لازارو 80×80

لازارو فیس 1
لازارو فیس 1
لازارو فیس 2
لازارو فیس 2
لازارو فیس 3
لازارو فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
13401060.67442.52815624480X80
Size / format80X80
in box4
in pallet24
weight56
area2.5281
area pallet60.6744
thickness10
weight pallet1340

لازارو کرم

سرامیک نانو پولیش لازارو کرم با ابعاد ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. پرنیان این سرامیک باکیفیت را تحت برند «پولیش» عرضه کرده است. رنگ سرامیک لازارو کرم بوده و رگه‌های طبیعی سنگ را می‌توان روی ‌آن مشاهده کرد. به دلیل نانو پولیش بودن استفاده از این محصول در کف محیط می‌تواند به پخش نور و درخشان‌تر شدن فضا کمک شایانی نماید.

نانو پولیش بودن مهم‌ترین مزیت و ویژگی سرامیک لازارو است. در کنار آن حتماً باید به کالیبره یا رکتیفای بودن، پرسلان بودن، خاک سفید بودن و … نیز اشاره کرد. مجموع این مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی باعث شده است لازارو محصولی پرطرفدار و مرغوب باشد.

کالیبره یا رکتیفاید بودن یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی است که سرامیک لازارو از آن برخوردار است. سرامیک‌های که رکتیفای شده یا لیزری هستند روی لبه‌های خود برش‌های بسیار ظریف و دقیقی خورده‌اند. این برش‌ها موجب شده است که ناهمواری‌های احتمالی از لبه‌ی محصول رفع شده و همچنین سرامیک اصطلاحاً گونیا شود.

 در مرحله لعاب‌زنی امکان این‌که بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌ها ایجاد قناسی کند وجود دارد برای رفع این نقیصه سرامیک را با دستگاهی مثل واترجت برش می‌زنند.

استفاده کردن از سرامیک‌های کالیبره موجب می‌شود که نیازی به بندکشی بین تایل‌ها یا قالب‌های سرامیک نباشد زیرا قالب‌ها به راحتی کنار هم چفت می‌شوند. عدم وجود مواد مورد استفاده در بندکشی، موجب می‌شود در محیط کاشی شده فضای مورد نیاز جهت بروز آلودگی‌ها وجود نداشته باشد. این موضوع سبب می‌شود فواصل زمانی نظافت محیط طولانی‌تر شود. صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی، بزرگ‌تر و یکدست‌تر شدن محیط و وسیع‌تر به نظر رسیدن آن از دیگر مزایای استفاده کردن از کاشی‌ها و سرامیک‌های رکتیفاید است.

همانطور که گفته شد سرامیک لازارو محصولی نانو پولیش است. برای توضیح دادن این مفهوم و مزیت لازارو نیاز است که در ابتدا به خاک سفید و پرسلان بودن آن اشاره کنیم سپس به پولیش شدن این سرامیک و بعد ایجاد پوشش نانو روی محصول پولیش شده بپردازیم.

در ترکیب مواد اولیه سرامیک‌ها مقدار سیلیس از خاک رس و فلدسپات یا گرانیت بیشتر است. همین عامل دلیل سفید یا متمایل به سفید شدن رنگ بدنه سرامیک است. به همین سبب به این محصولات خاک سفید می‌گویند. در زمان تولید وجود سیلیس، فشار و حرارت بالا سرامیک را متراکم کرده و باعث می‌شود نفوذ رطوبت و گردوغبار در آن بسیار کم اتفاق بیفتد. افزایش مقاومت سرامیک به معنای پرسلان بودن آن است.

اگر بخواهیم یک سرامیک پرسلان را در کف یک فضای داخلی مورد استفاده قرار دهیم نیاز داریم که به زیبایی و جلای آن جهت بهتر شدن پخش نور بیفزاییم و همینطور از زبری سطح آن بکاهیم. به همین منظور فرایند پولیش زدن یا پولیش کردن سرامیک انجام می‌گیرد. با استفاده از بُرس‌هایی مخصوص سطح سرامیک را پرداخت یا پولیش می‌کنند.

بعد از این کار محصول مد نظر سطحی صاف، درخشان و براق خواهد داشت؛ اما با انجام عمل پولیش، در سطح سرامیک روزنه‌هایی ایجاد می‌شود. این روزنه‌ها می‌تواند محل قرارگیری گردوغبار و آلودگی‌ها باشد. وجود این موارد از درخشندگی و جلای سرامیک کم خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق پوشش نانو رو به عنوان یک مکمل لعاب به سرامیک اضافه کرده و در نهایت آن را تبدیل به سرامیک نانو پولیش می‌نمایند.

یک ویژگی فنی دیگری که سرامیک نانو پولیش لازارو کرم دارد ضخامت ۱۲ میلی‌متری آن است. این ضخامت برای محصولی که در کف یک محیط نصب می‌شود و قرار است که فشار، ضربه، تردد و … را تحمل کند، ضخامتی استاندارد و مناسب است.

اگر تمایل به ثبت سفارش سرامیک نانو پولیش لازارو دارید یا می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید با همکاران ما تماس بگیرید.