فلورا آبی 60×30​

فلورا آبی تیره
فلورا آبی روشن
فلورا آبی باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

فلورا آبی براق

کاشی فلورا آبی براق با اندازه ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر در گروه کاشی و سرامیک پرنیان و تحت برند «بیوتی» تولید شده است. این محصول جهت کاشی کردن فضای دیوار عرضه شده است و پکیج آن شامل سه قالب یا تایل است. دو قالب آن ساده و تخت هستند و یک قالب دکور یا باند بوده که حالتی برجسته یا رستیک نیز دارد.

کاشی فلورا دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که اشاره به آن‌ها می‌تواند برای مشتری این کاشی کمک‌کننده باشد. خاک قرمز بودن، تک‌پخت بودن و داشتن ضخامت استاندارد از جمله این ویژگی‌ها هستند.

کاشی‌های تک‌پخت آن دسته از محصولات هستند که یک بار درون کوره قرار گرفته، پخت شده و سپس از آن خارج شده‌اند. در شیوه‌ی پخت کاشی تک‌پخت بدنه کاشی به همراه لعابی که سطح آن را می‌پوشاند به صورت همزمان وارد کوره شده و در دمایی بیش از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

ضخامت ۹.۸ میلی‌متر تایل این کاشی موجب شده است که فلورا آبی برای نصب در ارتفاع (دیوار) گزینه‌ای ایدئال باشد زیرا یک کاشی با ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر و ضخامت حدود ۱۰ میلی‌متری هنگام نصب بر دیوار لق نشده و سقوط نخواهد کرد.

دیگر ویژگی فنی فلورا ‌آبی براق خاک قرمز بودن آن است. کاشی‌های خاک قرمز به دلیل داشتن خاک رس زیاد در ترکیب مواد اولیه خود به این نام معروف هستند. فلدسپات، ماسه و خاک رس مواد اصلی و اولیه سازنده کاشی و سرامیک هستند. وقتی که مقدار خاک رس از مواد دیگر بیشتر باشد محصول نهایی رنگی قرمز یا متمایل به قرمز خواهد داشت.

در مورد مزیت پکیج کاشی فلورا اگر بخواهیم توضیح دهیم حتماً باید به مهم‌ترین حسن آن یعنی کالیبره یا لیزری بودن اشاره کنیم. کاشی‌های کالیبره یا رکتیفاید محصولاتی هستند که بعد از ا تمام فرایند تولید یک مرحله اضافه را نیز پشت سر گذاشته‌اند و آن انجام برش‌های لیزری به صورت بسیار دقیق و ظریف است. این برش‌ها به این دلیل انجام می‌گیرد که ناهمواری‌ها یا قناسی‌های احتمالی ایجاد شده روی لبه‌های کاشی را برطرف کنند. در مرحله لعاب‌زنی ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌ها قرار بگیرد.

کاشی‌های که رکتیفای شده یا کالیبره باشند در هنگام نصب نیازی به بندکشی نخواهند داشت و تایل‌های آن‌ها به راحتی در کنار یکدیگر چفت خواهند شد. وقتی که یک محیط بندکشی نشود آلودگی‌ها امکان بروز سریع در آن را نخواهند داشت و به همین خاطر نظافت کردن آن هم در فواصل طولانی‌تری انجام خواهد شد.

در ضمن این کاشی‌های یک محیط را بزرگ‌تر و یکدست‌تر خواهند کرد. همچنین کمک می‌کنند که آن فضا وسیع‌تر نیز به نظر برسد.

در مورد جلوه و ظاهر پکیج کاشی فلورا آبی براق همانطور که ذکر شد دو تایل این پکیج ساده و تخت هستند و یک تایل رستیک. دو قالب ساده آن دارای خطوطی افقی روی سطح خود هستند که جلوه‌ای خاص به آن‌ها بخشیده است. تفاوت این دو تایل در رنگ آن‌ها است. یکی از قالب‌ها آبی تیره و دیگری رنگ آبی روشن دارد.

قالب دکور پکیج نیز فلورا آبی باند رستیک نام دارد. سطح این کاشی از نقوش گیاهی پرکاری پوشیده شده است. گل‌ها به همراه برگ و ساقه‌ها روی این کاشی نقش شده‌اند. در وسط تایل یک نوار عریض به اندازه یک‌سوم سطح قالب نقش شده است که درون آن فرم‌های هندسی لوزی و مثلث به چشم می‌خورد. درون این فرم‌ها نقوش ریز و ظریف هندسی و گیاهی مشاهده می‌شود.

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی جذاب هستید یا تمایل به ثبت سفارش این محصول دارید لطفاً با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید. در ضمن شوروم‌های تخصصی پرنیان در شهرهای مختلف با دکور زنده محصولات ما آماده بازدید شما مخاطبان عزیز هستند.