میلان 90×30​

کاشی میلان تخت
میلان تخت فیس 1
میلان تخت فیس 2
کاشی میلان تخت ۳۰ در ۹۰
میلان قرنیزی رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
2048110X11010.2103.681.623264630X90
Size / format30X90
in box6
in pallet64
weight32
area1.62
area pallet103.68
thickness10.2
size of pallet110X110
weight pallet2048

میلان

کاشی میلان کرم براق محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان است که در ابعاد ۳۰ در ۹۰ سانتیمتر تولید شده است. پرنیان این محصول را تحت برند «بیوتی» و مختص پوشش دادن فضای دیوار عرضه کرده است. پکیج کاشی میلان دارای دو قالب یا تایل است. یک تایل ساده و تخت و یک قالب قرنیزی و رستیک. رنگ قالب‌های این پکیج هم کرم روشن است.
در کنار این موارد کاشی میلان کرم دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که آگاهی از آن‌ها به انتخاب بهتر افراد بسیار کمک خواهد کرد.
برای مثال داشتن اندازه ۱۰.۲ میلی‌متر یکی از این ویژگی‌ها است. آن دسته از کاشی‌ها نظیر میلان که برای کاشی کردن فضای دیوار (ارتفاع) عرضه می‌شوند باید ضخامت و وزن مناسبی داشته باشند تا در اثر گذشت زمان دچار لق شدن یا سقوط نشوند. میلان دارای این ضخامت استاندارد و مناسب هست.
دیگر ویژگی فنی میلان خاک قرمز بودن این کاشی است. در ترکیب مواد اولیه سازنده کاشی‌ها خاک رس، فلدسپات و ماسه وجود دارد. زمانی که مقدار خاک رس در مقایسه با دیگر مواد بیشتر باشد رنگ پایه‌ي بدنه کاشی قرمز یا متمایل به قرمز خواهد بود. به این کاشی‌ها اصطلاحاً خاک قرمز می‌گویند.
تک‌پخت بودن هم از ویژگی‌های فنی کاشی میلان کرم است. وقتی که بدنه کاشی و لعابی که سطح آن را خواهد پوشاند به طور همزمان وارد کوره شده و محصول نهایی و لعاب آن در یک مرحله در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه پخت شوند، به کاشی حاصله تک‌پخت می‌گویند.
اما مهم‌ترین مزیتی که میلان براق دارد رکتیفاید یا لیزری بودن این کاشی است. کاشی‌های رکتیفاید هنگامی که روی خط تولید قرار دارند و لعاب می‌خورند، امکان معیوب شدن را دارند. بدین شکل که لعابی که سطح محصول را می‌پوشاند امکان این را دارد که شُره کرده و روی لبه‌های کاشی قرار گرفته و ایجاد ناهمواری یا قناسی کند.
با استفاده از دستگاه‌هایی نظیر واترجت و برش‌های ظریف و دقیقی که اعمال می‌کند لبه‌ي این کاشی‌ها را برش زده و اصطلاحاً آن‌ها را گونیا می‌کنند. این ویژگی سبب می‌شود که کاشی‌های کالیبره یا رکتیفای شده در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته باشند و تایل‌ها یا قالب‌های آن‌ها به راحتی کنار یکدیگر چفت می‌شوند.
علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه و زمان بندکشی، استفاده از کاشی‌های لیزری موجب می‌شود آلودگی‌ها دیرتر خود را نشان داده و فواصل نظافت محیط طولانی‌تر شود. محیط یکدست‌تر و زیباتر شود و همچنین آن فضا وسیع‌تر نیز به نظر برسد.
بعد از اشاره به ویژگی‌های فنی کاشی میلان کرم براق در مورد ویژگی‌های ظاهری و جلوه این محصول نیز مواردی را بیان می‌کنیم. همانطور که در سطرهای قبل گفته شد این کاشی یک تایل تخت و ساده دارد که به رنگ کرم روشن است. این تایل یا قالب در سطح خود دارای رگه‌های طبیعی سنگ است که همین ویژگی به جذابیت آن افزوده است.
قالب دیگر این پکیج میلان قرنیزی رستیک است که تایل دکور میلان محسوب می‌شود. روی قالب ساده کاشی میلان پنج خط عمودی کشیده شده است و در دو طرف انتهایی کاشی نیز خطوطی افقی قرنیز ایجاد کرده‌اند.
سمت پایینی کاشی دارای سه خط حک شده بوده و نسبت به قسمت بالایی محصول مساحت بیشتری دارد. مرکز کاشی هم که با پنج خط عمودی تزیین شده است، حالتی رستیک یا برجسته دارد. رگه‌های طبیعی سنگ زیر این خطوطِ برجسته کاملاً قابل مشاهده هستند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی شیک و ثبت سفارش آن می‌توانید با کارشناسان پرنیان تماس بگیرید. در ضمن پرنیان با تاسیس شوروم‌های تخصصی در شهرهای مختلف دکور زنده این محصول و دیگر محصولات خود را جهت بازدید مشتریان محترم عرضه کرده است. نورپردازی و چیدمان محصولات کاشی و سرامیک در این شوروم‌ها به مشتری کمک می‌کند تا نتیجه نهایی استفاده از هر محصول را در منزل خود مشاهده کند.