آرتام کرم مات 90×30​

Previous
Next
Artam-Cream-Light کاشی آرتام کرم روشن
آرتام کرم تخت
Artam-Cream-Dark کاشی آرتام کرم تیره
آرتام قهوه ای تخت
Artam-Cream-Decor-Line کاشی آرتام کرم دکور لاین
دکور لاین آرتام قهوه ای رستیک
Artam-Cream-Decor-Prestige کاشی آرتام کرم دکور پرستیژ
دکور پرستیژ آرتام قهوه ای رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

آرتام کرم مات

کاشی آرتام کرم مات با اندازه ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر و جهت کاربری در فضای دیوار تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را ذیل برند «وی‌آي‌پی» و در قالب یک پکیج چهار عددی عرضه کرده است. این پکیج دارای دو قالب یا تایل ساده و تخت و دو قالب دکور رستیک است. قالب‌های ساده آن دارای رنگ کرم و قهوه‌ای هستند و هر دو قالب دکور آن نیز رنگ قهوه‌ای دارند. در واقع طیف کرم تیره این محصول بسیار پر رنگ بوده و رنگ آن به قهوه‌ای نزدیک‌تر است تا کرم.

آرتام کرم دارای ویژگی‌های فنی خاص و مزیت‌هایی است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. مهم‌ترین مزیتی که می‌توان برای این محصول برشمرد کالیبره بودن یا رکتیفای بودن این کاشی است.

کاشی‌های که رکتیفای شده هستند در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و قالب‌ها به راحتی کنار یکدیگر چفت می‌شوند. داشتن چنین مزیتی موجب می‌شود که محیطی که با این محصولات پوشش داده می‌شود زیباتر و یکدست‌تر باشد. در ضمن استفاده از کاشی کالیبره باعث خواهد شد که فضا زیباتر نیز به نظر برسد.

از جمله ویژگی‌های فنی این محصول هم باید به خاک قرمز بودن آن، ضخامت استاندارد و همچنین تک‌پخت بودن اشاره کرد. داشتن ضخامت ۱۰.۲ میلی‌متر این قابلیت را به این کاشی می‌دهد که برای فضای دیوار مناسب و استاندارد باشد و در درازمدت مشکل لق شدن یا سقوط کردن برای آن پیش نیاید.

ویژگی بعدی محصول مورد اشاره ما خاک قرمز بودن آن است. رنگ پایه یا بدنه آرتام کرم مات قرمز است زیرا در ترکیبات اولیه سازنده‌ی این محصول که شامل ماسه، خاک رس و فلدسپات است، مقدار خاک رس از دو ماده دیگر بیشتر است. همین امر دلیلی بر این است که این کاشی را خاک قرمز بنامند.

تک‌پخت بودن هم یکی از ویژگی‌های فنی کاشی آرتام کرم است که باید به آن اشاره کرد. بدنه یا پایه‌ی اصلی آرتام کرم در هنگام تولید به همراه لعابی که روی ‌آن قرار دارد به طور همزمان وارد کوره شده و سپس از آن خارج شده‌اند به همین دلیل به این محصول تک‌پخت می‌گویند.

بعد از ذکر کردن ویژگی‌ها و مزیت‌های فنی پکیج آرتام، از ویژگی‌های ظاهری و جلوه این کاشی نیز مواردی را بیان خواهیم کرد.

همانطور که در سطرهای گذشته توضیح داده شد پکیج آرتام کرم مات دارای دو تایل ساده و تخت به همراه دو دکور رستیک است. دو قالب ساده آرتام کرم هیچ نقش و نگار یا برجستگی خاصی ندارد و حتی روی ‌آن‌ها رگه‌های طبیعی سنگ نیز مشاهده نمی‌شود بلکه یک سطح صاف و یکدست دارند که تنها تفاوت آن‌ها در رنگ این دو قالب است. یکی از تایل‌ها کرم و دیگری قهوه‌ای است.

دکورهای پکیج کاشی آرتام کرم مات هم شامل دو دکور لاین قهوه‌ای و دکور پرستیژ قهوه‌ای است. دکور لاین این پکیج سطحی پوشیده از نوارهای مختلف دارد که ابعاد این نوارها با یکدیگر متفاوت است. این نوارها به صورت افقی روی تایل کاشی لاین نقش شده‌اند. رنگ این نوارها هم از کرم شروع شده و تا قهوه‌ای متغیر است اما بیشتر نوارها دارای رنگ قهوه‌ای هستند و به همین دلیل نام این محصول دکور لاین قهوه‌ای است.

دکور بعدی نیز پرستیژ قهوه‌ای است که سطح آن با ۱۸۴ مربع کوچک پوشش داده شده است. این مربع‌ها در ۲۳ ردیف عمودی و ۸ ردیف افقی روی محصول قرار گرفته‌اند. درون هر مربع نیز می‌توان نقوش ظریف گیاهی و فرم‌های هندسی مختلفی را دید. رنگ قالب این مربع‌ها و نقوش آن‌ها قهوه‌ای روشن است و تعداد کمی از ‌آن‌ها قهوه‌ای تیره هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی خاص و ثبت سفارش آن با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شما می‌توانید با مراجعه به شوروم‌های پرنیان در مناطق مختلف کشور از نزدیک دکور زنده کاشی آرتام کرم مات و دیگر محصولات پرنیان را مشاهده فرمایید.