امپرادو قرنیزی براق 90×30​

Previous
Next
کاشی امپرادو تیره قرنیزی رستیک
امپرادو روشن قرنیزی رستیک
کاشی امپرادو تیره قرنیزی رستیک
امپرادو تیره قرنیزی رستیک
امپرادو روشن میله ای رستیک
امپرادو تیره میله ای رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

امپرادو قرنیزی براق

کاشی امپرادو قرنیزی براق محصولی با ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که تحت برند «وی‌آی‌پی» تولید می‌شود. امپرادو یک کاشی مختص پوشش دادن فضای دیوار است و جلوه آن نیز براق است. در ضمن همانطور که از این محصول هم مشخص است تمام تایل‌های حالتی رستیک یا برجسته دارند.

اگر بخواهیم به برخی از ویژگی‌های فنی و مزیت‌های کاشی امپرادو قرنیزی براق و رستیک اشاره کنیم باید مواردی مانند کالیبره بودن، خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و ضخامت استاندارد را ذکر کنیم.

امپرادو قرنیزی براق محصولی تک‌پخت است. تک‌پخت بودن به این معناست که این کاشی بعد از لعاب خوردن در کوره قرار گرفته و تحت حرارت استانداردی پخته شده است. ویژگی دیگر امپرادو خاک قرمز بودن این محصول است.

عموماً سه ماده خاک رس، فلدسپات و ماسه پایه تشکیل‌دهنده کاشی‌ها هستند. هنگامی که میزان خاک رس در ترکیب اولیه سازنده کاشی زیاد باشد و رنگ بدنه آن محصول متاثر از همین خاک رس، قرمز رنگ باشد اصطلاحاً می‌گویند کاشی خاک قرمز است.

کالیبره یا رکتیفای بودن مزیت مهم کاشی امپرادو قرنیزی براق است. بهتر است بدانیم که کاشی‌هایی که رکتیفای شده هستند در واقع در هنگام تولید به صورت خیلی دقیق و ظریف برش خورده‌اند. این برش‌های خاص باعث می‌شوند که در هنگام نصب این کاشی‌ها روی دیوار قالب‌های کاشی به راحتی در کنار یکدیگر چفت شده و بین آن‌ها فضای خالی باقی نماند.

کالیبره بودن موجب می‌شود که در هنگام نصب نیازی به بندکشی بین کاشی‌ها نباشد و محیط دیوار یکدست‌تر و زیباتر دیده شود. همچنین این موضوع منجر به این می‌شود که وسعت آن دیوار نیز بزرگ‌تر به نظر برسد. استفاده کردن از کاشی‌های کالیبره یا رکتیفای شده در نهایت منجر به صرفه‌جویی در زمان کاشی‌کاری و همچنین هزینه این کار می‌شود و در نهایت باید اشاره کنیم که ضخامت هر تایل این محصول ۱۰.۲ میلی‌متر است.

بعد از ذکر کردن ویژگی‌های فنی کاشی امپرادو قرنیزی براق در مورد ظاهر و جلوه این محصول نیز نکاتی را با شما در میان می‌گذاریم.

کاشی امپرادو قرنیزی در دو مدل قرنیزی و میله‌ای عرضه شده است و هر دو مدل ارائه شده دارای دو رنگ روشن و تیره هستند. امپرادو قرنیزی روشن رستیک، امپرادو قرنیزی تیره رستیک، امپرادو میله‌ای روشن رستیک و امپرادو میله‌ای تیره رستیک، چهار محصولی هستند که تحت پکیج کاشی امپرادو قرنیزی براق عرضه شده‌اند.

مدل قرنیزی همان‌طور که از نام آن هم پیداست در یکی از ضلع‌های خود (سمت چپ تایل) دارای قرنیز بوده که فرم این قرنیز و همینطور میله‌ها یا نوارهایی که در باقی سطح کاشی قرار گرفته‌اند، یادآور ستون‌های ساختمان‌های کلاسیک است. استفاده کردن از کاشی با نمای کلاسیک در درون یک فضای مدرن می‌تواند ترکیب جذابی برای دکوراسیون داخلی ایجاد کند.

قرنیز این محصول دارای سه نوار عمودی است که عرض‌های متفاوتی دارند؛ و بقیه سطح کاشی یا نوارها با میله‌هایی افقی با عرض‌های یکسان و منظم پوشیده شده است. در انتهای ضلع دیگر کاشی نیز یک نوار باریک کار شده است که با نوار باریک قرنیز قرینه بوده و باعث زیبایی بیشتر محصول شده است.

تایل دیگر، قرنیزی امپرادو تیره رستیک است که آن‌ هم همان ظاهر و ویژگی‌های امپرادو قرنیزی روشن را دارد با این تفاوت که به دلیل رنگ تیره‌تر آن رگه‌های طبیعی سنگ که روی زمینه قالب کاشی است در این محصول بیشتر خودش را نشان می‌دهد.

تایل بعدی کاشی امپرادو قرنیزی رستیک براق کاشی میله‌ای این محصول است که در دو رنگ روشن و تیره عرضه شده است. امپرادو میله‌ای روشن همان قالب قرنیزی روشن است با این تفاوت که از سمت راست و چپ کاشی فرم‌های قرنیزی آن حذف شده و تمام سطح محصول را خطوط افقی یا همان میله‌ها پوشانده‌اند.

امپرادو میله‌ای تیره براق رستیک نیز مانند رنگ روشن آن با حذف قرنیز‌ها کاملاً سطحی پوشیده شده از نوارهای یکسان یا میله‌ها دارد که البته به دلیل رنگ تیره‌تر کاملاً رگه‌های طبیعی سنگ روی آن قابل مشاهده است.

برای سفارش این محصول می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن با مراجعه به نزدیک‌ترین شوروم گروه کاشی سرامیک پرنیان در محل زندگی خود می‌توانید دکور زنده و کار شده این کاشی خاص و دیگر محصولات ما را مشاهده بفرمایید.