گالا کرم مات 90×30​

گالا کرم تخت
گالا قهوه ای تخت
دکور کاپوچینو گالا کرم رستیک
دکور پالرمو گالا کرم رستیک
دکور موناکو گالا کرم رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

گالا کرم مات

کاشی گالا کرم مات توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان و تحت برند «وی‌آی‌پی» تولید شده است. این پکیج شامل ۵ تایل یا قالب است که دو قالب ساده و تخت بوده و سه تایل آن، دکور و رستیک یا برجسته هستند. گالا کرم مات مختص پوشش دادن دیوار بوده و اندازه آن ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر است.

این پکیج دارای مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی خاصی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن، داشتن ضخامت استاندارد و مهم‌تر از همه لیزری، کالیبره یا رکتیفای بودن از جمله ويژگی‌ها و مزیت‌های این محصول است.

ترکیبات اولیه سازنده‌ی کاشی و سرامیک شامل ماسه، خاک رس و فلدسپات است. در صورتی که مقدار خاک رس در ترکیب اولیه زیاد باشد رنگ پایه‌ی کاشی اولیه قرمز خواهد بود به همین دلیل به این محصولات خاک قرمز می‌گویند.

ضخامت این محصول هم ۱۰.۲ میلی‌متر است که برای یک کاشی دیواری که باید در ارتفاع نصب شده و بعد از گذشت زمان سقوط نکند، ضخامتی مناسب و استاندارد به حساب می‌آید.

کاشی کالیبره یا رکتیفاید هم محصولی است که بسیار محبوب و جذاب است. این کاشی‌ها بعد از تمام شدن پروسه تولید دوباره به خط تولید بازگشته و این بار با دستگاهی به نام واترجت برش می‌خورند. از آنجایی که لعاب سطح کاشی در هنگام تولید شُره کرده و لبه‌های محصول را می‌پوشاند، کاشی‌ها ممکن است لبه‌هایی گونیا شده و تیز نداشته باشند. با انجام برش‌های لیزری این محصولات دوباره گونیا می‌شوند.

این ویژگی در هنگام نصب محصول بسیار کاربردی خواهد بود به طوری که کاشی‌های رکتیفاید نیازی به بندکشی نداشته و به راحتی تایل‌های آن‌ها در کنار یکدیگر چفت می‌شوند. بندکشی نشدن دیوار باعث زیباتر و یکدست‌تر شدن محیط خواهد شد. همچنین آن فضا بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید. صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های بندکشی و نظافت راحت‌تر و با فاصله بیشتر هم از دیگر مزیت‌های استفاده از کاشی‌های کالیبره است.

در ضمن کاشی گالا کرم مات تک‌پخت نیز هست. هنگامی که قالب پایه محصول به همراه لعاب روی ‌آن در یک مرحله وارد کوره شده و پخته شوند، به کاشی نهایی تک‌پخت می‌گویند.

در مورد ظاهر و جلوه‌ی تایل‌های موجود در پکیج گالا کرم همانطور که گفته شد دو قالب آن تخت و ساده هستند و هیچ‌گونه رگه یا نقشی روی آن‌ها نیست. یکی از این قالب‌ها کرم‌رنگ و قالب دیگری قهوه‌ای است. سه دکور گالا کاپوچینو، پالرمو و موناکو نام دارند و رنگ غالب آن‌ها کرم است.

دکور پالرمو سطحی تشکیل شده از ۱۸۴ مربع کوچک و هم‌اندازه دارد که در ۲۳ ردیف عمودی و ۸ ردیف افقی جایگذاری شده‌اند. درون این مربع‌ها نقوش ظریف گیاهی و هندسی حک شده است که زیبایی آن را بیشتر کرده‌اند. برخی از مربع‌ها نیز ساده و بدون نقش و نگار هستند. رنگ قالب مربع‌ها کرم روشن است و در تعداد کمی از‌ آن‌ها طیف‌های تیره‌تر کرم استفاده شده است. رنگ قهوه‌ای هم در چند مربع دیده می‌شود.

دکور بعدی موناکو است که سطح آن از دوازده مربع بزرگ پوشیده شده است. در واقع مربع‌ها قاعده یک هرم هستند و یک فرم مخروطی شکل از هر مربع به سمت بیرون اجرا شده است. رنگ قالب این دکور کرم روشن و آبی روشن است. در برخی از مربع‌ها نیز نقوش ظریف گیاهی به چشم می‌خورد.

دکور کاپوچینو هم آخرین تایل از پکیج کاشی گالا کرم مات است. سطح این محصول نیز از ۱۸۴ مربع کوچک هم‌اندازه تشکیل شده است. این مربع‌ها در کنار یکدیگر تشکیل یک عکس از فنجان‌هایی حاوی کاپوچینو و دانه‌های قهوه را می‌دهند. البته این تصویر به صورت نامنظم و پراکنده روی سطح کاشی کار شده است. شبیه به یک پازل که تکه‌های آن نامنظم بوده و تصویر در آن کامل نشده است.

برای ثبت سفارش این کاشی خاص و کسب اطلاع بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های پرنیان در نقاط مختلف کشور آماده بازدید شما عزیزان هستند.