کادوس وود قهوه ای 120×20​

کادوس وود قهوه ای فیس 1
کادوس وود قهوه ای فیس 1
کادوس وود قهوه ای فیس 2
کادوس وود قهوه ای فیس 2
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1215100X1201165.521.172745520X120
Size / format20X120
in box5
in pallet45
weight27
area1.17
area pallet65.52
thickness11
size of pallet100X120
weight pallet1215

کادوس وود قهوه ای

کاشی کادوس وود قهوه ای با ابعاد ۲۰ در ۱۲۰ سانتیمتر توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. پرنیان این کاشی سایز بزرگ را تحت برند «وود استایل» یا طرح چوب تولید و عرضه کرده است. کاشی کادوس وود و دیگر محصولات برند وود استایل یکی مزیت و ویژگی بسیار مهم دارند و آن هم امکان استفاده همزمان از این محصولات در کف و دیوار یک محیط است؛ یعنی این‌که کادوس وود قهوه ای همزمان می‌تواند کاشی باشد و در پوشش دیوار استفاده شود و هم می‌تواند سرامیک باشد و برای پوشش کف محیط استفاده شود.

این کاشی دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌های دیگری نیز هست که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. برای مثال ضخامت ۱۱ میلی‌متری یکی از ویژگی‌های فنی کادوس وود است. داشتن چنین ضخامتی برای محصولی که همزمان در کف و دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار مهم و حیاتی است؛ زیرا محصولی که روی دیوار نصب می‌شود برای جلوگیری از لق شدن یا سقوط باید ظرافت و سبکی خاصی داشته باشد. از طرفی محصولی که در کف استفاده می‌شود باید فشار تردد و رطوبت آب و مواد شیمیایی را تحمل کند. کادوس وود با ضخامت ۱۱ میلی‌متر هر دوی این نقش‌ها را به راحتی ایفا می‌کند.

دیگر ویژگی فنی که قابل اشاره است تک‌پخت بودن کادوس وود است. کاشی‌های تک‌پخت آن دسته از محصولات هستند که بدنه کاشی و لعابی که سطح آن را می‌پوشاند در یک مرحله وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت و سپس از کوره خارج می‌شوند.

یکی دیگر از ویژگی‌های فنی این محصول خاک سفید بودن آن است. در ترکیب اولیه سازنده کاشی‌ها عموماً خاک رس، فلدسپات یا گرانیت، ماسه، سیلیس و … وجود دارد. زمانی که مقدار سیلیس از مواد دیگر بیشتر باشد باعث می‌شود که رنگ پایه‌ی بدنه‌ی کاشی، سفید یا متمایل به سفید باشد. به همین خاطر به محصول نهایی خاک سفید می‌گویند.

کاشی‌های خاک سفید به دلیل وجود سیلیس و تولید تحت فشار و حرارت بالا بسیار متراکم و مقاوم هستند به دلیل داشتن همین ویژگی است که ذکر می‌شود کاشی‌های خاک سفید از لحاظ مقاومت و کیفیت نزدیک‌ترین محصول به سرامیک‌های پرسلان است.

اما مهم‌ترین مزیتی که کاشی کادوس وود قهوه ای دارد کالیبره یا لیزری بودن این محصول است. محصولات کالیبره یا رکتیفاید لبه‌هایی گونیا دارند زیرا برش‌هایی ظریف و دقیق روی لبه‌های آن‌ها اعمال شده است.

روی خط تولید و در مرحله لعاب‌زنی امکان این‌که بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های محصول ایجاد قناسی یا ناهمواری کند وجود دارد برای رفع کردن چنین نقیصه‌ای با استفاده از دستگاه‌هایی مثل واترجت کاشی یا سرامیک‌ها را برش می‌زنند.

این کاشی‌ها به دلیل گونیا بودن در هنگام نصب به راحتی کنار یکدیگر چفت شده و نیازی به بندکشی نخواهند داشت. این ویژگی و مزیت موجب می‌شود که در زمان و هزینه بندکشی صرفه‌جویی شود. به دلیل عدم وجود مواد بندکشی در محیط، آلودگی‌ها مکان مناسبی برای ظهور نخواهند داشت و در نتیجه فواصل زمانی نظافت محیط نیز طولانی‌تر خواهد شد.

استفاده از کاشی کادوس وود قهوه ای و دیگر محصولات رکتیفای شده باعث می‌شود که فضا یکدست‌تر و زیباتر شده و همچنین محیط وسیع‌تر نیز به نظر برسد.

در مورد ظاهر این کاشی هم همانطور که در تصاویر مشخص است یک محصول طرح چوب بوده که استفاده از آن در اکثر محیط‌ها و نورپردازی‌ها جذاب و خاص خواهد بود. در صورتی که تمایل به ثبت سفارش کاشی طرح چوب کادوس وود قهوه ای را دارید با کارشناسان پرنیان در ارتباط باشید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف با دکور زنده این محصول و دیگر محصولات ما آماده بازدید شما عزیزان هستند.