مدیسون طوسی مات 90×30​

Previous
Next
مدیسون طوسی تخت رندوم
مدیسون طوسی آنتیک رستیک
مدیسون طوسی میله ای رستیک
مدیسون طوسی کلاسیک رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

مدیسون طوسی مات

کاشی مدیسون طوسی مات تحت برند «وی‌آی‌پی» و در گروه کاشی و سرامیک پرنیان به تولید می‌رسد. این محصول با ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر برای کاربری در فضای دیوار عرضه می‌شود. پکیج مدیسون طوسی شامل چهار تایل یا قالب کاشی است که یکی از ‌آن‌ها ساده و تخت بوده و سه قالب دیگر دکور این پکیج هستند که رستیک یا برجسته محسوب می‌شوند.

کاشی مدیسون طوسی دارای مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی‌ای نیز هست که مشتری قبل از انتخاب و خرید این محصول نیاز است که نسبت به آن‌ها آگاه باشد. خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و داشتن ضخامت استاندارد دیوار از ویژگی‌های فنی این پکیج کاشی است. مهم‌ترین مزیتی که در مورد کاشی مدیسون طوسی مات باید به آن اشاره کرد رکتیفای یا کالیبره بودن این محصول است.

کاشی‌های تک‌پخت یک بار درون کوره قرار می‌گیرند. به همین دلیل کاشی پایه یا بدنه به همراه لعابی که روی آن را پوشانده است همزمان به کوره وارد شده و فرآیند پخت روی ‌آن‌ها انجام می‌شود و سپس از کوره خارج می‌شوند.

ویژگی بعدی کاشی مدیسون طوسی مات ضخامت استاندارد آن است. ضخامت این محصول ۱۰.۲ میلی‌متر است که برای محصول نصب شده روی دیوار مناسب و بهینه خواهد بود.

و در نهایت خاک قرمز بودن. کاشی‌ها از سه ماده اولیه‌ی عمده تولید می‌شوند. ماسه، خاک رس و فلدسپات. همانطور که می‌دانیم رنگ خاک رس قرمز است و هنگامی مقدار آن در ترکیب سازنده یک کاشی زیاد باشد باعث می‌شود که رنگ پایه‌ی آن محصول قرمز باشد. به همین دلیل به کاشی‌هایی که چنین ویژگی‌ای دارند کاشی خاک قرمز می‌گویند.

و اما مزیت مهم مدیسون طوسی مات کالیبره بودن این محصول است. کاشي‌ها کالیبره یا رکتیفای شده در هنگام تولید برش‌های ریز و دقیقی خورده‌اند. این برش‌ها در هنگام نصب باعث می‌شوند که تایل‌ها یا قالب‌های کاشی به خوبی در کنار هم قرار گرفته و چفت شوند. این اتفاق از ایجاد فاصله بین کاشی‌ها جلوگیری کرده و موجب می‌شود که آن فضا نیازی به بندکشی نداشته باشد. بندکشی نشدن دیوار آن محیط را زیباتر و یکدست‌تر جلوه خواهد داد همچنین فضا نیز وسیع‌تر به نظر خواهد رسید. در ضمن صرفه‌جویی در زمان بندکشی و هزینه این کار نیز مزیت دیگر استفاده از این نوع از کاشی‌ها است.

بعد از ذکر ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی مدیسون در مورد ظاهر و جلوه این پکیج نیز مطالبی را بیان می‌کنیم. همانطور که گفته شد چهار قالب در این پکیج وجود دارند. قالب اول تایل ساده و تخت این محصول است که معدود رگه‌هایی از سنگ روی آن قابل مشاهده است. باید دقت داشت که این محصول رندوم است؛ یعنی این‌که رگه‌های سنگ روی هر قالب یا تایل ساده طوسی می‌توانند متفاوت باشند.

تایل دیگر، دکور این پکیج است که نام آن مدیسون آنتیک است. قالب دکور مدیسون آنتیک برخلاف تایل ساده این محصول حالتی رستیک یا برجسته دارد. سطح این محصول که دارای رنگ پایه‌ی طوسی است از ۱۸۴ مربع کوچک و هم‌اندازه تشکیل شده است. این مربع‌ها در ۲۳ ردیف عمودی و در ۸ ردیف افقی روی کاشی طراحی و اجرا شده‌اند. درون هر کدام از این مربع‌ها نقوش گیاهی و هندسی ظریفی اجرا شده است.

دکور دیگر کاشی مدیسون طوسی دکور میله‌ای و رستیک این محصول است. نوارهایی هم‌اندازه به صورت افقی روی سطح تایل ساده این کاشی را پوشانده‌اند و شکل این قالب دکور را تشکیل داده‌اند. دکور آخر این پکیج نیز کلاسیک نام دارد. دکور کلاسیک رستیک دارای نقوش گیاهی پیچان است و یادآور طراحی سنتی ایرانی و فرش‌های نفیس کهن است. برگ‌ها و ساقه‌های پیچان حک شده بر دکور کلاسیک زیبایی خاصی به این محصول بخشیده‌اند.

پکیج کاشی مدیسون طوسی مات به عنوان یک کاشی خاص آماده ارائه به مشتریان محترم است. لطفاً با همکاران ما در تماس باشید. در ضمن با مراجعه به شوروم‌های پرنیان در سراسر کشور می‌توانید دکور زنده این محصول و دیگر کاشی‌های پرنیان را از نزدیک مشاهده کنید.