بالتیکو کرم 100×40​

Previous
Next
بالتیکو فیس 1
بالتیکو فیس 1
بالتیکو فیس 2
بالتیکو فیس 2
بالتیکو فیس 3
بالتیکو فیس 3
بالتیکو دکور هذلولی رستیک فیس 1
بالتیکو دکور هذلولی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1510113X11311.468.41.226.557340X100
Size / format40X100
in box3
in pallet57
weight26.5
area1.2
area pallet68.4
thickness11.4
size of pallet113X113
weight pallet1510

بالتیکو کرم

کاشی بالتیکو کرم در گروه کاشی و سرامیک پرنیان با ابعاد ۴۰ در ۱۰۰ سانتیمتر تولید شده و تحت برند «استایل» عرضه شده است. اسلب یا سایز بزرگ بودن که موجب کاربری همزمان در کف و دیوار شده است، ویژگی و مزیت مهم این کاشی است. پکیج بالتیکو دارای ۴ قالب یا تایل کاشی بوده که سه عدد از آن‌ها ساده و تخت هستند. فِیس ۱ تا فیس ۳ بالتیکو به همراه دکور هذلولی رستیک یا برجسته، قالب‌های تشکیل‌دهنده‌ی پکیج بالتیکو هستند. فیس‌های مختلف این محصول ساده بوده ولی روی سطح آن‌ها خطوط و رگه‌های طبیعی سنگ قابل مشاهده است. داشتن فیس‌های مختلف برای یک پکیج کاشی تلاشی است تا این محصولات هر چه بیشتر به سنگ طبیعی و منحصربه‌فرد بودن هر تایل نزدیک شوند.

دکور هذلولی برجسته یا رستیک کاشی بالتیکو کرم سطحی پوشش داده شده با فرم‌های هندسی هذلولی دارد که با حالتی مواج و روان نقش شده‌اند و جریان آب یا وزش باد میان علفزار، مناظری هستند که با دیدن نقوش برجسته روی این تایل به ذهن بیننده تداعی می‌شوند.

در مورد ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی بالتیکو کرم همانطور که اشاره شد دو کاربره بودن این کاشی اسلب است. پوشش همزمان دیوار و کفِ یک محیط به معنای کاربرد به عنوان کاشی و کاربرد به عنوان سرامیک است. همچنین مرغوبیت و کیفیت این محصول به گونه‌ای است که برای پوشش فضاهای خارجی و در معرض هوای آزاد نیز می‌توان از کاشی بالتیکو کرم استفاده کرد.

ظرافت و زیبایی کاشی بالتیکو به همزاه وزن استاندارد و ضخامت ۱۱.۴ میلیمتری آن سبب شده‌اند که بتوان این محصول را روی دیوار (در ارتفاع) نصب کرد و مطمئن بود که در اثر گذر زمان تایل‌ها لق نمی‌شوند یا سقوط نخواهند کرد.

برای پوشش کف یک محیط نیز استقامت آن در برابر عواملی مثل تردد زیاد، فشار و ضربه، خراش، جابه‌جایی وسایل و … کاملا تضمین شده است. همچنین تخلخل پایین و تراکم بالای سطح این کاشی هم از نفوذ آب، رطوبت و مواد شیمیایی شوینده جلوگیری کرده و بالتیکو را به گزینه‌ای ایده‌ئال برای پوشش کف سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه تبدیل کرده است.

در مورد نصب کردن کاشی بالتیکو کرم در فضاهای بیرونی مثل تراس، محوطه، پارکینگ، نمای ساختمان، حیاط و … هم باید اشاره کرد که مرغوبیت و استحکام بالتیکو موردی است که می‌توان از آن در برابر عواملی مثل یخبندان، باران، اشعه خورشید، برف، باد و … اطمینان خاطر داشت.

داشتن چنین ویژگی‌ها و مزیت‌هایی یک دلیل فنی دارد و آن هم خاک سفید بودن بالتیکو کرم است. کاشی و سرامیک‌های خاک سفید محصولاتی هستند که از لحاظ مقاومت و کیفیت شبیه‌ترین محصولات به سرامیک‌های مرغوب پرسلان هستند. تراکم سطح این تایل‌ها بالا و استقامت بدنه آن‌ها مثال‌زدنی است. وجود مقدار زیاد سیلیس در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی و سرامیک‌های خاک سفید موجب شده است که رنگ بدنه آن‌ها سفید شده و نام خاک سفید را روی آن‌ها بگذارند. همچنین افزون بودن سیلیس در مقایسه با گرانیت، خاک رس مخصوص، فلدسپات، ماسه دانه‌ریز عامل مهم استقامت بالا و تراکم سطح مطلوب این محصول است.

مورد مهم دیگری که باید به آن اشاره کرد کالیبره یا لیزری  بودن کاشی بالتیکو کرم است. کاشی و سرامیک‌های رکتیفاید یا کالیبره به دلیل تراز بودن لبه‌های آن‌ها در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند و استفاده از ‌آن‌ها محیط را زیباتر و یکدست خواهد کرد. در ضمن وسیع‌تر به نظر رسیدن محیط نیز با استفاده از این کاشی‌ها امکان‌پذیر است.

در صورتی که شما تمایل به ثبت سفارش کاشی اسلب بالتیکو دارید یا خواهان دریافت اطلاعات بیشتری در مورد آن هستید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان کاشی بالتیکو کرم و دیگر محصولات ما را در دکور زنده عرضه کرده و آماده بازدید شما هستند.