کپنهانگ طوسی 120×60​

Previous
Next
کپنهانگ طوسی
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

کپنهانگ طوسی 60 در 120

کاشی کپنهاگ طوسی نانو پولیش و پرسلان است و با در نظر گرفتن اسلب یا سایز بزرگ بودن آن باید گفت این محصول یکی از مرغوبترین و کامل‌ترین کاشی و سرامیک‌های موجود در بازار است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان کپنهاگ را در اندازه ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر تولید کرده و عرضه آن در دو رنگ طوسی و آبی بوده است. کپنهاگ طوسی سطحی مشابه سطح سنگ‌های طبیعی دارد؛ پوشیده شده از رگه‌های طبیعی سنگ با رنگ‌هایی متفاوت و جذاب؛ اما رنگ غالب این تایل طوسی است.

کاشی کپنهاگ طوسی نانو پولیش مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی زیادی دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین محصولات موجود در بازار کرده است. جلوه براق، ضخامت ۱۱ میلیمتر، پرسلان بودن، پولیش شدن، داشتن لعاب نانو، قابلیت استفاده در سه فضای مجزا شامل دیوار و کفِ محیط داخلی و فضاهای خارجی، کالیبره یا رکتیفاید بودن و سایز بزرگ یا اسلب بودن از جمله این ویژگی‌های فنی و مزیت‌ها هستن.

کاشی‌های پرسلان به استقامت بالای بدنه و نفوذناپذیر بودن و تراکم بالای سطح خود معروف هستن. داشتن این مزیت باعث شده است که سطح قالب‌های پرسلان زبر و مات باشد. این کاشی و سرامیک‌ها بهترین گزینه برای استفاده در فضاهای خارجی هستند. اما در مواقعی که می‌خواهیم از محصولات پرسلان در فضاهای داخلی استفاده کنیم نیاز داریم که به زیبایی آن‌ها افزوده و همچنین جلوه‌ای جلا دار  به آن‌ها بدهیم تا در محیط داخلی پخش نور خوبی داشته باشند. به همین منظور است که با برس‌های متفاوتی سطح این کاشی و سرامیک‌ها را ساب زده یا به اصطلاح پولیش می‌کنند. پولیش کردن موجب می‌شود سطح تایل پرسلان صیقلی و براق شود.

براق و صیقلی شدن سطح کاشی و سرامیک پرسلان بعد از مدتی کم شده و از جلوه آن کاسته می‌شود زیرا در هنگام پولیش کردن روزنه‌های ریزی در سطح این قالب‌ها به وجود آمده که در اثر گذشت زمان آن‌ها با گرد و غبار و آلودگی‌ها پر می‌شوند. جهت جلوگیری از بروز چنین موضوعی با اضافه کردن مکمل یا لعاب نانو یک پوشش جلا دار روی تایل پرسلان پولیش شده ایجاد می‌کنند. ممکن است اضافه کردن لعاب یا پوشش نانو و تثبیت آن در کوره تا ده بار نیز تکرار شود تا قالب مورد نظر به کیفیت مطلوب برسد. کاشی کپنهاگ طوسی نانو پولیش تمامی این موارد را طی کرده است. بعد از تثبیت پوشش نانو می‌توان گفت که کپنهاگ دارای جلوه‌ای براق شده است.

اسلب یا سایز بزرگ بودن این کاشی و مقاومت بالای آن باعث شده است که استفاده در فضاهای خارجی مثل تراس، پارکینگ، حیاط، نمای ساختمان و محوطه امکان‌پذیر باشد. کیفیت و مرغوبیت محصول کپنهاگ باعث می‌شود که عوامل جوی و تغییرات دمایی نظیر اشعه خورشید، یخبندان، باد، برف و باران امکان آسیب رساندن به این کاشی را نداشته باشند.

استفاده کردن از این کاشی در کف فضاهای داخلی نیز کاملا منظقی است زیرا در کف محیط‌هایی مثل اتاق‌خواب‌ها، آشپزخانه، هال، راهروها، سرویس بهداشتی، حمام، مراکز خرید، کارخانه‌ها و … فشار تردد، امکان ضربه و خراش در اثر سقوط اشیا، جابه‌جایی وسایل سنگین، وجود دائمی رطوبت و آب، به کار رفتن مواد شوینده شیمیایی و … وجود دارد تاب‌آوری در برابر این عوامل نیاز به انتخاب یک کاشی یا سرامیک مستحکم با سطحی متراکم و با تخلخل پایین دارد.

در ادامه استفاده از همین محصول روی دیوار نیز به دلیل ظرافت و زیبایی‌ای که دارد نیز کاملا به‌جا و درست است. در صورت تمایل به ثبت سفارش کاشی کپنهاگ طوسی نانو پولیش با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی ما در شهرهای مختلف کاشی کپنهاگ و دیگر محصولاتمان را در دکور زنده و با نورپردازی حرفه‌ای به معرض نمایش گذاشته‌اند. این شوروم‌ها آماده میزبانی از شما علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان محترم هستند.