راسل آبی 120×60​

Previous
Next
راسل آبی روشن
راسل آبی تیره
راسل آبی دکور
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

راسل آبی 60 در 120

کاشی راسل آبی نانو پولیش یک محصول درجه یک پرسلان و سایز بزرگ است که ابعاد آن ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و تحت برند «پولیش» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. پکیج راسل دارای سه تایل یا قالب است که شامل راسل آبی روشن، راسل آبی تیره و راسل آبی دکور می‌شود. دو قالب ساده که دارای رنگ آبی روشن و آبی تیره هستند در سطح خود رگه‌هایی از طیف‌های رنگی مختلف دارند و این رنگ‌ها در کنار رنگ آبی که رنگ غالب تایل است، همنشین شده‌اند. سطح این تایل شبیه به تابلوهای نقاشی با تکنیک «ابر و باد» شده است. تکنیکی که در آن رنگ‌ها در سطحی گسترده مانند آب، در یکدیگر ترکیب می‌شوند و جلوه‌ای رنگین‌کمانی ایجاد می‌کنند.

قالب بعدی پکیج کاشی راسل آبی تایل دکور این پکیج است. شش خط عمودی سطح این قالب را به شش مستطیل هم‌اندازه تقسیم کرده‌اند. درون هر کدام از این مستطیل‌ها برش‌هایی هندسی از راسل آبی روشن و آبی تیره قرار دارند. در واقع رنگ تایل دکور پکیج راسل، ترکیبی از آبی روشن و آبی تیره است که هر کدام از رنگ‌ها محصور در شکل هندسی مربوط به خود است و رنگ‌ها با یکدیگر التقاط ندارند.

نانو پولیش بودن کاشی راسل مزیت مهمی است که این محصول دارد. راسل به عنوان یک محصول پرسلان دارای استقامت بسیار بالای بدنه و سطح متراکم و زبر بوده است. این محصولات جهت استفاده در فضاهای خارجی بسیار مناسب هستند اما برای این‌که بتوان از راسل در فضاهای داخلی نیز استفاده کرد نیاز بوده که زبری سطح آن رفع شده و صیقلی شود تا بتواند به پخش نور محیط داخلی و زیبایی آن کمک کند. به همین منطور بعد از اتمام فرایند تولید کاشی و سرامیک پرسلان، آن را به یک خط تولید دیگر منتقل می‌کنند تا در آنجا با برس‌های متفاوتی سطح تایل را ساب یا پولیش بزنند. این عمل آنقدر تکرار می‌شود تا سطح قالب صیقلی و براق یا جلا دار شود.

کاشی راسل آبی نانو پولیش بعد از پولیش خوردن سطحی جلا دار یا براق پیدا می‌کند و همین عامل موجب می‌شود بتواند به عنوان جایگرین سنگ‌های طبیعی در کف محیط‌های داخلی به کار رود. اما نکته‌ای که در این مورد وجود دارد ایجاد روزنه‌هایی در سطح تایل بعد از پولیش شدن است. این روزنه‌ها به مرور زمان با گرد و غبار و آلودگی‌ها پر شده و از زیبایی و جلای محصول خواهند کاست. برای رفع این نقیصه از پوشش یا لعاب نانو استفاده می‌کنند. برای این که لعاب نانو روی سطح یک محصول اعمال شود چندین بار تایل را به این مکمل آغشته کرده و آن را در کوره پخت می‌کنند تا سطح آن کاملا صیقلی، براق و آب‌گریز شود. بعد از اتمام این مراحل سرامیک نانو پولیش جهت استفاده در هر محیطی قابل ارائه است و می‌توان گفت مرغوبترین و بهترین محصول موجود در بازار خواهد بود.

پرسلان‌ها به دلیل داشتن سیلیس (شیشه) در ترکیب مواد اولیه خود بدنه‌ای بسیار مقاوم و سطحی متراکم و نفوذ‌ناپذیر دارند و بدون پولیش و مکمل نانو نیز محصولات مناسبی جهت نصب در کف و محیط‌های مرطوب هستند. با اضافه شدن پوشش نانو و آب گریز شدن تایل می‌توان گفت مناسب‌ترین محصول جهت استفاده در سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام و دیگر محیط‌های داخلی این محصولات هستند. همچنین زیبایی و ظرافت آن‌ها باعث شده است بهترین گزینه برای پوشش دیوار هم باشند.

در صورتی که کاشی نانو پولیش راسل را پسندیده‌اید می‌توانید برای ثبت سفارش یا کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف کاشی راسل آبی نانو پولیش و دیگر محصولات ما را در دکور زنده همراه با نورپردازی حرفه‌ای عرضه کرده و آماده بازید شما هستند.