بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

اگر قصد تغییر دکوراسیون خانه رادارید، انتخاب کف‌پوش مناسب دارای اهمیت ویژه‌ای است. در میان تنوع بسیار بالای کف‌پوش‌ها، سرامیک‌ها از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، زیرا این نوع کف‌پوش، دارای تنوع بسیار زیادی در طرح و نقش و جنس هست و هم‌چنین دوام بسیار بالایی دارد. به همین علت برای استفاده در اغلب فضاها، ایده آل بوده و به‌راحتی قابل‌نصب و اجرا است.

به همین دلیل به خوبی می‌توانید بنا بر سلیقه خود و فضای مورداستفاده، سرامیک مناسب را انتخاب کرده و در دکوراسیون منزل خود اجرا نمایید. البته در انتخاب سرامیک کف آپارتمان، نکاتی مهم جلوه می‌کند که باید به آن‌ها توجه شود. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شمارا جهت انتخاب بهترین نوع سرامیک برای کف آپارتمان همراهی کنیم.

سرامیک برای کف نشیمن

در انتخاب سرامیک برای کف اتاق نشیمن، شما باید به ابعاد فضا توجه ویژه داشته باشید. هم‌چنین باید به نکاتی اعم از نور محیط و استفاده از فرش و … نیز توجه کنید تا بتوانید بهترین رنگ و جنس را برای اتاق نشیمن آپارتمان خود انتخاب نمایید. سرامیک‌های با ابعاد بزرگ‌تر باعث بزرگ دیده شدن سالن نشیمن شده و سرامیک‌های تیره محیط را کوچک‌تر نشان می‌دهند. هم‌چنین سرامیک‌های براق با انعکاس نور در محیط، فضا را آرام‌بخش جلوه داده و زیبایی بیشتری به محیط می‌بخشند.

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

سرامیک برای سرویس‌های بهداشتی

در انتخاب سرامیک برای سرویس‌های بهداشتی نیز باید به ابعاد فضا توجه کنید. در این‌گونه فضاها می‌توانید از انواع سرامیک‌های رنگی بارنگ‌های فانتزی نیز استفاده نمایید. برای سرامیک سرویس‌های بهداشتی استفاده از انواع مات مناسب‌تر است. زیرا لک آب کمتر بر روی آن مانده و نظافت این‌گونه سرامیک ساده‌تر هست. استفاده از رنگ‌های تیره‌تر نیز برای کف سرویس بهداشتی مناسب است. زیرا آلودگی را کمتر نشان داده و لک آب را می‌پوشاند.

سرامیک برای کف اتاق‌خواب

برای دیوارهای اتاق‌خواب عموماً از رنگ‌های شاد و فانتزی استفاده می‌شود. با توجه به نوع رنگ دیوار اتاق‌خواب می‌توانید از سرامیک‌های رنگی چند درجه روشن‌تر از رنگ دیواره‌های اتاق‌خواب استفاده نمایید تا حس تازگی و زندگی را به شما القا کند. در صورت عدم تمایل به استفاده از سرامیک‌های رنگی نیز می‌توانید سرامیکی را برای کف اتاق‌خواب انتخاب نمایید که دارای رنگ خنثی بوده و به‌راحتی با انواع دکوراسیون رنگی اتاق‌خواب هماهنگ شود و یا در صورت تمایل در هرزمانی بتوانید به‌راحتی رنگ دیوارهای اتاق‌خواب را تغییر دهید.

انتخاب بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

انتخاب رنگ سرامیک برای کف منزل از اهمیت به سزایی برخوردار است. زیرا در بسیاری از نقاط منزل ممکن است شما از فرش استفاده نکنید و رنگ سرامیک به خوبی نمایان باشد. در ادامه این مطلب به بررسی چندرنگ رایج در سرامیک کف آپارتمان خواهیم پرداخت.

سرامیک‌هایی روشن و سفید

در هنگام تعویض کف‌پوش و سرامیک، اولین گزینه‌ای که به ذهن خریدار راه پیدا می‌کند انتخاب سرامیک‌هایی بارنگ سفید است. این رنگ خنثی بوده و با اغلب طرح‌های دکوراسیون هماهنگی دارد. از قدیم استفاده از رنگ سفید برای سرامیک کف مرسوم است و در انواع دکوراسیون کلاسیک و مدرن دیده می‌شود.

