آرتام آبی مات 90×30​

Previous
Next
آرتام آبی روشن تخت
آرتام آبی تیره تخت
دکور لاین آرتام آبی رستیک
دکور پرستیژ آرتام آبی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1930110X11010.288.441.342966530X90
1910
1850
110X11011.1
11.6
85.76
83.08
1.3429.564
62
5Rostic
Size / format30X90Rostic
in box55
in pallet6664
62
weight2929.5
area1.341.34
area pallet88.4485.76
83.08
thickness10.211.1
11.6
size of pallet110X110110X110
weight pallet19301910
1850

آرتام آبی مات

کاشی آرتام آبی مات تحت برند «وی‌آي‌پی» در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید و عرضه شده است. اندازه این محصول ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر بوده و مختص پوشش دادن محیط دیوار خلق شده است. پکیج کاشی آرتام آبی شامل چهار تایل یا قالب است که دو قالب آن ساده با رنگ آبی روشن و آبی تیره هستند و دو قالب دیگر آن دکور‌های این پکیج هستند که رنگ آبی روشن دارند.

از ویژگی‌های فنی و مزیت‌های آرتام باید به مواردی نظیر ضخامت مناسب و استاندارد، خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و البته کالیبره یا رکتیفای بودن این محصول اشاره کرد.

خاک قرمز کاشی‌ای است که مقدار خاک رس در مواد اولیه سازنده آن از باقی مواد اولیه شامل ماسه و فلدسپات بیشتر باشد. این کاشی‌ها به دلیل کثرت خاک رس در ترکیب خود دارای بدنه‌ای با رنگ قالب قرمز هستند.

زمانی که قالب پایه یا بدنه اصلی کاشی به همراه لعابی که روی آن را پوشانده است در یک مرحله وارد کوره شوند و بعد از پخته شدن خارج شوند، به آن کاشی تک‌پخت می‌گویند. کاشی آرتام آبی مات نیز یک کاشی تک‌پخت است.

ضخامت ۱۰.۲ میلي‌متری این کاشی باعث شده است که جهت استفاده در ارتفاع و روی دیوار یک محصول مناسب و استاندارد باشد.

و اما مزیت اصلی این پکیج کاشی رکتیفای شده بودن یا کالیبره بودن آن است. محصولات کالیبره آن دسته از کاشی و سرامیک‌ها هستند که در هنگام تولید برش‌هایی دقیق و ظریف آن‌ها را به ابعاد مورد نظر تقسیم می‌کند. چنین برش‌هایی باعث می‌شوند که این کاشی‌ها در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و قالب‌ها یا تایل‌های آن‌ها به راحتی کنار یکدگر چفت شده و محیط را یکدست و زیباتر نشان دهند. در ضمن کاشی‌های کالیبره کمک می‌کنند که فضای کاشی‌کاری شده وسیع‌تر به نظر برسد. در ضمن استفاده از کاشي‌های رکتیفای شده موجب می‌شود که در زمان و هزینه بندکشی نیز صرفه‌جویی صورت بگیرد.

بعد از ذکر ویژگی‌های فنی و مزیت‌های کاشی آرتام آبی مات توضیحاتی در مورد ظاهر این پکیج نیز ارائه می‌کنیم.

 پکیج کاشی آرتام دارای دو قالب ساده تخت به رنگ‌های آبی روشن و آبی تیره است. این دو قالب دارای سطحی صاف، یکدست و بدون رگه و نقش هستند و آن چیزی که آن‌ها را از یکدیگر مجزا می‌کند صرفاً طیف رنگ آبی است که برای لعاب آن‌ها استفاده شده است.

اما دو دکور این پکیج دکور لاین و دکور پرستیژ نام دارند و حالتی برجسته یا رستیک دارند. هر دو قالب دکور دارای رنگ آبی روشن نیز هستند. دکور لاین سطحی پوشیده از نوارهای افقی مختلف است که در اندازه‌ها و رنگ‌های متفاوت حالتی برجسته به این تایل بخشیده‌اند. رنگ‌های نوارها همگی طیفی از آبی روشن هستند. البته در بین آن‌ها چند نوار باریک هم دیده می‌شوند که طیف تیره‌تری از رنگ آبی را دارند.

دکور دیگر پکیج کاشی آرتام آبی مات پرستیژ نام دارد. سطح این قالب را ۱۸۴ مربع کوچک پوشانده است. این مربع‌ها در ۲۳ ردیف عمودی و ۸ ردیف افقی منظم شده‌اند. نقوش بسیار ظریف گیاهی و هندسی درون اکثر این مربع‌های کوچک نقش شده‌اند. برخی از مربع‌ها هم نقش خاصی نداشته ولی هر کدام رنگ منحصربه‌فرد خود را دارند. طیف‌های مختلف رنگ آبی از آبی خیلی روشن تا آبی تیره را می‌توان در این مربع‌ها مشاهده کرد. رستیک با برجسته بودن این نقوش و فرم‌ها زیبایی این محصول را افزون کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش این کاشی خاص ، کاشی آرتام آبی مات می‌توانید با کارشناسان ما در گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید.

در ضمن شوروم‌های پرنیان در مناطق مختلف کشور آماده بازدید مشتریان و مهمانان پرنیان هستند. دکور زنده این محصول و دیگر محصولات ما در این شوروم‌ها قابل مشاهده است.