ویلو اسکای 80×80

ویلو اسکای فیس 1
ویلو اسکای فیس 1
ویلو اسکای فیس 2
ویلو اسکای فیس 2
ویلو اسکای فیس 3
ویلو اسکای فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
13401060.67442.52815624480X80
Size / format80X80
in box4
in pallet24
weight56
area2.5281
area pallet60.6744
thickness10
weight pallet1340

ویلو اسکای مشکی

سرامیک نانو پولیش ویلو اسکای مشکی توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان و با ابعاد ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر تولید شده است. از این محصول جهت پوشش دادن فضای کف یک محیط استفاده می‌شود. پرنیان این سرامیک را تحت برند «پولیش» عرضه کرده است. رنگ مشکی ویلو اسکای و رگه‌های طبیعی سنگ به رنگ روشن روی این زمینه تیره، جلوه بسیار زیبایی به این محصول بخشیده است.

کالیبره و نانو پولیش بودن دو مزیت عمده و اصلی سرامیک ویلو اسکای هستند. در کنار این مزایا یک سری ویژگی‌های فنی نظیر ضخامت استاندارد، پرسلان بودن و خاک سفید بودن نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

برای توضیح دادن پرسلان و نانو پولیش بودن ویلو اسکای در ابتدا باید ویژگی فنی و مزیت خاک سفید بودن این محصول را توضیح دهیم. کاشی و سرامیک‌های خاک سفید آن دسته از محصولات هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها مقدار سیلیس از فلدسپات، خاک رس، گرانیت و … بیشتر است. همین عامل موجب شده است که رنگ پایه‌ی بدنه آن‌ها سفید یا متمایل به سفید باشد و به آن‌ها خاک سفید بگویند.

وجود سیلیس، فشار و حرارت بالا و پرس زیاد در زمان تولید، کاشی و سرامیک‌های خاک سفید را تبدیل به محصولاتی متراکم و مقاوم کرده است. تراکم بالا این محصولات موجب شده است که نفوذ رطوبت و گردوغبار هم در این کاشی و سرامیک‌ها بسیار اندک باشد. به همین دلیل به آن‌ها پرسلان نیز می‌گویند.

یک سرامیک پرسلان سطحی متراکم و زبر دارد که در محیط‌های بیرونی بسیار کاربرد دارد. حال اگر بخواهیم یک سرامیک خاک سفید و پرسلان را در فضای داخلی استفاده کنیم نیاز است که از زبری آن کاسته تا جلای بهتر و زیباتری داشته باشد و همچنین بتواند پخش نور در محیط را بهتر کند.

به همین منظور با استفاده از برس‌هایی متفاوت سطح سرامیک پرسلان را پولیش زده یا پرداخت می‌کنند تا از زبری آن کاسته شود. بعد از پولیش زدن سطح سرامیک درخشان و صاف خواهد شد؛ اما موردی که پیش می‌آید این است که در سطح سرامیک روزنه‌هایی ایجاد می‌شود که این روزنه‌ها می‌تواند محل قرارگیری گردوغبار و رطوبت شده و از درخشندگی و جلای محصول کم کند.

برای برطرف کردن این نقیصه پوشش نانو را در غالب مکمل لعاب به سرامیک اضافه می‌کنند. این کار محصول را به یک سرامیک نانو پولیش تبدیل می‌کند.

دیگر مزیت مهمی که ویلو اسکای دارد کالیبره یا رکتیفاید بودن این سرامیک است. کاشی و سرامیک‌های رکتیفای شده یا لیزری در زمان نصب نیازی به بندکشی ندارند و تایل‌های آن‌ها به دلیل برش‌های ظریفی که خورده‌اند به راحتی کنار هم چفت می‌شوند. این برش‌ها قناسی یا ناهمواری‌ها را از لبه‌های محصول رفع کرده و آن‌ها را اصطلاحاً گونیا می‌کنند.

سرامیک‌های کالیبره محیط سرامیک شده را یکدست‌تر و زیباتر کرده و همچنین باعث می‌شوند که فضا بزرگ‌تر یا وسیع‌تر نیز به نظر برسد. استفاده از سرامیک‌های کالیبره مزیت‌های دیگری نظیر صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی، طولانی‌تر شدن فواصل زمانی نظافت به دلیل غیاب مواد بندکشی که محیطی مناسب برای تجمع آلودگی‌ها به حساب می‌آیند را نیز دارند.

در مورد ویژگی‌های فنی این سرامیک باید به ضخامت ۱۱ میلی‌متری آن اشاره داشت. داشتن چنین ضخامتی برای سرامیکی که در کف محیط نصب می‌شود و باید علاوه بر تناسب با ابعاد، وزن تایل، فشار تردد، جابه‌جایی وسایل و … را نیز تحمل کند، بسیار مناسب و استاندارد است.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش این سرامیک نانو پولیش دارید یا خواهان کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویلو اسکای هستید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان با دکور زنده انواع کاشی و سرامیک‌های تولیدی ما در شهرهای مختلف کشور ‌آماده بازدید شما مخاطبان و مشتریان گرامی هستند.