سزار طوسی مات 90×30​

Previous
Next
سزار طوسی روشن تخت
سزار طوسی تیره تخت
دکور سزار طوسی آبشاری رستیک
دکور سزار طوسی اسلیمی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

سزار طوسی مات

کاشی سزار طوسی مات از تولیدات گروه کاشی و سرامیک پرنیان در برند «وی‌آی‌پی‌» است. این کاشی مختص استفاده در فضای دیوار و در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر به تولید می‌رسد. سزار دارای دو تایل ساده با رنگ‌های روشن و تیره و دو تایل دکور است. به طور کلی پکیج کاشی سزار طوسی مات چهار تایل یا قالب دارد و جلوه‌ي آن مات است.

این محصول دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که در ادامه مطلب به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. از جمله ویژگی‌های فنی این پکیج باید به خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و ضخامت استاندارد آن اشاره کرد و مهم‌ترین مزیتی که در مورد سزار طوسی باید مد نظر قرار بگیرد کالیبره بودن یا رکتیفای بودن این محصول است.

ضخامت استاندارد سزار باعث شده است که جهت نصب در ارتفاع و فضای دیوار کاملاً مناسب بوده و احتمال سقوط یا لق شدن آن نباشد. ضخامت این محصول ۱۰.۲ میلی‌متر است.

در مورد تک پخت بودن کاشی سزار طوسی نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که بدنه یا پایه این محصول به همراه لعابی که روی آن رو پوشش داده است در یک نوبت به درون کوره وارد شده و سپس از آن خارج شده‌اند.

اما مزیت پکیج کاشی سزار طوسی مات رکتیفای بودن این محصول است. رکتیفای یا کالیبره بودن کاشی به این معنا است که در هنگام تولید محصول، برش‌های که آن را به قطعات ۳۰ در ۹۰ سانتیمتری تقسیم کرده‌اند بسیار ظریف و دقیق انجام شده‌اند. این برش‌های منحصربه‌فرد سبب می‌شوند که در هنگام نصب این کاشی شما نیازی به بندکشی نداشته باشید زیرا قالب‌ها یا تایل‌های این محصول به خوبی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. استفاده از کاشی‌های کالیبره یا رکتیفای شده موجب می‌شود که فضا یکدست‌تر و زیباتر باشد و همچنین محیط وسیع‌تر به نظر برسد. در ضمن هزینه‌ها و زمان مربوط به بندکشی نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

ویژگی دیگری که کاشی سزار دارد خاک قرمز بودن این محصول است. کاشی‌های خاک قرمز آن دسته از محصولاتی هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها خاک رس به مقدار زیاد وجود دارد و همین عامل باعث می‌شود که رنگ بدنه یا پایه این کاشی‌ها قرمز باشد. بهتر است بدانیم که سه ماده خاک رس، فلدسپات و ماسه ترکیبات اصلی و پایه‌ی سازنده کاشی و سرامیک هستند.

اما در مورد ظاهر این پکیج همانطور که گفته شد تشکیل شده از دو تایل ساده با رنگ‌های طوسی روشن و طوسی تیره بوده به همراه دو دکور به نام‌های آبشاری و اسلیمی. دو تایل ساده حالتی تخت و مات دارند در حالی که دو قالب دکور حالتی رستیک یا برجسته و مات دارند.

قالب طوسی روشنِ تخت ظاهری شبیه به یک سنگ ساده دارد و قالب طوسی تیره تخت نیز عیناً همان شکل را دارد با این تفاوت که رنگ آن تیره است.

کاشی‌های دکور این پکیج اما دارای نقوش و فرم‌هایی منحصربه‌فرد هستند. دکور اسلیمی رستیک به رنگ طوسی روشن بوده و سطح آن به دوازده مربع مساوی تقسیم شده است. در هر کدام از این مربع‌‌ها نقوش گیاهی جذابی به چشم می‌خورد که هر کدام مستقل از مربع جانبی نقش شده است. از آنجایی که نقوش گیاهی اسلیمی از طرح‌های سنتی ایرانی است که در کاشیکاری، فرش‌بافی و طراحی سنتی به کار می‌رفته است در این محصول صنعتی نیز به صورت گل‌های درشت و ریز و ساقه‌های جذاب به تصویر کشیده شده‌اند.

دکور دیگر این پکیج، سزار طوسی آبشاری رستیک نام دارد. سطح این تایل با شش نوار افقی پوشش داده شده است که رنگ آن‌ها از بالا به پایین از طوسی تیره تا طوسی روشن را در برمی‌گیرد. این نوارها برجسته یا رستیک هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش این محصول با همکاران ما در شرکت پرنیان تماس حاصل بفرمایید. در ضمن بازدید از شوروم‌های پرنیان در سراسر کشور این امکان را به شما می‌دهد تا از نزدیک دکور زنده این کاشی خاص و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.