رز آبی 60×30​

رز آبی تیره
رز آبی روشن
رز آبی باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

رز آبی براق

کاشی رز آبی براق دارای ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر است و برای کاشی کردن فضای دیوار عرضه شده است. این کاشی محصولی از گروه کاشی و سرامیک پرنیان بوده که تحت برند «بیوتی» تولید شده است. پکیج کاشی رز دارای سه قالب یا تایل است که دو عدد از آن‌ها ساده و تخت هستند و یک قالب نیز برجسته یا رستیک است و همچنین روی آن نقش و نگار نیز حک شده است.

آشنایی با ويژگی‌های فنی محصولات کاشی و سرامیک می‌تواند برای خریداران حائز اهمیت باشد به همین منظور در ادامه برخی از ویژگی‌های فنی و همچنین مهم‌ترین مزیت کاشی رز آبی را ذکر خواهیم کرد.

خاک قرمز بودن اولین ویژگی‌ای است که به آن اشاره می‌کنیم. کاشی رز آبی براق از جمله محصولات خاک قرمز گروه پرنیان است. دلیل دارا بودن این ویژگی به ترکیبات اولیه این کاشی باز می‌گردد. فلدسپات، خاک رس و ماسه سه ماده اصلی سازنده کاشی و سرامیک هستند. اگر مقدار خاک رس از دیگر مواد اولیه بیشتر باشد، محصول نهایی دارای رنگ پایه‌ی قرمز یا متمایل به قرمز خواهد بود. در چنین حالتی به کاشی یا سرامیک تولید شده خاک قرمز می‌گویند.

تک‌پخت بودن هم ویژگی بعدی این کاشی است. کاشی‌ای که فقط در یک مرحله وارد کوره شود به کاشی تک‌پخت معروف خواهد بود. کاشی رز آبی براق نیز در یک مرحله به همراه لعابی که سطح آن را پوشش داده است وارد کوره شده و در دمای بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت شده است.

ضخامت کاشی رز آبی براق ۹.۸ میلی‌متر است که برای کاشی‌هایی در سایز ۳۰ در ۶۰ و با کاربری دیواری بسیار ضخامت مناسبی است. داشتن چنین ضخامتی موجب می‌شود که این کاشی‌ها در اثر گذشت زمان لق نشده یا سقوط نکنند.

و اما مهم‌ترین مزیت پکیج کاشی رز کالیبره یا رکتیفاید بودن این محصول است. داشتن این ویژگی یا مزیت موجب شده است که کاشی‌های کالیبره در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و تایل‌های آن‌ها به خوبی در کنار یکدیگر چفت شوند.

وقتی که پروسه بندکشی از مراحل نصب کاشی یا سرامیک حذف شود هم در زمان و هم در هزینه این کار صرفه‌جویی خواهد شد. در ضمن در نبود مواد بندکشی بین کاشی و سرامیک‌ها، آلودگی‌ها کمتر امکان بروز پیدا می‌کنند و در نتیجه محیط در فواصل زمانی طولانی‌تری نیاز به نظافت خواهد داشت.

رکتیفای کردن کاشی و سرامیک یا ایجاد برش‌های لیزری روی آن‌ها به این دلیل انجام می‌شود که در مرحله لعاب‌زنی امکان دارد بخشی از لعاب از روی سطح محصول شُره کرده و لبه‌های کاشی یا سرامیک را دچار قناسی یا ناهمواری کند. با استفاده از دستگاهی به نام واترجت و انجام برش‌های بسیار ظریف لبه‌ی محصولات دوباره برش خورده و اصطلاحاً گونیا می‌شود.

از دیگر مزایای استفاده از این محصولات باید به زیباتر و یکدست شدن محیط نیز اشاره کرد. در ضمن کاشی‌های لیزری باعث می‌شوند که فضا وسیع‌تر و بزرگ‌تر هم به نظر برسد.

در مورد ظاهر تایل‌های پکیج کاشی رز آبی براق نیز همانطور که گفته شد دو قالب ساده و تخت هستند و یک قالب رستیک یا برجسته. دو قالب ساده به رنگ‌های آبی تیره و آبی روشن بوده و صرفاً خطوطی افقی روی سطح آن‌ها قابل تشخیص است و هیچ‌گونه نقش و نگار دیگری ندارند؛ اما تایل باند یا دکور این پکیج دارای سه گل رز آبی رنگ بزرگ در سطح خود است که برگ‌ها و ساقه‌هایی در اطراف هر کدام از گل‌ها قابل مشاهده هستند. برگ‌ها و ساقه‌ها به صورت کم‌رنگ و محو در پس‌زمینه سطح کاشی هم دیده می‌شوند. در ضمن رنگ قالب این تایل آبی روشن است.

جهت ثبت سفارش این کاشی شیک و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید. در ضمن گروه کاشی و سرامیک پرنیان با راه‌اندازی شوروم‌های تخصصی در شهرهای مختلف کشور دکور واقعی و زنده این محصول و دیگر محصولات خود را در معرض دید عموم قرار داده است.