براندو 120×60​

Previous
Next
براندو کرم
براندو طوسی
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1080951.842.164524360X120
Size / format60X120
in box3
in pallet24
weight45
area2.16
area pallet51.84
thickness9
weight pallet1080

براندو

کاشی براندو اسلب یا سایز بزرگ بوده و محصولی پرسلان است. ابعاد آن ۶۰ در ۱۲۰ سانتیمتر بوده و گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول باکیفیت را در دو رنگ کرم و طوسی و تحت برند «پولیش» عرضه کرده است. براندو به عنوان یک کاشی و سرامیک نانو پولیش و پرسلان جزو مرغوب‌ترین محصولات کاشی و سرامیک تولیدی در کشور به حساب می‌آید. نقوش و رگه‌هایی که روی هر دو تایل طوسی و کرم این محصول هست جلوه‌ای نزدیک به سنگ‌های مرمر دارند و به زیبایی این کاشی افزوده‌اند.

سایز بزرگ یا اسلب بودن این مزیت را به کاشی براندو بخشیده است تا امکان کاربرد به عنوان کاشی و همزمان به کار رفتن به عنوان سرامیک را داشته باشد. این محصول به دلیل ظرافت و زیبایی‌ای که دارد و همچنین ضخامت ۱۱ میلیمتری آن مناسب نصب روی دیوار (در ارتفاع) است. از طرفی استقامت براندو به دلیل پرسلان بودن آن زبانزد است و بهترین گزینه برای پوشش فضای کف نیز محسوب می‌شود.

استفاده کردن از کاشی براندو در کف محیط مستلزم این است که این محصول در مقابل عواملی مثل فشار و تردد زیاد، وجود دائمی رطوبت و مواد شوینده شیمیایی، ضربه، جابه‌جایی وسایل و … مقاوم باشد. پرسلان بودن براندو خبر از مقاومت مطلوب آن در کف محیط می‌دهد.

به دلیل کیفیت بالای این کاشی استفاده از آن در فضاهای خارجی نظیر پارکینگ، تراس، محوطه، حیاط، نمای ساختمان و … نیز منعی ندارد و عوامل جوی و تغییرات دمایی مثل برف، اشعه خورشید، باران، یخبندان، باد و … نمی‌توانند آسیبی به براندو برسانند.

نانو پولیش بودن این کاشی در وهله اول باعث درخشندگی و جلای عالی آن شده است که این موضوع علاوه بر زیبایی و جذابیت محیط، به پخش نور و روشنایی آن هم کمک می‌کند. سرامیک‌های پرسلان بعد از تولید به دلیل وجود سیلیس (شیشه) بسیار متراکم و زبر می‌شوند. در زمان تولید این محصولات فشار و حرارت زیادی به آن وارد شده و سیلیس یا شیشه درون ترکیات آن، بسیار متراکم می‌شود. برای این‌که سطح آن‌ها صیقلی شده و از زبری آن کاسته شود با برس‌های متفاوتی سطح سرامیک را سابیده یا پولیش زده تا به صافی و صیقلی بودن مدنظر برسند.

با این کار در سطح کاشی براندو روزنه‌هایی به وجود می‌آید که در اثر گذشت زمان به داخل آن‌ها گرد و غبار نفوذ خواهد کرد و از درخشندگی و براقیت محصول خواهد کاست. جهت رفع این نقیصه با استفاده از پوشش یا همان لعاب نانو این کاشی و سرامیک‌ها را بارها لعاب می‌زنند و در کوره می‌پزند. بعد از تثبیت شدن لعاب نانو روی سطح پولیش شده کاشی و سرامیک پرسلان، ما یک محصول درجه یک و مرغوب داریم که می‌تواند در کف محیط‌های داخلی و ساختمان‌های بزرگ نیز به کار رفته و علاوه بر استقامت و تحمل فشار فوق‌العاده، دارای درخشندگی همیشگی و زیبایی مداوم باشد.

کاشی براندو علاوه بر مزایای ذکر شده دارای مزیت کالیبره یا رکتیفاید بودن نیز هست. کاشی و سرامیک‌های رکتیفای شده یا لیزری محصولاتی هستند که بعد از اتمام فرایند تولید، با دستگاهی به نام واترجت برش خورده‌اند. در پروسه تولید و به‌خصوص مرحله لعاب‌زنی – که در کاشی و سرامیک‌های نانو پولیش ممکن است به ده مرحله لعاب زدن هم برسد – ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های محصول ایحاد ناهمواری یا قناسی کند. برای ر فع چنین نقیصه‌هایی لبه‌های تایل‌ها یا قالب‌ها را با دستگاهی مثل واترجت برش زده و این قالب‌ها را تراز یا گونیا می‌کنند.

کاشی و سرامیک‌های کالیبره در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارند و تایل‌های آن‌ها به راحتی کنار هم قرار می‌گیرند.

در صورتی که تمایل دارید کاشی نانو پولیش براندو را ثبت سفارش نمایید با پرنیان تماس حاصل کنید. در ضمن این سرامیک نانو پولیش و دیگر محصولات ما در شوروم‌های پرنیان قابل بازدید هستند.