گلکسی براق 90×30​

Previous
Next
گلکسی تخت فیس 1
گلکسی تخت فیس 2
گلکسی دکور ملودی رستیک
گلکسی دکور آبشاری رستیک
گلکسی دکور پینا رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

گلکسی براق

کاشی گلکسی براق با رنگ پایه سفید و در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر به تولید رسیده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان گلکسی را مختص پوشش فضای دیوار و در زیرمجموعه برند «وی‌‌آی‌پی» عرضه کرده است. گلکسی براق پکیجی شامل یک تایل ساده و تخت و سه قالب دکور که حالتی رستیک یا برجسته دارند، می‌شود.

اگر بخواهیم به مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی این کاشی اشاره کنیم باید از موردی مثل رکتیفای یا کالیبره بودن این محصول نام ببریم که مزیت بسیار مهمی برای یک کاشی مدرن محسوب می‌شود. تک‌پخت بودن، خاک قرمز بودن، داشتن جلوه براق و ضخامت استاندارد و بهینه نیز از ویژگی‌های کاشی گلکسی براق هستند.

کالیبره یا رکتیفای شده آن دسته از محصولاتی هستند که در هنگام تولید با برش‌هایی دقیق و ظریف زاویه‌های آن‌ها برش می‌خورد. این برش‌ها موجب می‌شود که در هنگام نصب این محصولات دیگر نیازی به بندکشی نبوده و تایل‌های کاشی رکتیفای شده به خوبی در کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت شوند.

صرفه‌جویی کردن در زمان و هزینه بندکشی یکی از مزیت‌های استفاده از کاشی‌های کالیبره مانند کاشی گلکسی براق است. علاوه بر ‌آن یکدست‌تر شدن دیوار و بزرگ‌تر و زیباتر به نظر رسیدن آن نیز مزیت‌های دیگر استفاده از محصولات کالیبره است.

تک‌پخت بودن یکی از ویژگی‌های فنی این محصول است. این ویژگی به این معنا است که گلکسی براق یک مرتبه به درون کوره وارد شده و در همان مرحله هم پایه یا بدنه آن و هم لعابی که روی سطح کاشی را پوشانده است، پخته شده و از کوره بیرون آمده‌اند.

داشتن ضخامت ۱۰.۲ میلي‌متر دیگر ویژگی این محصول است. این ضخامت برای کاشی‌هایی که قرار است فضای دیوار را پوشش بدهند ضخامتی مناسب و استاندارد به حساب می‌آید. در نهایت باید به ویژگی خاک قرمز بودن کاشی گلکسی براق نیز اشاره کنیم. خاک رس، فلدسپات و ماسه سه ماده اصلی و اولیه سازنده کاشی‌ها هستند هنگامی که درصد خاک رس در ترکیب سازنده کاشی زیاد باشد رنگ بدنه پایه محصول قرمز خواهد بود که به این نوع از کاشی‌ها خاک قرمز می‌گویند.

در ادامه به ذکر ویژگی‌های ظاهری و توصیف تایل‌های پکیج کاشی گلکسی براق می‌پردازیم. همانطور که گفته شد یک قالب ساده و تخت به همراه سه قالب دکور رستیک یا برجسته این پکیج را تشکیل داده‌اند. دکور ملودی، دکور آبشاری و دکور پینا نام سه قالب دکور گلکسی براق است.

قالب تخت و ساده گلکسی دارای زمینه‌ای سفید یا شیری رنگ بوده که رگه‌های طبیعی سنگ سطح آن را از یکنواختی رنگی خارج کرده و زیبایی منحصربه‌فردی به آن بخشیده است.

دکور «ملودی» رستیک از دور شبیه به یک صفحه شطرنج است. مربع‌هایی کوچک در ۲۳ ردیف ۹ تایی به صورت عمودی و در ۸ ردیف ۲۳ تایی به صورت افقی تشکیل‌دهنده صفحه شطرنج جذاب ملودی هستند. حدود دوسوم از این مربع‌های کوچک دارای نقوش گیاهی و هندسی هستند که بسیار هم ظریف نقش شده‌اند و یک‌سوم دیگر مربع‌ها با همان زمینه تایل ساده‌ی گلکسی روی سطح کاشی قرار گرفته‌اند. در ضمن باید اشاره کرد که مربع‌های منقوش و ساده دکور ملودی به صورت نامنظم در کل سطح این کار گسترده شده‌اند.

قالب دکور بعدی این محصول «آبشاری» نام دارد که رنگ و طرح زمینه آن همان کاشی تخت و ساده به همراه رگه‌های طبیعی سنگ است. روی این زمینه ۵ خط افقی حک شده‌اند که با توجه به رستیک با برجسته بودن کاشی آبشاری حس آبشار را به مخاطب القا می‌کنند.

و دکور آخر نیز «پینا» نام دارد. روی زمینه گلکسی براق ساده و تخت طرح‌هایی مانند برگ درختان قرار گرفته و خطوط محیطی آن‌ها روی زمینه کاشی حک شده است. در واقع سطح دکور پینا مملو از خط‌های محیطی‌ای است که هر کدام یک سمت برگ درخت در نظر گرفته می‌شود. انگار سطح این محصول با شابلونی به شکل برگ مُهرکوب شده است.

برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی خاص با پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های پرنیان در اقصی نقاط ایران آماده بازدید شما هستند.