مادرید مات 90×30​

Previous
Next
مادرید روشن تخت
مادرید تیره تخت
مادرید روشن آبشاری رستیک
مادرید تیره آبشاری رستیک
دکور آنتیک مادرید رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

مادرید مات

کاشی مادرید مات به رنگ کرم است و در پکیج آن طیف رنگی کرم روشن تا تیره وجود دارد. این محصول با ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تحت برند «وی‌آی‌پی» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. کاربری این محصول مختص فضای دیوار است. پکیج مادرید شامل دو تایل ساده و تخت و دو تایل آبشاری و یک قالب یا تایل دکور است.

کاشی مادرید واجد ویژگی‌های فنی متنوع و مزیت‌هایی است که جهت آشنایی شما برخی از آن‌ها را ذکر می‌کنیم. داشتن ضخامت استاندارد ۱۰.۲ میلي‌متر یکی از این ویژگی‌ها است. کاشی‌هایی با این ضخامت جهت استفاده در ارتفاع مناسب هستند.

تک‌پخت بودن ویژگی دیگر این پکیج است. هنگامی که کاشی و لعاب روی ‌آن به صورت همزمان وارد کوره شده و در آنجا پخته شوند، اصطلاحاً گفته می‌شود که این محصول تک‌پخت است.

دیگر ویژگی مهمی که باید به آن اشاره کرد خاک قرمز بودن کاشی مادرید مات است. کاشی‌های خاک قرمز به دلیل قرمز بودن رنگ پایه آن‌ها به این نام معروف هستند. خاک رس، فلدسپات و ماسه سه ماده اصلی سازنده کاشی و سرامیک هستند. اگر مقدار خاک رس در ترکیبات سازنده محصول بیش از مواد دیگر باشد رنگ پایه محصول نهایی قرمز خواهد بود.

و اما مهم‌ترین مزیتی که پکیج کاشی مادرید مات دارد کالیبره یا لیزری بودن آن است. کاشی رکتیفاید یا لیزری در هنگام نصب نیازی به بندکشی ندارد و تایل‌ها یا قالب‌های آن به راحتی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. بندکشی نشدن دیوار باعث می‌شود که فضای آن زیباتر و یکدست‌تر باشد. همچنین آن فضا بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید. صرفه‌جویی در هزینه و زمان بندکشی هم باید به مزایای استفاده از کاشی‌های کالیبره اضافه کرد. در ضمن با نبودن بندها آلودگی روی سطح مد نظر کمتر ایجاد می‌شود و به چشم هم نمی‌آید و به همین خاطر نظافت با بازه‌های زمانی طولانی‌تر هم باید به لیست مزیت‌های این کاشی‌ها افزود.

کاشی‌های رکتیفاید بعد از تولید با استفاده از دستگاه‌های برشی مانند واترجت براش دوباره‌ای می‌خورند تا لعاب شُره کرده که روی لبه‌ها را پوشانده از بین برود و لبه‌ها برجستگی نداشته باشند. لبه‌ها با برش دوباره تیز و گونیا شده و به همین دلیل به راحتی در کنار یکدیگر چفت می‌شوند.

پکیج کاشی مادرید مات همانطور که گفته شد دو قالب ساده و تخت، دو قالب آبشاری و یک قالب دکور دارد. دو قالب ساده آن رنگ کرم روشن و تیره دارند. رگه‌های طبیعی سنگ روی این دو قالب به خوبی قابل مشاهده بوده و زیبایی خاصی به این محصول بخشیده است.

دو تایل یا قالب آبشاری کاشی مادرید نیز دارای دو رنگ کرم روشن و کرم تیره هستند به همراه رگه‌های طبیعی سنگ؛ اما فرق آن‌ها با دو قالب تخت این محصول در این است که پنج خط یا شیار افقی روی سطح این محصولات وجود دارد که حالتی رستیک یا برجسته دارند. به خاطر وجود همین خطوط برجسته است که به این قالب‌ها آبشاری می‌گویند.

و اما قالب دکور پکیج کاشی مادرید مات آنتیک نام دارد. دکور ‌آنتیک ظاهری شبیه به صفحه شطرنج یا یک پازل نامنظم دارد. سطح این تایل از ۱۸۴ مربع کوچک هم‌اندازه که در ۲۳ ردیف عمودی و ۸ ردیف افقی قرار دارند، تشکیل شده است. رنگ این مربع‌ها کرم روشن و تیره بوده ولی از لحاظ پراکندگی رنگ‌ها به صورت نامنظم در سطح کار پخش شده‌اند و همین عامل جلوه‌ای پازلی به این قالب داده است. نقوش درون مربع‌ها نیز فرم‌های هندسی و نقوش گیاهی ظریفی هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش این کاشی خاص می‌توانید با کارشناسان ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های پرنیان در اکثر مناطق ایران آماده بازدید مشتریان محترم هستند. در این شوروم‌ها دکور زنده کاشی مادرید مات و دیگر محصولات ما قابل مشاهده است.