درباره پرنیان

image description

به پرنیان خوش آمدید

بازرگانی پرنیان از سال 1382 فعالیت خود را در عرصه کاشی و سرامیک آغاز کرده است. این بازرگانی با تکیه بر نیروهای انسانی متعهد و کارامد خود ، نیازهای بازار ایران را شناسایی کرده و توانسته است بعنوان یکی از شرکت های موفق ایرانی ، به عنوان توزیع کننده  محصولات کاشی و سرامیک در  کشور در تمامی سطوح با مشارکت جمعی و همدلی و همفکری ،اهداف مشتریان را اهداف خود دانسته و ضمن ارج نهادن به ارزشهای آنها ، در جهت رفع نیازها ونیز ارتقای سطح موجود  تلاش کند.
بازرگانی کاشی و سرامیک پرنیان مفتخر است که اعلام نماید با تکیه بر نیروهای انسانی متعهد و کارامد خود  نیازهای بازار ایران را شناسایی کرده و توانسته است بعنوان یکی از شرکت های موفق ایرانی ، به عنوان تولید کننده و توزیع کننده  محصولات کاشی و سرامیک در داخل وخارج از کشور در تمامی سطوح با مشارکت جمعی و همدلی و همفکری ،اهداف مشتریان را اهداف خود دانسته و ضمن ارج نهادن به ارزشهای آنها ، در جهت رفع نیازها ونیز ارتقای سطح موجود  تلاش کند. ما با ایمان قلبی به اصل مشتری محوری به درستی می دانیم که همواره حق با مشتری است و تلاش داریم این شعار راهبردی را سرلوحه  خود قرار داده و تجلی واقعی مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع را محقق نماییم. کلیه همکاران این شرکت ضمن تشکر از توجه شما به این مجموعه ، امادگی دارند تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود عملکرد سازمان خود که نهایتا ارایه خدمات مطلوب تر به مشتریان ارجمند می باشد استفاده نمایند.

ماموریت ما

ما با ارائه خدمات بازرگانی در زمینه فروش محصولات و تأمین مواد اولیه کاشی، سرامیک و صنایع مرتبط در بازارهای داخلی و خارجی با رویکرد مشتری محوری در جهت خلق مزیت رقابتی با کیفیت، سرعت و قیمت مطلوب گام بر می داریم و این مهم را با تکیه بر اخلاق حرفه ای و اعتمادسازی در تعامل با مشتریان و تأمین کنندگان و ارج نهادن به سرمایه های انسانی تحقق می بخشیم.

چشم انداز

ما به عنوان یکی از معتبرترین برند های داخلی در گستره بازرگانی کاشی، سرامیک و صنایع مرتبط در قالب سازمانی پویا و بهره مند از فناوری های نوین و سرمایه های انسانی خلاق و کارآمد، در بازارهای ملی و منطقه ای پیشرو هستیم.

خط مشی کیفیت

بازرگانی پرنیان اصول شش گانه ذیل را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:
1-    ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات
2-    افزایش رضایت مشتریان و ذینفعان
3-    کاهش پیامدهای زیست محیطی و پیشگیری از آلودگی محیط زیست
4-    کاهش خطرات ایمنی و ارتقاء بهداشت شغلی
5-    افزایش بهره وری
6-    افزایش صادرات و ارز آوری و گسترش بازارهای بین المللی
مدیریت و کارکنان بازرگانی پرنیان  اعتقاد دارند اجرای هرچه بهتر و مؤثرتر سیستم مدیریت یکپارچه و دستیابی به اهداف سازمانی تنها با اراده ، همدلی و مشارکت کلیه پرسنل محقق خواهد شد و لذا خود را متعهد و موظف به درک ، استقرار و حفظ سیستم مذکور می دانند.

طراحی و پیاده سازی : آژانس خلاقیت سایتینجا آژانس خلاقیت سایتینجا