بالا و نفوذ‌پذیری پایین باعث شده است کاشی بوینس آیرس قهوه ای تخت بتواند در کف محیط نیز نصب شده و به خوبی وظایف یک سرامیک مرغوب را به انجام برساند. اسلب یا سایز بزرگ بودن بوینس آیرس نیز موجب شده است که برای پوشش فضاهای مرتفع (دیوار) نیز از آن‌ها استفاده شود. ظرافت و زیبایی این محصول در کنار ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری آن این قابلیت را به کاشی بوینس آیرس داده است تا روی دیوار نصب شده و به زیبایی محیط بیافزاید.

در ضمن کیفیت این محصول موجب استفاده از آن برای پوشش فضاهای خارجی نیز شده است. محیط‌هایی مثل تراس، پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان، حیاط و … را نیز می‌توان با کاشی بوینس آیرس پوشش داده و از مقاومت آن مقابل مواردی مقل یخبندان، اشعه خورشید، برف، باد و باران نیز مطمئن بود.

مزیت مهم دیگری که این کاشی دارد کالیبره یا رکتیفاید بودن آن است. در طی مراحل تولید ممکن است برخی از تایل‌ها دچار آسیب جزیی شوند یا این‌که در مرحله لعاب‌زنی بخشی از لعاب از روی سطح قالب شُره کرده و روی لبه‌های آن ایجاد قناسی یا ناهمواری کند،  برای رفع چنین نقیصه‌هایی با دستگاهی به نام واترجت برش‌های لیزری دقیقی روی لبه‌های محصولات اعمال می‌کنند. این کار موجب می‌شود لبه‌ی تایل‌ها گونیا یا تراز شود.

کاشی‌های لیزری یا کالیبره در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی ندارند زیرا لبه‌های آن‌ها کنار هم چفت شده و فضای خالی بین‌شان باقی نمی‌ماند. اسلب بودن کاشی و بزرگتر بودن تایل‌ها در مقایسه با کاشی‌های معمولی نیز موجب می‌شود که تعداد قالب کمتری در یک محیط به کار رود و در نتیجه از تعداد خطوط عمودی و افقی در فضا کاسته شود. این مزیت به یکدستی و زیبایی محیط می‌انجامد. در ضمن کمک می‌کند تا آن فضا بزرگتر هم به نظر برسد.

در صورت تمایل به سفارش کاشی اسلب بوینس آیرس با پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های ما کاشی بوینس آیرس قهوه ای تخت و دیگر محصولات پرنیان را در دکورهای زنده نمایش می‌دهند و آماده بازدید شما هستند.