این رنگ برای سرامیک کف مناسب است ولی گاهی بهتر است در انتخاب خود جسورانه عمل کنیم و از رنگ‌های متداول بگذریم تا بتوانیم به بهترین و شیک‌ترین رنگ برای کف آپارتمان خود برسیم. رنگ سفید کف منزل را بزرگ‌تر نشان داده و جلوه زیادی به سایر وسایل چیده شده در دکوراسیون منزل می‌دهد. این سرامیک در اکثر خانه‌های قدیمی و جدید دیده می‌شود و اولین و ساده‌ترین انتخاب برای دکوراسیون کف است.

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

سرامیک‌هایی به رنگ قهوه‌ای

این نوع از رنگ سرامیک کف نیز در بسیاری از منازل و دکوراسیون‌ها مرسوم بوده و فضا را گرم‌تر نشان می‌دهد. با توجه به نوع فضا می‌توانید از رنگ‌های تیره‌تر و یا روشن‌تر استفاده نمایید. برای فضاهایی با ابعاد کوچک باید از رنگ‌هایی روشن از طیف رنگ قهوه‌ای استفاده نمایید تا فضا را بزرگ‌تر نشان بدهد اما در هنگام انتخاب برای فضاهایی با ابعاد بزرگ، با خاطرآسوده می‌توانید رنگ‌های تیره‌تر را استفاده کنید.

شما در هنگام استفاده از رنگ‌هایی با طیف قهوه‌ای می‌توانید از دو یا چندرنگ هماهنگ با یکدیگر نیز استفاده کنید. برای سرامیک کف می‌توانید از رنگ‌های طیف قهوه‌ای روشن مانند خاکی استفاده کرده و یا از رنگ‌های تیره‌تر قهوه‌ای بهره ببرید. با استفاده از رنگ‌های روشن و تیره قهوه‌ای در کنار هم، جذابیت سرامیک‌ها دوچندان خواهد شد.

سرامیک‌هایی بارنگ نخودی

سرامیک بارنگ نخودی نیز از محبوب‌ترین رنگ‌ها برای سرامیک کف به شمار می‌رود. سرامیک‌های نخودی به دلیل هماهنگی با انواع دکوراسیون‌ها، موردعلاقه بسیاری از افراد واقع می‌شود. این‌گونه رنگ علاوه بر اینکه روشن است و فضا را بزرگ نشان می‌دهد، برخلاف رنگ سفید، آلودگی‌ها را کمتر نشان داده و برای فضاهایی که رفت‌وآمد زیادی دارند و امکان تمیز کردن مداوم وجود ندارد، بسیار مناسب است. این رنگ سرامیک درخشندگی خاصی دارد و موردپسند بسیاری از افراد واقع می‌شود.

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

سرامیک به رنگ کرم

رنگ کرم نیز از دیگر رنگ‌های مناسب و همه‌پسند است. رنگ کرم در مقایسه بارنگ نخودی از درصد رنگ زرد کمتری برخوردار است. این نوع سرامیک کف نیز آلودگی جی را کمتر نشان می‌دهد و در دو نوع براق و مات وجود دارد. سرامیک‌های مات کرم‌رنگ، لک آب و مایعات را کمتر نشان داده و برای فضاهای پررفت‌وآمد مناسب هستند. سرامیک‌های براق در سالن‌های بزرگ و نورگیر تلألؤ رنگ خاصی را ایجاد می‌کنند و با بازتاب زیبای نور، وسایل را جذاب‌تر نشان می‌دهند. این نوع رنگ برای آرایه‌گری‌های کلاسیک که از رنگ‌های کرم و قهوه‌ای بیش‌تر تشکیل‌شده‌اند، مناسب‌تر بوده و زیبایی خاصی به فضا می‌دهد.

