ای‌مئن طوسی 120×40​

Previous
Next
ای‌مئن طوسی فیس 3
ای‌مئن طوسی دکور 1
ای‌مئن طوسی فیس 1
ای‌مئن طوسی فیس 1
ای‌مئن طوسی فیس 4
ای‌مئن طوسی دکور 2
ای‌مئن طوسی فیس 2
ای‌مئن طوسی فیس 2
ای‌مئن طوسی فیس 5
ای‌مئن طوسی دکور 3
ای مئن فیس 3
ای‌مئن طوسی فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1278112X3101264.81.443345340X120
Size / format40X120
in box3
in pallet45
weight33
area1.44
area pallet64.8
thickness12
size of pallet112X310
weight pallet1278

ای مئن طوسی

کاشی ای مئن طوسی اندازه‌ای برابر با ۴۰ در ۱۲۰ سانتیمتر داشته و محصولی اسلب یا سایز بزرگ محسوب می‌شود. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این کاشی را تحت برند «استایل» و در یک پکیج ۶ عددی عرضه کرده است. سه قالب یا تایل دکور و سه تایل ساده تشکیل‌دهنده پکیج کاشی ای مئن هستند. سه تایل به نام‌های فِیس ۱ تا ۳ و دکور ۱ تا ۳ نام‌های تایل‌های درون پکیج کاشی ای مئن هستند.

این کاشی در زمره محصولات تک‌پخت قرار می‌گیرد. زمانی که بدنه کاشی همراه با لعابی که سطح آن را پوشانده است وارد کوره شده، در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ پخته و تثبیت شده‌اند.

خاک سفید بودن دیگر مزیت و ویژگی این کاشی است. محصولات خاک سفید به دلیل داشتن سیلیس فراوان در ترکیب مواد اولیه رنگ بدنه‌ی سفید دارند. ماسه دانه‌ریز، فلدسپات، خاک رس مخصوص، گرانیت و سیلیس موادی هستند که سازنده کاشی هستند. زمانی که مقدار سیلیس از دیگر مواد بیشتر باشد باعث استحکام و تراکم بالای کاشی می‌شود. این عامل باعث شده است که بتوان از کاشی ای مئن طوسی در فضای خارجی و در کف فضای داخلی نیز استفاده کرد.

محیط‌هایی مثل پارکینگ، محوطه، نمای ساختمان، حیاط و … قابل پوشش با ای مئن هستند. در این فضاها باد، برف، باران، اشعه خورشید، یخبندان و … عوامل آسیب‌رسان به کاشی و سرامیک هستند. کاشی خاک سفید ای مئن در برابر این موارد بسیار مقاوم است.

در محیط‌های داخلی نیز کف هر فضا محل تردد، جابه‌جایی وسایل، رطوبت و آب، مواد شوینده شیمیایی و … است. کنترل این عوامل مستلزم استفاده از کاشي‌های مقاوم در کف فضا است. ای مئن با ضخامت ۱۲ میلیمتری برای استفاده در کف و مقاومت در برابر موارد آسیب‌‌رسان، محصولی مطلوب است.

قابل ذکر است که جهت به کار بردن در ارتفاع یا دیوار نیاز است که کاشی در عین سبکی و ضخامت استاندارد بسیار ظریف و زیبا باشد. با استفاده از تایل‌های دکور ای مئن در دیوار می‌توان برای این محیط نیز پوششی زیبا و جذاب ایجاد کرد.

رکتیفاید یا لیزری بودن کاشی ای مئن طوسی دیگر مزیت مهم این محصول است. کاشی‌های کالیبره یا لیزری در مرحله آخر تولید با دستگاهی به نام واترجت برش می‌خورند. برش‌های ظریف روی لبه‌های کاشی‌ها اعمال می‌شوند تا لبه‌ها تراز یا گونیا شوند. این ویژگی موجب می‌شود که در هنگام نصب این محصولات نیازی به بندکشی نداشته باشند و تایل‌ها به آسانی کنار هم چفت می‌شوند. بندکشی نشدن و اسلب یا سایز بزرگ بودن کاشی باعث می‌شود که فضا یکدست و زیبا شده و بزرگ‌تر نیز به نظر برسد. غیاب مواد بندکشی مثل سیمان‌سفید و پودر سنگ مکان تجمع آلودگی‌ها را از آن‌ها گرفته و در نتیجه محیط دیرتر نیاز به نظافت خواهد داشت.

تایل‌های دکور کاشی ای مئن طوسی طرح گل‌های درشت رُز را دارند که به زیبایی سطح تایل را پوشش داده‌اند. وقتی که سه قالب دکور کنار هم قرار می‌گیرند گل‌های روشن رز و برگ‌های آن‌ها که با شیوه نقاشی آبرنگ کار شده‌اند روی دیوار جلوه خواهد کرد.

در صورتی که تمایل دارید محصولی نظیر ای مئن را سفارش دهید می‌توانید با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس گرفته و از آن‌ها مشاوره رایگان دریافت کرده، اطلاعات بیشتری بخواهید و در نهایت ثبت سفارش کاشی سایز بزرگ ای مئن را انجام دهید.

در ضمن پرنیان با تاسیس شوروم‌های تخصصی نمایش کاشی و سرامیک این محصولات را در دکور زنده همراه با نورپردازی حرفه‌ای عرضه کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف کشور از نزدیک کاشی ای مئن طوسی و دیگر محصولات پرنیان را در دکور زنده ملاحظه بفرمایید و در نهایت تصمیم بهتری برای فضایی که مدنظر دارید بگیرید.