تیلور 120×60​

Previous
Next
تیلور سفید
تیلور آبی
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

تیلور

کاشی تیلور نانو پولیش محصولی پرسلان و سایز بزرگ است که در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید شده و گروه کاشی و سرامیک پرنیان آن را تحت برند «پولیش» عرضه کرده است. تیلور دارای دو رنگ سفید و آبی است که هر کدام به دلیل داشتن رگه‌های طبیعی سنگ روی سطح خود زیبایی منحصربه‌فردی دارند. رگه‌های تیره در قسمت‌های مختلف تیلور سفید، ترکیبی جذاب از سیاه و سفید را به این محصول بخشیده و نمایی مشابه سنگ مرمر ایجاد کرده است. تیلور آبی هم ترکیبی رنگی سفید، قهوه‌ای و آبی را درون خود دارد که طیف آبی در این محصول پر رنگتر است. جلوه‌ی سنگ طبیعی مرمر را می‌توان در تیلور آبی هم مشاهده کرد.

کاشی تیلور به عنوان یک محصول پرسلان که پولیش شده و روی آن پوشش نانو دارد جلوه‌ای براق داشته و استفاده از آن در محیط‌های داخلی و خارجی بسیار به زیبایی و پخش نور آن فضا کمک خواهد کرد. کاشی‌های پرسلان در دما، فشار و پرس بالایی تولید می‌شوند. وجود سیلیس (شیشه) در ترکیب مواد اولیه پرسلان باعث می‌شود تا تحت فشار و حرارت بالا، سیلیس باعث متراکم  شدن سطح کاشی و استقامت فوق‌العاده بدنه آن شود. محصولات پرسلان به دلیل همین استحکام، سطحی زبر و سخت دارند. برای این‌که بتوان آن‌ها را در محیط‌های داخلی هم نصب کرد و به زیبایی این محصولات افزود نیاز است که سطح مات و زبر آن‌ها پولیش یا سابیده شود. با برس‌های متفاوتی در خطوط تولید این محصولات سابیده شده یا پولیش می‌شوند. این فرایند به آن اندازه ادامه پیدا می‌کند که سطح کاشی تیلور صیقلی و براق شود.

مشکلی که در این مرحله ایجاد می‌شود این است که برس‌ها هنگام سابیدن سطح محصول روزنه‌هایی ریز نیز روی آن ایجاد می‌کنند. این روزنه‌ها به مرور زمان با گرد و غبار پر شده و بعد از مدتی از درخشندگی، پخش نور و براقیت محصول می‌کاهند. برای رفع این نقیصه با استفاده از پوشش یا لعاب نانو کاشی یا سرامیک را لعاب می‌دهند. فرایند لعاب‌زنی و تثبیت آن در کوره بارها و بارها تکرار می‌شود تا لعاب نانو به خوبی سطح تایل یا قالب را پوشش دهد. با اتمام این پروسه کاشی یا سرامیک مدنظر یک محصول پرسلان مستحکم و باکیفیت با سطحی صیقلی و صاف، بدون روزنه و ضد گرد و غبار خواهد بود که به راحتی در هر محیطی موجب زیبایی شده و پخش نور فضا را چند برابر خواهد کرد.

کاشی تیلور نانو پولیش سفید یا آبی غیر از مزیت نانو پولیش و پرسلان بودن، دارای کاربری سه گانه نیز هست که این محصول را به یک کاشی برجسته تبدیل می‌کند. این محصول امکان نصب در دیوار (ارتفاع) را دارد. یعنی این‌که زیبایی و ظرافت آن و ضخامت ۱۱ میلمیتری کاشی برای جلوه دیوار بسیار جذاب و مناسب خواهد بود. با نصب تیلور روی دیوار می‌توان مطمئن بود که در اثر گذشت زمان تایل‌ها لق نمی‌شوند یا سقوط نخواهند کرد.

استفاده در کف فضاهای داخلی به عنوان یک سرامیک مستحکم و نفوذ‌ناپذیر نیز مزیت دیگر تیلور است. در کف فضاهایی مثل نشیمن، اتاق‌خواب‌ها، پذیرایی، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی مواردی مثل سقوط و ضربه اشیا وجود دارد، تردد زیاد، وجود دائمی آب در کف و رطوبت مداوم، مواد شوینده شیمیایی و … نیز از جمله عوامل آسیب‌رسان به سرامیک کف هستند. با استفاده از کاشی تیلور می‌توان از رفع این موارد مطمئن بود.

مورد دیگر نصب این محصول در فضاهای خارجی مثل نمای ساختمان، تراس، حیاط، پارکینگ، تراس و … است که نشان‌دهنده مقاومت تیلور مقابل عوامل جوی و تغییرات دمایی است.

در صورتی که این محصول را پسندیده‌اید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن در شوروم‌های ما کاشی تیلور نانو پولیش و دیگر محصولات پرنیان در دکور زنده عرضه شده و آماده بازدید هستند.