هاردی قهوه ای 120×60​

Previous
Next
هاردی قهوه ای
هاردی قهوه ای دکور
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

هاردی قهوه ای 60 در 120

کاشی هاردی قهوه ای پرسلان و نانو پولیش محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که دارای ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و یک کاشی سایز بزرگ یا اسلب به حساب می‌آید. پکیج این کاشی دارای دو قالب یا تایل است که هر دو تخت و بدون برجستگی هستند. قالب دکور این پکیج طرح و نقوش هندسی خاصی دارد که بسیار ظریف و پر جزییات هستند. آثار هنری سبک باروک منبع الهام طراحان و تولیدکنندگان دکور هاردی بوده‌اند. اشکال هندسیِ این تایل در هم و پر کار بوده که طبق یک نظم و تناسب هنرمندانه کنار هم چیده شده‌اند. لوزی‌هایی با رنگ قهوه ای روشن درون استوانه‌هایی که قهوه ای تیره بوده و مانند رشته‌های زنجیر به یکدیگر وصل هستند. این خطوط یا استوانه‌ها حالتی شبیه به دوخت پیدا کرده‌اند و انگار در یکدیگر بافته شده‌اند.

قالب دیگر پکیج کاشی هاردی قهوه ای نانو پولیش، تایل ساده آن است که تمام بخش‌ها به رنگ قهوه ای تیره بوده ولی نحوه رنگ‌گذاری آن به گونه‌ای است که جلوه‌ای شبیه به اضافه کردن رنگ در آب پیدا کرده است؛ حرکت و سیال بودن رنگ در سطح کاشی به چشم می‌آید و همین عامل آن را بسیار جذاب کرده است.

اسلب یا سایز بزرگ بودن کاشی هاردی این مزیت را به آن داده است تا کاربردهای متفاوتی داشته باشد. استفاده در دیوار فضاهای داخلی نظیر اتاق‌خواب‌ها، حمام، نشیمن، آشپزخانه، راهروها، سرویس بهداشتی و … یکی از کاربردهای هاردی بوده و دلیل آن هم ظرافت و زیبایی این محصول است. علاوه بر اسلب بودن، پرسلان بودن و مقاومت بالای کاشی هاردی قهوه ای سبب شده است که بتوان از ‌آن در کف محیط‌های داخلی نیز استفاده کرد. فضاهایی که در سطرهای بالا ذکر شد را نیز می‌توان با هاردی پوشش داد. مزیت مهم این محصول برای استفاده در کف، این است که مواردی مثل تردد زیاد، فشار، جابه‌جا کردن وسیله‌ها، حضور دائمی آب و رطوبت، مواد شوینده شیمیایی و … امکان آسیب رساندن به این کاشی را پیدا نمی‌کنند.

کاربرد دیگر هاردی پوشش فضاهای بیرونی با این کاشی است. در فضاهایی مثل حیاط، تراس، محوطه، پارکینگ، نمای ساختمان و … عواملی مثل باران، اشعه خورشید، باد، یخبندان، برف و … می‌توانند به کاشی و سرامیک آسیب بزنند اما این محصول به دلیل کیفیت بالای خود و همچنین سایز بزرگ بودن امکان استفاده در این فضاها را نیز دارد.

مزیت مهم دیگر هاردی نانو پولیش بودن آن است. کاشی و سرامیک‌های نانو پولیش جلا و درخشندگی دائمی دارند. این محصولات به دلیل پرسلان بودن زبر و مات بوده و سپس با پولیش شدن تبدیل به تایل‌هایی جلا دار و صیقلی می‌شوند. روزنه‌هایی که برس‌های پولیش روی سطح قالب ایجاد می‌کنند با مکمل یا لعاب نانو پوشش داده می‌شوند تا در اثر گذشت زمان آلودگی و گرد و غبار به درون آن‌ها نفوذ نکند و درخشندگی محصول دائمی باشد. این مزیت برای استفاده در فضاهای داخلی و پخش نور مطلوب در‌ آن‌ها به کاشی و سرامیک‌های پرسلان اضافه می‌شود.

کالیبره یا رکتیفاید بودن کاشی هاردی قهوه ای نانو پولیش مزیت مهم دیگر این محصول است. کاشی و سرامیک‌های لیزری یا رکتیفاید در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و تایل‌های آن‌ها به راحتی کنار هم چفت می‌شوند. برش‌های لیزری در آخرین مرحله تولید روی لبه‌های این سرامیک و کاشی‌ها ایجاد می‌شود باعث تراز یا گونیا شدن لبه‌های تایل‌ها شده و این مزیت را برای محصول ایجاد می‌کنند.

در صورتی که شما تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد هاردی قهوه ای و دیگر محصولات ما داشته باشید کارشناسان پرنیان آماده هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند. همچنین محصولات مختلف تولید شده توسط پرنیان از جمله کاشی هاردی قهوه ای نانو پولیش در شوروم‌های تخصصی ما با دکور زنده کار شده‌اند و این شوروم‌ها آماده بازدید شما هستند.