کپنهانگ آبی 120×60​

Previous
Next
کپنهانگ آبی
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

کپنهانگ آبی 60 در 120

کاشی کپنهاگ آبی نانو پولیش دارای ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و جزو محصولات اسلب یا سایز بزرگ محسوب می‌شود. کپنهاگ زیبایی منحصر‌به‌فردی دارد. نگاه کردن به این کاشی مانند این است که از نمای هوایی در حال تماشای محل تلاقی دریا و کویر باشیم؛ ترکیبی از رنگ‌های مختلف با غلبه رنگ آبی که به صورت رگه‌هایی مواج کنار یکدیگر حسی از حرکت را تداعی می‌کنند.

سایز بزرگ یا اسلب بودن کاشی کپنهاگ این مزیت را به آن بخشیده است تا امکان استفاده در دیوار محیط‌های داخلی و در کف این فضاها را داشته باشد. پرسلان بودن کاشی کپنهاگ نانو پولیش نیز مزیت دیگری است که این محصول را جهت استفاده در کف آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی و … مناسب‌سازی کرده است. نصب شدن در فضاهای بیرونی مثل نمای ساختمان یا تراس هم به دلیل اسلب و پرسلان بودن این کاشی قابلیت مهم دیگر کپنهاگ است.

برای نصب روی دیوار ظرافت و زیبایی کاشی بسیار مهم است. از آنجایی که کپنهاگ آبی سطحی پولیش شده دارد و هم پوشش نانو روی ‌آن تثبیت شده است، جلوه‌ای براق دارد و دیوار‌ها را به زیباترین وجه پوشش خواهد داد. در ضمن ضخامت ۱۱ میلیمتری این محصول هم باعث شده است که جهت نصب در ارتفاع (دیوار) گزینه‌ای مطمئن باشد و امکان لق شدن یا سقوط بعد از گذر زمان‌های طولانی را نیز وجود نداشته باشد.

برای این‌که کف محیط داخلی را با کاشی کپنهاگ آبی نانو پولیش پوشش دهیم نیاز داریم که اطمینان پیدا کنیم این محصول در مقابل فشار تردد دائمی افراد، جابه‌جا کردن وسیله‌ها، وجود دائمی رطوبت، آب و همچنین مواد شوینده شیمیایی مقاوم باشد. با در نظر گرفتن پرسلان بودن این کاشی که موجب استقامت بدنه و نفوذ‌ناپذیری سطح آن شده است می‌توانیم با خیال راحت از‌ آن برای کف محیط‌های داخلی استفاده کنیم.

جهت نصب در فضاهای خارجی مثل تراس، پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان و حیاط نیز کپنهاگ آبی را توصیه می‌کنیم. عواملی مثل یخبندان، باد،برف، باران، اشعه خورشید و … امکان آسیب رساندن به این محصول باکیفیت را ندارند.

نانو پولیش بودن کپنهاگ مزیت دیگری است که باعث شده است بتوان از محصولات پرسلان که به خودی خود سطحی زبر و مات دارند در فضاهای داخلی استفاده کرد. کاشی و سرامیک‌های پرسلان برای استفاده در فضای داخلی نیاز است که سطحی صیقلی و جلا دار پیدا کنند تا زیباتر شده و پخش نور محیط را نیز بهبود ببخشند. به همین منظور با برس‌های متفاوتی سطح آن‌ها پولیش شده تا صیقلی شوند. بعد از این کار روزنه‌هایی در سطح تایل توسط برس‌ها ایجاد می‌شود. این روزنه‌ها به مرور زمان با گرد و غبار و آلودگی‌ها پر می‌شوند و جلوه محصول را مات می‌کنند. برای رفع این نقیصه پوشش یا لعاب نانو را روی قالب اضافه کرده و محصول را به درون کوره می‌فرستند تا این پوشش تثبیت شود. این کار ممکن است تا ده مرحله نیز تکرار شود تا مکمل نانو سطح تایلِ پرسلانِ پولیش شده را کامل پوشش دهد.

جلا دار بودن، براق بودن و پخش نور عالی مزیت‌هایی است که باعث می‌شود از کاشی و سرامیک‌های پرسلان نانو پولیش در فضاهای داخلی استفاده شود.

کالیبره یا رکتیفاید بودن دیگر مزیت کاشی کپنهاگ آبی نانو پولیش است.. کاشی و سرامیک‌های کالیبره یا لیزری به دلیل برش‌های ظریف روی لبه‌های خود امکان نصب بدون بندکشی را داشته و به زیبایی محیط و یکدستی آن نیز کمک می‌کنند. در ضمن استفاده از ‌آن‌ها باعث می‌شود فضا وسیع‌تر نیز به نظر برسد.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش کاشی کپنهاگ آبی نانو پولیش دارید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصص پرنیان در شهرهای مختلف این امکان را فراهم کرده‌اند که کاشی کپنهاگ و دیگر محصولات ما را در دکور زنده مشاهده بفرمایید.