پاریس براق 90×30​

Previous
Next
پاریس روشن تخت
پاریس تیره تخت
کاشی پاریس دکور ایفل رستیک
دکور پاریس ایفل رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

پاریس براق

کاشی پاریس براق با اندازه ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و مختص پوشش دادن فضای دیوار تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را تحت برند «وی‌آی‌پی» تولید کرده است. پاریس دارای دو قالب ساده و تخت با رنگ‌های تیره و روشن و یک قالب دکور‌ به نام ایفل است که این تایل دکور برجسته یا رستیک است. این سه کاشی که جلوه‌ای براق دارند، پکیج محصول پاریس براق را تشکیل داده‌اند.

از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی‌ای که کاشی پاریس براق دارد باید به کالیبره یا رکتیفای بودن آن اشاره کرد. خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و ضخامت استاندارد فضای دیوار نیز از دیگر مواردی است که باید در مورد این محصول از آن‌ها اطلاع داشته باشید.

کاشی پاریس با داشتن ضخامت ۱۰.۲ میلی‌متر کاملاً متناسب با فضای دیوار و نصب در ارتفاع تولید شده است. تک‌پخت بودن دیگر ویژگی این محصول است. کاشی تک‌پخت محصولی است که بدنه آن و لعابی که روی محصول را پوشانده است در یک مرحله درون کوره قرار گرفته و پخته می‌شود.

خاک قرمز بودن دیگر ویژگی پاریس است. فلدسپات، ماسه و خاک رس سه ماده اصلی‌ای هستند که ترکیبات اولیه سازنده‌ی یک کاشی را تشکیل می‌دهند. هر چقدر که مقدار خاک رس درون این ترکیب بیشتر باشد رنگ پایه‌ی بدنه کاشی قرمزتر خواهد بود. به چنین کاشی‌هایی اصطلاحاً خاک قرمز می‌گویند.

کاشی‌های رکتیفای شده یا کالیبره مانند کاشی پاریس براق محصولاتی ممتاز هستند که نصب کردن آن‌ها روی دیوار بسیار ساده بوده و نیازی به بندکشی ندارد. این اتفاق به این دلیل می‌افتد که محصولات کالیبره هنگام تولید برش‌های ظریف و دقیقی خورده‌اند. همین برش‌ها باعث می‌شوند که در هنگام نصب تایل‌های کاشی به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت شوند.

بندکشی نشدن کاشی‌های روی دیوار منجر می‌شود که فضای آن محیط بزرگ‌تر به نظر رسیده، یکدست‌تر و در نهایت زیباتر باشد. در ضمن استفاده از کاشی‌های رکتیفای شده باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی نصب کاشی می‌شود.

نکته مهمی که در مورد کاشی‌های مدرن پرنیان باید بدانید این است که این محصولات مانند کاشی‌های سنتی صرفاً برای استفاده در سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه تولید نمی‌شوند بلکه می‌توان از آن‌ها در فضای اتاق‌خواب، نشیمن و پذیرایی نیز استفاده کرد.

در ادامه به توصیف ظاهری پکیج کاشی پاریس براق می‌پردازیم. با گروه کاشی و سرامیک پرنیان همراه باشید. یکی از قالب‌ها یا تایل‌های ساده‌ی این پکیج پاریس روشن تخت نام دارد. این محصول که زمینه‌ای کرم‌رنگ دارد، نقش و طرح خاصی نداشته و صرفاً با رگه‌های طبیعی سنگ که در سطح کاشی پخش شده‌اند، زیباتر شده است.

قالب ساده‌ی دوم این پکیج پاریس تیره تخت نام دارد. این کاشی نیز مانند نمونه روشن آن فاقد طرح و نقش است و رگه‌های طبیعی سنگ روی سطح آن به چشم می‌خورند. رنگ این محصول طیف تیره‌تر از رنگ کرم است. در ضمن همانطور که از نام این دو محصول مشخص است هر دو تایل ساده‌ي این پکیج حالتی تخت و جلوه‌ای براق دارند.

قالب دکور پکیج کاشی پاریس براق ایفل نام دارد؛ تایل ایفل نیز زمینه‌ای به رنگ کرم روشن داشته که روی آن در دو ردیف افقی و شش ردیف عمودی، برجستگی‌هایی به شکل هرم دیده می‌شود. جلوه این قالب به گونه‌ای است که انگار به برج ایفل از بالای آن نگاه می‌کنیم! هر برجستگی دارای قاعده‌ای مربع شکل است که یک مخروط یا هرم از میان آن به بالا کشیده شده است. رگه‌های طبیعی سنگ به زیبایی این محصول نیز اضافه کرده‌اند.

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشی پاریس براق می‌توانید با کارشناسان شرکت پرنیان در تماس باشید. در ضمن شما می‌توانید با مراجعه به نزدیک‌ترین شوروم گروه کاشی و سرامیک پرنیان به محل زندگی خود دکور زنده این کاشی خاص و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.