پاندا 120×60​

Previous
Next
پاندا
پاندا بوک مچ
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

پاندا

کاشی پاندا از جمله محصولات پرسلان و نانو پولیش گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ و در سایز اسلب یا سایز بزرگ تولید و عرضه شده است. این کاشی در برند «پولیش» پرنیان عرضه شده و پکیج آن شامل دو تایل یا قالب است که به نام‌های پاندا و پاندا بوک مچ هستند. رنگ قالب دو تایل پکیج واندا سفید بوده که روی آن بخش‌های سیاه رنگ نیز وجود دارد. ترکیب سیاه و سفید روی کاشی اسلب به گونه‌ای است که گویا در یک بوم نقاشی، رنگ‌های مشکی و سفید با یکدیگر ترکیب شده و به صورت هنرمندانه‌ای همنشین شده‌اند. رگه‌ها و بخش‌های مشکی مانند رگه‌های طبیعی که در سنگ‌ها وجود دارند در سطح تایل پاندا یا پاندا بوک مچ پخش شده‌اند.

در مورد مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی کاشی پاندا باید به مواردی مثل نانو پولیش بودن، کالیبره یا رکتیفاید بودن، پرسلان بودن، داشتن ضخامت استاندارد اسلب و قابلیت کاربری در سه مکان متفاوت اشاره کرد. در ضمن به دلیل نانو پولیش بودنِ این محصول جلوه آن نیز براق خواهد بود.

کاشی‌های پرسلان محصولاتی هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها خاک رس مخصوص، گرانیت، ماسه دانه‌ریز، فلدسپات و سیلیس (شیشه) وجود دارد. هنگامی که مقدار سیلیس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد و در یک فشار، حرارت و پرس بالا تولید شود، سیلیس موجود در ترکیب آن باعث صیقلی و متراکم شدن سطح کاشی یا سرامیک و موجب مستحکم شدن بدنه آن خواهد شد. محصولات پرسلان مرغوبترین و بادوام‌ترین نوع کاشی و سرامیک هستند.

سرامیک‌های پرسلان مثل کاشی پاندا و نظیر آن عموما برای فضاهای خارجی به کار می‌روند و سطح آن‌ها زبر و مات است. برای این‌که بتوان از این محصولات در محیط‌های داخلی استفاده کرد و پخش نور و زیبایی بیشتری بدان‌ها بخشید باید سطح سرامیک یا کاشی را پولیش کرد.

عمل پولیش روی کاشی و سرامیک با برس‌های متفاوتی انجام می‌شود و پروسه‌ای زمانبر و طولانی است. بعد از پولیش شدن سطح سرامیک و کاشی، صیقلی شده و براق می شود اما به دلیل اعمال شدن فشار توسط برس‌ها روزنه‌هایی روی سطح محصول به وجود می‌آید. این روزنه‌ها به مرور زمان توسط گرد و غبار پر شده و از براقیت و درخشندگی محصول کاسته و موجب می‌شود پخش نور به درستی انجام نگیرد. برای رفع این نقیصه از پوشش یا لعاب نانو استفاده می‌کنند.

سرامیک نانو پولیش مثل کاشی پاندا نیز با لعاب نانو پوشش داده شده است. برای مرغوب شدن پوشش نانو تا ده بار نیز تایل را لعاب داده و به درون کوره می‌فرستند. بعد از تثبیت پوشش نانو سرامیک یا کاشی نانو پولیش با استقامت، درخشندگی و پخش نور عالی حاصل می‌شود.

ضخامت ۱۱ میلیمتری و وزن مناسب کاشی پاندا به همراه ظرافت و زیبایی دو تایل پاندا و پاندا بوک مچ باعث شده است که این محصول برای پوشش فضای دیوار (نصب در ارتفاع) گزینه‌ای عالی باشد. در ادامه باید اشاره کرد که این محصول برای نصب در کف محیط داخلی نیز بسیار مناسب است. عواملی مثل فشار، خراش و ضربه بر اثر سقوط وسیله‌ها، آب و رطوبت دائمی، جا به‌جا کردن وسیله‌ها و مواد شیمیایی شوینده امکان آسیب رساندن به پاندا را ندارند و می‌توان با خیال راحت از آن در کف محیط نیز استفاده کرد.

برای نصب در فضای خارجی نیز این محصول به خوبی در مقابل عوامل جوی و تغییرات دمایی مثل برف، باد، اشعه خورشید، باران و یخبندان مقاومت کرده و بهترین گزینه است.

در صورتی که شما مایل به ثبت سفارش سرامیک نانو پولیش پاندا هستید می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن کاشی پاندا و دیگر محصولات ما در شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف و با دکور زنده قابل بازدید هستند.