براندون آبی 60×30​

Previous
Next
براندون آبی تیره
براندون آبی روشن
براندون آبی باند رستیک
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli Italian Trulli
weight palletsize of palletthicknessarea palletareaweightin palletin boxsize / format
1728117X1179.8103.681.442472830X60
Size / format30X60
in box8
in pallet72
weight24
area1.44
area pallet103.68
thickness9.8
size of pallet117X117
weight pallet1728

جهت دانلود کاتالوگ براندون آبی می‌توانید روی تصویر زیر کلیک کنید.

براندون آبی براق

کاشی براندون آبی براق در اندازه ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر توسط گروه کاشی و سرامیک پرنیان تولید شده است. عرضه این کاشی مخصوص دیوار تحت برند «بیوتی» انجام می‌گیرد. پکیج براندون آبی شامل سه تایل یا قالب کاشی است که دو تا از آن‌ها ساده و تخت هستند و یک دکور رستیک یا برجسته همراه با نقش و نگار نیز در این پکیج وجود دارد.

براندون براق دارای ویژگی‌های فنی و مزیت‌هایی است که بهتر است مشتری قبل از انتخاب محصول حتماً از آن‌ها آگاهی داشته باشد. برای مثال ضخامت این کاشی ۹.۸ میلی‌متر است. داشتن چنین ضخامتی برای یک کاشی که قرار است دیوار را پوشش دهد و ابعاد آن هم ۳۰ در ۶۰ سانتیمتر است، ضخامتی استاندارد و مناسب محسوب می‌شود. این کاشی هنگامی که روی دیوار نصب شود با گذشت زمان با مخاطراتی مانند لق شدن یا سقوط کردن مواجه نخواهد بود.

کاشی براندون آبی براق محصولی تک‌پخت به حساب می‌آید. این مورد هم یکی دیگر از ویژگی‌های براندون است. کاشی‌های تک‌پخت به همراه لعابی که سطح آن‌ها را پوشش می‌دهد به صورت همزمان وارد کوره می‌شوند و بعد از پخت از آن خارج می‌شوند.

براندون آبی براق محصولی خاک قرمز نیز محسوب می‌شود. سه ماده اصلی و اولیه ساخت کاشی فلدسپات، ماسه و خاک رس است. اگر مقدار خاک رس در ترکیب مواد اولیه و سازنده از مواد دیگر بیشتر باشد، باعث می‌شود که رنگ قالب پایه‌ی آن محصول به قرمز متمایل باشد، به همین دلیل به این محصولات کاشی‌های خاک قرمز می‌گویند. محصولات خاک قرمز در دمایی بالاتر از ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد پخت می‌شوند.

در مورد مزیت این محصول هم به مهم‌ترین حُسن آن اشاره می‌کنیم. کالیبره یا رکتیفاید بودن مزیت مهم کاشی براندون است. کاشی‌های رکتیفای شده یا لیزری محصولاتی هستند که در هنگام نصب نیازی به بندکشی نداشته و به خوبی تایل‌های آن‌ها کنار یکدیگر چفت می‌شوند.

چفت شدن قالب‌ها و بندکشی نشدن موجب می‌شود که محیط یکدست‌تر بوده و زیباتر شود. در ضمن فضا بزرگ‌تر هم به نظر خواهد رسید. صرفه‌جویی در هزینه‌ها و زمان مربوط به بندکشی و نظافت آسان‌تر و با فاصله زمانی بیشتر را نیز باید به مزیت‌های استفاده از کاشی کالیبره اضافه کرد.

هنگامی که فرآیند تولید کاشی به اتمام می‌رسد امکان این‌که لعاب از روی سطح محصول شُره کرده و روی لبه‌های آن نیز رفته باشد وجود دارد. بروز این اتفاق موجب می‌شود قناسی و ناهمواری در کنار لبه‌ها به وجود بیاید و از چفت شدن تایل‌ها در هنگام نصب جلوگیری کند. استفاده از دستگاه‌هایی مانند واترجت کمک می‌کند که برش‌های بسیار دقیق و ظریفی در لبه‌های محصول زده شده و کاشی اصطلاحاً گونیا شود.

همانطور که گفته شد پکیج کاشی براندون آبی براق دارای دو تایل ساده و تخت است. این تایل‌ها هر دو به رنگ آبی هستند. یکی از آن‌ها آبی تیره و دیگری آبی روشن. رگه‌های طبیعی سنگ روی این محصولات وجود دارد ولی به دلیل اینکه این رگه‌ها نیز به رنگ آبی هستند، قالب‌ها بیشتر با رنگ‌های آبی روشن و تیره جلوه می‌کنند.

دکور رستیک یا برجسته براندون هم دکور باند نام دارد. این قالب یک کاشی پر نقش و نگار است که نقوش گیاهی ختایی و گل ترنج سطح آن را پوشانده‌اند. نقش گل ترنج یا شاه‌عباسی در مرکز و بندهای ختایی و اسلیمی در حاشیه این گل مرکزی زیبایی اصیل فرش‌ها و کاشیکاری سنتی ایرانی را به براندون آبی داده است. سه گل کامل ترنج و هشت گل نیمه روی هر تایل دیده می‌شوند که با چفت شدن قالب‌ها این گل‌ها و نقوش گیاهی نیز کامل می‌شوند.

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کاشی شیک و جذاب می‌توانید با کارشناسان پرنیان در تماس باشید. در ضمن با بازدید از شوروم‌های پرنیان در شهرهای مختلف کشور از نزدیک با دکور زنده و واقعی محصولات مواجه شوید.