راسل طوسی 120×60​

Previous
Next
راسل طوسی
راسل طوسی تیره
راسل طوسی دکور
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

راسل طوسی 60 در 120

کاشی راسل طوسی نانو پولیش ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر ابعاد دارد و جزو محصولات اسلب یا سایز بزرگ محسوب می‌شود. پکیج این محصول دارای سه تایل یا قالب است که دو تایل ساده آن راسل طوسی و راسل طوسی تیره بوده و قالب دیگر، دکور این پکیج است. قالب دکور راسل طوسی یک تابلو هنرمندانه نقاشی است. دشت گل شاید توصیف خوبی برای نقوش و طرح‌های روی این تایل باشد. گل‌های درشت با گلبرگ‌های پهن همراه با برگ‌های پهن و گشوده، منظره زیبایی به این قالب بخشیده است. هنگامی که یک محیط را با دکور راسل پوشش دهیم این تایل‌ها در کنار هم قرار گرفته و جذابیتی دوچندان به فضا خواهند بخشید.

کاشی راسل طوسی نانو پولیش جلوه‌ای براق دارد. شاید سوال پیش بیاید که چگونه این محصول هم پرسلان است و در عین حال براق هم هست. کاشی و سرامیک‌های پرسلان به دلیل داشتن سیلیس (شیشه) در ترکیب مواد اولیه خود شامل گرانیت، ماسه دانه‌ریز، فلدسپات و خاک رس مخصوص، سطحی بسیار متراکم و نفوذ‌ناپذیر دارند که زبر و مات هم هست. بدنه این محصولات نیز بسیار مقاوم است. برای این‌که بتوان از راسل و دیگر محصولات پرسلان در فضاهای داخلی استفاده کرد و پخش نور بیشتر و زیبایی دوچندان داشت نیاز است که سطح زبر این کاشی و سرامیک‌ها سابیده شده یا پولیش بخورد.

با استفاده از برس‌های متفاوتی در خارج از خط تولید، محصولات پرسلان ساب می‌خورند یا پولیش می‌شوند. این فرایند اینقدر ادامه پیدا می‌کند تا سطح تایل صیقلی و جلا دار می‌شود.

البته براق شدن قالب در این مرحله اتفاق نمی‌افتد زیرا که با پولیش شدن کاشی روزنه‌هایی نیز در سطح آن به وجود می‌آید. این روزنه‌ها در اثر گذشت زمان با گرد و غبار و آلودگی‌ها پر شده و باعث می‌شود که جلوه تایل مات شده و از پخش نور درست نیز جلوگیری می‌کند. برای رفع این نقضان پوشش یا مکمل نانو را به تایل اضافه می‌کنند.

کاشی راسل طوسی نانو پولیش و دیگر محصولات نانو ممکن است تا ده بار نیز لعاب نانو را دریافت کرده و وارد کوره شوند تا در نهایت این لعاب روی سطح قالب تثبیت شود. بعد از این مرحله است که می‌توان تایل حاصل شده را یک قالب براق نامید.

مزیت مهم دیگری که راسل طوسی دارد کالیره یا رکتیفاید بودن آن است. کاشی و سرامیک‌های رکتیفاید یا لیزری بعد از اتمام پروسه تولید و برای رفع نواقص احتمالی با دستگاهی به نام واترجت برش خورده‌اند. این برش‌های لیزری و ظریف روی لبه‌ی این محصولات اعمال شده است. گونیا یا تراز شدن لبه‌های تایل‌ها موجب می‌شود که در هنگام نصب محصولات کالیبره نیازی به بندکشی نباشد و تایل‌ها به خوبی کنار هم چفت شوند. استفاده از این کاشی و سرامیک علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان بندکشی، باعث زیبایی و یکدستی محیط نیز می‌شود. از آنجایی که کاشی راسل طوسی نانو پولیش یک محصول سایز بزرگ یا اسلب است تعداد تایل کمتری از‌ آن، در مقایسه با محصولات با اندازه‌های معمولی در یک محیط به کار می‌رود. این ویژگی باعث می‌شود که تعداد خطوط عمودی و افقی در فضا کمتر شده و حذف بندکشی هم این خطوط را بسیار کمرنگ و ظریف می‌کند. این عوامل موجب می‌شوند که فضای کاشی شده وسیع‌تر از آن چیزی که هست به نظر برسد.

ویژگی فنی دیگر راسل طوسی ضخامت ۱۱ میلیمتری این محصول است که موجب می‌شود بتوان آن را روی دیوار (در ارتفاع) نصب کرد و از عدم لق شدن و سقوط آن در اثر گذشت زمان مطمئن بود و هم می‌توان آن را در کف محیط داخلی و در فضاهای خارجی نیز به کار برد چون در عین ظرافت و زیبایی، بسیار مستحکم نیز هست.

برای ثبت سفارش کاشی راسل طوسی نانو پولیش با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید.