کالیستا 80×80

کالیستا فیس 1
کالیستا فیس 1
کالیستا فیس 2
کالیستا فیس 2
کالیستا فیس 3
کالیستا فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
13401060.67442.52815624480X80
Size / format80X80
in box4
in pallet24
weight56
area2.5281
area pallet60.6744
thickness10
weight pallet1340

سرامیک کالیستا

سرامیک نانو پولیش کالیستا ابعادی برابر با ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر دارد و محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است. پرنیان این سرامیک را تحت برند «پولیش» به تولید رسانده است. کالیستا فیس‌های متفاوتی دارد اما داشتن رگه‌های طبیعی سنگ روی تمام تایل‌ها یا قالب‌های آن امری معمول است. این رگه‌ها به زیبایی محصول افزوده‌اند.

رنگ سرامیک کالیستا زیتونی کم‌رنگ است و در صورت استفاده در کف یک محیط زیبایی و نور بیشتری را به آن فضا اضافه خواهد کرد.

این محصول دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که اطلاع از ‌آن‌ها باعث می‌شود خریداران کاشی و سرامیک انتخاب دقیق‌تری داشته باشند.

نانو پولیش بودن مهم‌ترین مزیت و ویژگی کالیستا است. سرامیک‌ها به دلیل خاک سفید بودن و داشتن ترکیباتی مانند سیلیس در مواد اولیه خود بسیار مقاوم بوده و در عین حال سطحی زبر دارند. اصطلاح پرسلان به همین منظور برای این محصولات به کار می‌رود.

کالیستا نیز یک محصول پرسلان است یعنی این‌که در زمان تولید به دلیل فشار و حرارت زیادی که به آن وارد شده است، بافتی متراکم پیدا کرده است.

مقاومت سرامیک‌های پرسلان در برابر مواد شیمیایی، فشار، ضربه و شرایط آب و هوایی در کنار زبر بودن سطح آن‌ها، این محصولات را جهت استفاده در فضای باز مانند حیاط یا پارکینگ مناسب‌سازی کرده است؛ اما در صورتی که بخواهیم از سرامیک پرسلانی مانند کالیستا در کف محیط‌های داخلی استفاده کنیم، نیاز داریم که سطح آن را از حالت زبری خارج کنیم. این کار برای بهبود پخش نور در محیط و همچنین زیبایی آن انجام می‌شود.

پرداخت یا پولیش کردن عملی است که موجب صیقلی و درخشنده شدن سطح سرامیک می‌شود. این کار در خط تولید و با دستگاه‌هایی که برس‌های متفاوتی دارند، صورت می‌گیرد؛ اما باید در نظر داشت پولیش کردن سطح سرامیک موجب می‌شود که روزنه‌های ریزی در آن به وجود بیاید که این روزنه‌ها می‌توانند محل نفوذ گردوغبار باشند.

نفوذ گردوغبار به سطح سرامیک باعث از دست رفتن درخشندگی و جلای محصول خواهد شد. برای رفع این مشکل پوشش نانو را روی سرامیک اعمال می‌کنند. پوشش نانو به صورت یک مکمل لعاب و مکمل پولیش در خط تولید به سرامیک اضافه می‌شود. بعد از اعمال پوشش نانو یک سرامیک پرسلان پولیش شده خواهیم داشت که هم درخشندگی و جلا دارد و هم در برابر گردوغبار و آب نیز نفوذناپذیر است.

از دیگر ویژگی‌های فنی این محصول، پرسلان و خاک سفید بودن را بیشتر توضیح می‌دهیم. سیلیس، خاک رس و گرانیت یا فلدسپات مواد اولیه تولید سرامیک هستند. فشار و حرارت بالا موجب متراکم شدن محصول نهایی می‌شود که به آن سرامیک پرسلان می‌گویند. در ضمن به دلیل همین مواد اولیه، رنگ پایه‌ی بدنه سرامیک، سفید خواهد بود که دلیل خاک سفید نامیدن سرامیک کالیستا و محصولات مشابه آن همین موضوع است.

داشتن ضخامت ۱۲ میلی‌متری دیگر ویژگی فنی کالیستا است. چنین ضخامتی این محصول را جهت استفاده در کف یک فضا مناسب‌سازی می‌کند. هم از لحاظ مقاومت و هم از لحاظ وزن و فشار نهایی‌ای که به ساختمان وارد می‌شود.

در نهایت مزیت مهم دیگر سرامیک کالیستا را نیز باید ذکر کرد. کالیبره یا رکتیفاید بودن این مزیت است. کاشی و سرامیک‌های کالیبره در خط تولید با استفاده از دستگاه‌هایی نظیر واترجت برش‌های ظریف و دقیقی می‌خورند. این برش‌ها رو لبه‌های این محصولات اعمال می‌شود. بعد از این کار کاشی یا سرامیک اصطلاحاً لبه‌هایی گونیا خواهد داشت.

کاشی و سرامیک‌های رکتیفای شده یا لیزری این مزیت را دارند که در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و تایل‌های آن‌ها به راحتی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. یکدست‌تر و زیباتر کردن فضا حسن استفاده از این محصولات است. در ضمن عدم بندکشی فضا را بزرگ‌تر نیز به نظر می‌رساند.

برای ثبت سفارش سرامیک کالیستا یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید.