دیزرت 80×80

دیزرت فیس 1
دیزرت فیس 1
دیزرت فیس 2
دیزرت فیس 2
دیزرت فیس 3
دیزرت فیس 3
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
13401060.67442.52815624480X80
Size / format80X80
in box4
in pallet24
weight56
area2.5281
area pallet60.6744
thickness10
weight pallet1340

سرامیک دیزرت

سرامیک نانو پولیش دیزرت محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان با ابعاد ۸۰ در ۸۰ سانتیمتر است. این سرامیک تحت برند «پولیش» عرضه شده است. ظاهر این سرامیک شبیه به سنگ‌های طبیعی مرمر است. رنگ سفید متمایل به شیری و رگه‌های تیره‌ی سنگ‌های طبیعی روی این سرامیک قابل مشاهده هستند که جذابیت آن را چندین برابر کرده‌اند. رنگ روشن سرامیک دیزرت باعث می‌شود فضایی که با این محصول پوشش داده می‌شود پر نور و فاخرتر جلوه کند.

سرامیک دیزرت واجد مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی متفاوتی است که جهت آشنایی مخاطبان به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم. نانو پولیش و کالیبره بودن مهم‌ترین مزیت‌ها و ویژگی‌های فنی این سرامیک مرغوب هستند. خاک سفید و پرسلان بودن، داشتن ضخامت استاندارد و … نیز از دیگر مواردی است که باید به آن‌ها اشاره کرد.

پرسلان بودن سرامیک دیزرت یعنی این‌که این محصول در برابر عوامل محیطی و شیمیایی بسیار مقاوم است. مقاومت در برابر ضربه، فشار، حرارت، مواد شیمیایی و … به این دلیل است که این محصول در زمان تولید حرارت و فشار زیادی را متحمل شده و در نتیجه بافت آن متراکم شده است.

متراکم بودن سرامیک‌های پرسلان موجب می‌شود که نفوذ آب و رطوبت به درون آن‌ها بسیار اندک باشد و در ضمن سطح سرامیک نیز زبر باشد. چنین ویژگی‌هایی باعث می‌شود که جهت استفاده در فضای باز و حیاط و … بهترین گزینه‌ها سرامیک‌های پرسلان باشند.

سیلیس، خاک رس، فلدسپات یا گرانیت مواد اولیه سازنده سرامیک هستند. هنگامی که در این ترکیب مقدار سیلیس بیشتر از مواد دیگر باشد، موجب می‌شود رنگ پایه‌ي بدنه محصول سفید یا متمایل به سفید باشد. به همین دلیل است که به سرامیک پرسلان خاک سفید نیز می‌گویند.

سرامیک‌های پرسلان پولیش و سپس نانو پولیش بدین منظور ایجاد و تولید می‌شوند که بتوان از آ‌ن‌ها در فضاهای داخلی نیز استفاده کرد. هنگامی که یک سرامیک پرسلان مانند دیزرت را بخواهیم در کف فضای داخلی به کار ببریم. نیاز خواهیم داشت که از زبری آن کم کرده و به براقی و جلای ‌محصول اضافه کنیم تا زیبایی و پخش نور محیط را افزایش دهیم.

برای این منظور سرامیک را اصطلاحاً پرداخت یا پولیش می‌کنند. در خط تولید با دستگاه‌ها و بُرس‌های مخصوصی سرامیک پرسلان را سابیده و سطح آن را صاف و صیقلی می‌کنند. به این سرامیک، سرامیک پولیش یا پولیش شده می‌گویند. سابیدن سطح سرامیک موجب می‌شود که روزنه‌های ریزی در سطح محصول ایجاد شود که این روزنه‌ها می‌تواند محل نفوذ گرد و غبار و آلودگی باشد.

نفوذ این مواد به سرامیک از درخشندگی و جلای محصول خواهد کاست. برای رفع این معضل پوشش نانو را به عنوان یک مکمل لعاب به سرامیک پرسلان پولیش شده اضافه می‌کنند. این کار موجب می‌شود جلا و درخشندگی سرامیک حفظ شده و نفوذ گرد و غبار و آب نیز در آن اتفاق نیفتد.

ویژگی فنی بعدی ضخامت ۱۲ میلی‌متری سرامیک نانو پولیش دیزرت است. این ضخامت برای محصولی که قرار است در کف یک محیط استفاده شود و فشار زیادی را تحمل کند کاملاً استاندارد و مناسب است.

در مورد کالیبره یا رکتیفاید بودن این محصول هم قابل ذکر است که برش‌های دقیق و ظریفی که روی لبه‌های محصول ایجاد شده است این سرامیک را کالیبره یا لیزری کرده که در هنگام نصب نیازی به بندکشی نخواهد داشت.

مزیت استفاده از سرامیک رکتیفای شده این است که در هزینه و زمان بندکشی صرفه‌جویی خواهد شد. محیط یکدست‌تر و زیباتر خواهد شد و البته بزرگ‌تر نیز به نظر خواهد رسید. در ضمن آلودگی‌ها دیرتر خود را نمایان کرده و نظافت هم با فواصل زمانی طولانی‌تری انجام خواهد شد.

در صورتی که تمایل به ثبت سفارش سرامیک نانو پولیش دیزرت دارید با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف همراه با دکور زنده محصولات ما آماده بازدید علاقه‌مندان هستند.