براندون قهوه ای 60×30​

براندون قهوه ای تیره
براندون قهوه ای روشن
براندون باند قهوه ای رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

براندون قهوه ای مات

کاشی براندون قهوه‌ای مات تحت برند «بیوتی» در ابعاد ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر جهت استفاده در فضای دیوار تولید شده است. گروه کاشی و سرامیک پرنیان این محصول را در یک پکیج سه عددی شامل یک دکور رستیک یا برجسته و دو قالب یا تایل ساده و تخت عرضه کرده است. تفاوت براندون قهوه‌ای با براندون آبی و طوسی در این است که آن دو پکیج جلوه‌ای براق دارند ولی براندون قهوه‌ای جلوه‌ای مات دارد.

براندون محصولی است که دارای ضخامت استاندارد ۹.۸ میلی‌متر است. داشتن چنین ضخامتی برای محصولی که قرار است روی دیوار و در ارتفاع نصب شود یک مزیت محسوب می‌شود زیرا به مرور زمان دچار لق شدن یا سقوط نخواهد شد.

در اینجا باید به تک‌پخت بودن براندون قهوه‌ای مات هم اشاره کرد. هنگامی که بدنه کاشی به همراه لعابی که دارد به درون کوره وارد می‌شود و در یک مرحله پخته و از آن خارج می‌شود، کاشی مذکور تک‌پخت خواهد بود.

کاشی براندون قهوه‌ای مات محصولی خاک قرمز نیز محسوب می‌شود. کاشي‌های خاک قرمز محصولاتی هستند که در ترکیب مواد اولیه آن‌ها شامل فلدسپات، خاک رس و ماسه، مقدار خاک رس از مواد دیگر بیشتر است. همین عامل موجب می‌شود رنگ پایه بدنه‌ی کاشی متمایل به قرمز باشد و به محصول نهایی کاشی خاک قرمز بگویند. کاشی‌های خاک قرمز در دمایی بیشتر از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

و اما مهم‌ترین مزیتی که براندون قهوه‌ای مات دارد رکتیفاید یا کالیبره بودن این کاشی است. کاشی‌های کالیبره یا لیزری در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و به راحتی در کنار یکدیگر قرار گرفته و چفت می‌شوند. این محصولات موجب می‌شوند که فضای پوشش داده شده با آن‌ها یکدست‌تر و زیباتر شود و همچنین آن محیط وسیع‌تر نیز به نظر برسد. در ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه بندکشی و نظافت راحت‌تر و با فاصله زمانی بیشتر هم، از دیگر مزیت‌های استفاده از کاشی‌ رکتیفاید است.

روی خط تولید و در هنگامی که کاشی و سرامیک لعاب می‌خورند، ممکن است بخشی از لعاب شُره کرده و روی لبه‌های محصول قرار بگیرد. این موضوع موجب ایجاد ناهمواری و قناسی روی لبه‌ها می‌شود و در هنگام نصب اجازه چفت شدن قالب‌ها یا تایل‌ها به یکدیگر را نمی‌دهد. به همین منظور دستگاه‌های برشی مانند واترجت با ایجاد برش‌های دقیق و بسیار ظریف در لبه‌های کاشی این معایب را حذف کرده و اصطلاحاً کاشی را گونیا می‌کنند.

در مورد جلوه ظاهری تایل‌های پکیج براندون قهوه‌ای مات همانطور که در سطرهای پیشین گفته شد دو قالب ساده و تخت در این پکیج وجود دارد که به رنگ‌های قهوه‌ای روشن و قهوه‌ای تیره هستند. این دو قالب دارای رگه‌های طبیعی سنگ هستند که جذابیت خاصی به آن‌ها بخشیده است. قالب سوم براندون قهوه‌ای هم دکور باند آن است که حالتی رستیک یا برجسته دارد. دکور باند دارای پس‌زمینه به رنگ قهوه‌ای روشن بوده و نقوش گیاهی ظریف و پرکاری به صورت برجسته روی آن نقش شده است که رنگ این نقش و نگارها قهوه‌ای تیره است.

گل ترنج یا شاه‌عباسی در مرکز کاشی و وجود بندهای ختایی و اسلیمی الهام گرفته از طراحی سنتی، فرش‌بافی و کاشیکاری سنتی ایرانی هم در اطراف این گل‌ها قابل مشاهده است. ظرافت و کیفیت اجرای این نقوش به همراه برجسته بودن آن‌ها باعث منحصربه‌فرد بودن دکور باند براندون شده است.

در صورتی که علاقه‌مند به کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش برای این کاشی جذاب و خاص هستید می‌توانید با کارشناسان گروه کاشی و سرامیک پرنیان تماس بگیرید. همچنین پرنیان با دایر کردن شوروم‌های مختلفی در اقصی نقاط کشور دکور واقعی محصولات خود را در معرض بازدید مشتریان و علاقه‌مندان صنعت کاشی و سرامیک قرار داده است. مراجعه به این شوروم‌ها موجب می‌شود که شما به راحتی و با اطمینان بتوانید محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.