سرامیک به رنگ طوسی

سرامیک‌های جدید بارنگ‌های طوسی بهترین گزینه برای کف کاشانه‌های مدرن محسوب می‌شوند. در طراحی آرایه‌گری‌های مدرن، استفاده از رنگ طوسی بسیار رایج است و به دلیل خنثی بودن رنگ طوسی، می‌توان در تمامی انواع دکوراسیون و رنگ‌های متفاوت از آن استفاده نمود. رنگ طوسی برای استفاده درکف آپارتمان بسیار مناسب است و می‌توانید از انواع طوسی‌های روشن و تیره استفاده نمایید. در فضاهای کوچک‌تر می‌توانید از سرامیک‌های با ابعاد بزرگ و رنگ طوسی روشن استفاده کنید که فضا را بزرگ‌تر نشان دهند. شما در کف آپارتمان می‌توانید از ترکیب طوسی تیره و روشن نیز استفاده نمایید.

بهترین رنگ سرامیک کف آپارتمان

سرامیک به رنگ سبز یشمی

انواع رنگ‌های گفته‌شده در مورد سرامیک مرسوم‌ترین رنگ‌ها بوده و به‌راحتی می‌توان به انتخاب آن‌ها پرداخت. شما می‌توانید در مورد سرامیک کف منزل ریسک بزرگ‌تری انجام دهید و از رنگ‌های تندتر استفاده نمایید. یکی از رنگ‌های بسیار شیک و کلاسیک برای استفاده در کف منزل‌های بزرگ با آرایه‌گری‌های کلاسیک، رنگ سبز یشمی تیره است.

این نوع رنگ بارنگ چوب‌های تیره و روشن و انواع پارچه‌های کریستال استفاده‌شده در آرایه‌گری‌های کلاسیک، هماهنگ شده و حالتی همانند خانه‌های اشرافی را به آپارتمان‌های بزرگ شما می‌دهد. این نوع سرامیک فوق‌العاده زیبا است و برای خانه‌های بزرگ با پنجره‌های زیبا و نور فراوان، توصیه می‌شود.

سرامیک به رنگ آبی

رنگ آبی‌رنگی خاص و شیک برای استفاده در کف آپارتمان است. این نوع رنگ به‌تنهایی زیبا نبوده و نمی‌توان به‌تنهایی در کف آپارتمان استفاده نمود. برای بهره بردن از این رنگ زیبا و شیک، می‌توانید آن را در کنار رنگ‌هایی هم چون سفید و یا طوسی استفاده نمایید. از این رنگ زیبا در دکوراسیون مدرن استفاده می‌شود و می‌توانید با ترکیب رنگ‌هایی مانند طوسی و سفید، با طرح‌هایی همچون چیدمان لوزی و یا چرخ‌دنده‌ای استفاده کنید.

سرامیک به رنگ مشکی

سرامیک‌هایی بارنگ مشکی موردعلاقه خاص پسندان است. در استفاده از این نوع سرامیک، انواع لوازم موجود در دکوراسیون، به‌صورت جذاب‌تر به نمایش می‌گذارد. از این رنگ سرامیک در ترکیب بارنگ‌های دیگر نیز می‌توانید استفاده کنید. یکی از انواع چیدمان دکوراسیون کف به همراه رنگ مشکی، سرامیک کف به‌صورت شطرنجی است.

سرامیک‌هایی با طرح سنگ مرمر

در رنگ‌های مختلف سرامیک، انواع جدید و متفاوتی از طرح‌های چندرنگ نیز دیده می‌شود. این نوع سرامیک‌ها به‌صورت رنگ‌های مختلف بوده و در یک سرامیک ممکن است رنگ‌های متفاوتی همچون طیف رنگ‌های قهوه‌ای، رنگ‌های متفاوت کرم و یا رنگ‌های مختلف طوسی و قهوه‌ای را مشاهده کنید. این نوع سرامیک زیبایی خاصی داشته و با توجه به‌اندازه فضا می‌توانید رنگ‌های طیف روشن و یا تیره را استفاده نمایید. این نوع سرامیک بسیار جذاب است و در هر فضایی کاربرد دارد.

دیدگاه ها بسته شده اند.