بیتوسا طوسی براق 120×40​

Previous
Next
بیتوسا طوسی براق فیس 1
بیتوسا طوسی براق فیس 1
بیتوسا طوسی براق فیس 2
بیتوسا طوسی براق فیس 2
بیتوسا طوسی براق فیس 3
دکور بیتوسا طوسی براق
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1278112X3101264.81.443345340X120
Size / format40X120
in box3
in pallet45
weight33
area1.44
area pallet64.8
thickness12
size of pallet112X310
weight pallet1278

بیتوسا طوسی براق

کاشی بیتوسا طوسی براق اسلب یا سایز بزرگ است و اندازه آن ۴۰ در ۱۲۰ سانتیمتر است. این محصول در پکیج خود دارای سه قالب است. یک تایل دکور و دو تایل یا قالب ساده که رنگ یکی از آن‌ها طوسی روشن و رنگ دیگری طوسی تیره است. فِیس ۱ و فیس ۲ نام این دو قالب یا تایل کاشی است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان بیتوسا طوسی را تحت برند «استایل» تولید و عرضه کرده است.

این کاشی دارای ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است که از جمله آن‌ها می‌توان به تک‌پخت بودن، قابلیت استفاده در فضای داخلی و خارجی، رکتیفای بودن، ضخامت ۱۲ میلیمتر، خاک سفید بودن، قابلیت استفاده در کف فضای داخلی و … اشاره کرد.

کاشی‌های خاک سفید آن دسته از محصولات کاشی و سرامیک هستند که به دلیل داشتن مقدار زیادی سیلیس در ترکیب مواد اولیه خود، سطحی متراکم و استقامتی بالا دارند. در ضمن افزون بودن سیلیس در مقایسه با فلدسپات، گرانیت، ماسه دانه‌ریز و خاک رس مخصوص علاوه بر افزایش مرغوبیت و مقاومت، باعث سفیدرنگ شدن بدنه کاشی نیز شده است و به همین دلیل به این محصولات خاک سفید می‌گویند.

کاشی بیتوسا طوسی براق به دلیل اسلب بودن قابلیت این را دارد که فضای دیوار وکف را در یک محیط داخلی پوشش دهد. این مزیت به دلیل استحکام بالایی است که این محصول دارد؛ زیرا در محیط‌های داخلی در کف فضا مواد شوینده شیمیایی، آب، تردد، حمل و نقل وسایل و … وجود دارد. با توجه به این موارد محصولی که در کف نصب می‌شود باید در مقابل این عوامل قابلیت مقاومت داشته باشد. حال همین محصول برای نصب روی دیوار علاوه بر استحکام باید ظرافت و زیبایی خاصی نیز داشته باشد. ضخامت ۱۲ میلیمتری کاشی بیتوسا به همراه وزن مناسب آن سبب می‌شود که با قرار گرفتن روی دیوار علاوه بر جذاب کردن محیط، بعد از گذشت زمان کاشی لق نشده یا سقوط نکند.

استفاده کردن از کاشی بیتوسا در محیط خارجی نیز به دلیل خاک سفید بودن و سایز بزرگ بودن آن توصیه می‌شود. پوشش دادن نمای ساختمان با این محصول یا استفاده از ‌آن در پارکینگ و محوطه با توجه به مقاومت بالا و متراکم بودن سطح کاشی گزینه‌ای معقول است. در فضاهای خارجی عوامل جوی و محیطی مثل اشعه خورشید، یخبندان، تغییرات دمایی شدید، باد، باران، برف، و … می‌توانند به کاشی و سرامیک آسیب بزنند اما استفاده از محصولاتی نظیر کاشی بیتوسا براق این اطمینان را ایجاد می‌کند که این عوامل نمی‌توانند آسیب‌رسان به نما و جلوه ساختمان باشند.

دیگر ویژگی و مزیت بیتوسا کالیبره یا لیزری بودن آن است. کاشی‌های لیزری یا رکتیفاید در هنگام نصب کردن نیازی به بندکشی ندارند زیرا تایل‌های آن‌ها به راحتی کنار هم قرار گرفته و چفت می‌شوند. برش‌های ظریف و دقیق در آخرین مرحله تولید لبه‌های این مصحولات را تراز کرده است و همین عامل به همراه اسلب یا سایز بزرگ بودن موجب می‌شود فضای پوشش داده شده خطوط افقی و عمودی کمتری داشته و زیباتر و یکدست شده و بزرگتر نیز به نظر برسد.

استفاده از کاشی‌های کالیبره و عدم بندکشی علاوه بر صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های آن کار باعث می‌شود که مواد بندکشی مثل پودر سنگ و سیمان سفید از محیط حذف شوند و آلودگی‌ها مکانی برای تجمع نداشته باشند. این موضوع سبب می‌شود تا محیط کاشی شده در فاصله‌های زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت داشته باشد.

دیگر ویژگی کاشی بیتوسا طوسی  تک‌پخت بودن آن است. محصولات تک‌پخت یک بار در کوره قرار گرفته‌اند و در دمایی بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۵۰ درجه سانتیگراد، بدنه کاشی همراه با لعاب آن پخته و تثبیت شده‌اند.

در صورتی که تمایل دارید کاشی اسلب بیتوسا را سفارش دهید با ما تماس بگیرید. در ضمن در شوروم‌های ما کاشی بیتوسا طوسی براق و دیگر محصولات پرنیان در دکور زنده قابل مشاهده هستند.