سیمفونی 120×60​

Previous
Next
سیمفونی
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

سیمفونی

کاشی سیمفونی نانو پولیش دارای ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و از محصولات اسلب یا سایز بزرگ محسوب می‌شود. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول پرسلان و مرغوب را تحت برند «پولیش» عرضه کرده است. جلوه کاشی نانو پولیش سیمفونی بسیار جذاب است. زمینه محصول سفید شبیه به سنگ مرمر بوده و خطوط و رگه‌هایی با رنگ‌های تیره‌تر هستند که با طیف‌های رنگی متفاوت سطح زمینه را جذاب کرده‌اند.این رگه‌های جذاب، مانند ترکیب شدن رنگ‌های مختلف درون یکدیگر روی سطح آب، جلوه‌ای منحصربه‌فرد و استشنایی ایجاد کرده‌اند. لازم به ذکر است که نانو پولیش بودن این محصول باعث شده است که سیمفونی جزو محصولات براق قرار بگیرد.

کاشی سیمفونی همانطور که ذکر شد از جمله محصولات اسلب یا سایز بزرگ بوده و بهترین گزینه برای پوشش دادن دیوارهای فضاهای داخلی است. زیرا با توجه به کالیبره یا رکتیفاید بودن تایل‌های این کاشی، در هنگام نصب نیازی به بندکشی نبوده و قالب‌ها به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند. این عامل به مقدار زیادی باعث حذف خطوط از فضا شده و با توجه به سایز بزرگ بودن این محصول، در مقایسه با کاشی‌های معمولی تعداد تایل کمتری برای پوشش دیوار نیاز است و این عامل هم به کم شدن خطوط افقی و عمودی کمک می کند. در نتیجه این کار فضا یکدست و زیباتر شده و همچنین بزرگتر هم به نظر خواهد رسید.

ضخامت ۱۱میلیمتری این محصول در کنار وزن مناسب آن باعث می‌شود دیواری که با کاشی سیمفونی پوشش داده شده ظرافت و زیبایی خاصی داشته و تایل‌ها نیز در اثر گذر زمان لق نشده یا سقوط نکنند.

برای استفاده در کف به عنوان یک سرامیک هم پرسلان بودن سیمفونی نشان‌دهنده بالاترین درجه کیفیت و مرغوبیت آن بوده و نباید هیچ نگرانی از بابت سقوط اشیا و شکستن تایل، خراش یا ضربه، تردد زیاد، جابه‌جا کردن وسایل سنگین، رطوبت و آب دائمی در محیط و مواد شیمیایی شوینده داشت. سرامیک‌های پرسلان به دلیل داشتن سیلیس (شیشه) در ترکیب مواد اولیه خود و پخت در فشار و دمای بالا بدنه بسیار مستحکم و همچنین سطحی متراکم و نفوذ‌ناپذیر دارند.

کیفیت کاشی و سرامیک‌های پرسلان به گونه‌ای هست که امکان به کار بردن این محصولات در فضای بیرونی و باز هم وجود دارد. محیط‌هایی نظیر حیاط، تراس، پارکینگ، نمای ساختمان و محوطه‌ها هم امکان پوشش داده شدن با کاشی  سیمفونی نانو پولیش را دارند. تغییرات دمایی و عوامل جوی نظیر یخبندان، اشعه خورشید، باد، برف و باران نیز امکان آسیب رساندن به سیمفونی را ندارند.

پولیش شدن کاشی و سرامیک پرسلان به این دلیل است که به دلیل وجود سیلیس و تراکم بالایی که ایجاد می‌کند سطح این محصولات سخت و زبر می‌شود. در این حالت به کار بردن آن‌ها در محیط‌های باز و فضاهای بیرونی بلامانع است ولی برای نصب کردن در فضاهای داخلی به خصوص کف فضاهای بزرگ تجاری و صنعتی نیاز است که از زبری و مات بودن سطح کاشی و سرامیک پرسلان کاسته و تا حد امکان آن‌ها را صیقلی و براق کرد تا هم به زیبایی محیط افزود و هم پخش نور فضا را افزایش داد.

به این منظور با برس‌های متفاوتی روی سطح سرامیک پرسلان را ساب زده یا به اصطلاح پولیش می‌کنند. این کار چندین مرتبه انجام می‌شود و محصول نهایی سطحی صاف و صیقلی پیدا می‌کند. اما این کار یک معضل دارد و آن هم روزنه‌هایی است که برس‌ها در سطح محصول ایجاد می‌کنند و این روزنه‌ها به مرور زمان با گرد و غبار پوشیده می‌شوند و از براقیت و درخشندگی محصول می‌کاهند. با پوشش‌ها یا لعاب‌های نانو می‌توان روی این روزنه‌ها را پوشش داد و درخشندگی و براقیت کاشی و سرامیک پرسلان را دائمی کرد.

در صورت تمایل به ثبت شفارش کاشی سیمفونی نانو پولیش با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید.